2018-12-15   06:13:48
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

21_S
Gren 21, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
286  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  25 m  30.15   
309  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  25 m  30.54   
368  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  31.29   
267  Jonsson Carolina  2002  SÖDERTÄLJE  AU5402  25 m  32.14   
201  Vartiainen Alexandra  2001  SK NEPTUN  BW1801  25 m  32.57   
237  Nordström Elsa  2001  SKK  AV9401  25 m  32.63   
217  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  33.26   
250  Åsbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  33.46   
85  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  33.67   
10  295  Welin-Berger Nadia  2002  SÖDERTÄLJE  AU4402  25 m  33.69   
11  207  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  34.37   
12  234  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  50 m  34.64   
13  392  Liljeblad Lovisa  2002  ÅKERSBERGA  AF5402  25 m  35.20   
14  308  Virtanen Jenny  2002  SÖDERTÖRN  BS0202  50 m  35.26   
15  79  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  25 m  35.52   
16  71  Rosén Isadora  2002  MOTALA SS  BL9802  25 m  35.71   
17  189  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  35.74   
18  57  Torell Josefine  2002  LIDINGÖ SK  BD0402  25 m  36.45   
19  348  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  36.60   
20  241  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  36.87   
21  246  Tibblin Wahnberg Liv  2002  SKK  AX5602  25 m  37.14   
22  274  Lundqvist Vendela  2002  SÖDERTÄLJE  BM3602  50 m  37.67   
23  61  Bengtsson Emma  2002  MOTALA SS  AQ1502  25 m  38.31   
24  407  Wrenkler Matilda  2001  ÅKERSBERGA  BB1601  25 m  38.66   
25  361  Öberg Wilma  2001  TYRESÖ SS  BG9201  25 m  38.90   
26  340  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  25 m  39.90   
27  382  Hedelin Towalie  2002  ÅKERSBERGA  BN8202  25 m  40.15   
28  394  Nyberg Moa  2001  ÅKERSBERGA  AR4401  25 m  40.42   
29  Hemmälin Pernilla  2001  BOTK-RÖNN  AO3801  25 m  40.91   
30  256  Blomberg Angelica  2002  SÖDERTÄLJE  AD8802  25 m  41.85   
31  278  Porling Evelina  2002  SÖDERTÄLJE  BH9202  25 m  42.63   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner