2018-10-20   19:15:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

13_S
Gren 13, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
286  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  25 m  28.68   
267  Jonsson Carolina  2002  SÖDERTÄLJE  AU5402  50 m  28.77   
217  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  29.87   
234  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  30.05   
237  Nordström Elsa  2001  SKK  AV9401  25 m  30.32   
368  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  30.35   
295  Welin-Berger Nadia  2002  SÖDERTÄLJE  AU4402  25 m  31.17   
91  Brolund Vilma  2001  SK NEPTUN  AO9801  25 m  31.88   
79  Bekkewold Amanda  2001  SK NEPTUN  BM3401  50 m  31.92   
10  201  Vartiainen Alexandra  2001  SK NEPTUN  BW1801  25 m  32.11   
11  392  Liljeblad Lovisa  2002  ÅKERSBERGA  AF5402  25 m  32.14   
12  85  Bladin Sophie  2002  SK NEPTUN  BF5202  25 m  32.55   
13  246  Tibblin Wahnberg Liv  2002  SKK  AX5602  50 m  32.67   
14  207  Alte Klara  2002  SKK  AX1602  25 m  32.86   
15  241  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  50 m  33.03   
16  256  Blomberg Angelica  2002  SÖDERTÄLJE  AD8802  25 m  33.26   
17  189  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  33.34   
18  57  Torell Josefine  2002  LIDINGÖ SK  BD0402  25 m  33.38   
19  308  Virtanen Jenny  2002  SÖDERTÖRN  BS0202  25 m  33.47   
20  348  Stråhle Emma  2002  TYRESÖ SS  AI4802  25 m  33.58   
21  250  Åsbrink Hanna  2002  SKK  AX4602  25 m  33.76   
22  340  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  50 m  34.43   
23  361  Öberg Wilma  2001  TYRESÖ SS  BG9201  50 m  34.69   
24  71  Rosén Isadora  2002  MOTALA SS  BL9802  50 m  34.95   
25  190  Svensson Alice  2002  SK NEPTUN  BX6602  50 m  35.07   
26  319  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  50 m  35.18   
27  Hemmälin Pernilla  2001  BOTK-RÖNN  AO3801  50 m  35.22   
28  151  Lajsic Sofija  2002  SK NEPTUN  BO2802  50 m  35.69   
29  360  Öberg Sandra  2001  TYRESÖ SS  BG0401  50 m  35.84   
30  309  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  25 m  36.10   
31  407  Wrenkler Matilda  2001  ÅKERSBERGA  BB1601  25 m  36.30   
32  394  Nyberg Moa  2001  ÅKERSBERGA  AR4401  25 m  36.55   
33  150  Lajsic Jelena  2002  SK NEPTUN  BO1802  50 m  37.07   
34  61  Bengtsson Emma  2002  MOTALA SS  AQ1502  25 m  37.57   
35  81  Berg Evelina  2002  SK NEPTUN  BX0402  25 m  39.61   
36  89  Bohman Clara  2001  SK NEPTUN  BT9601  50 m  39.96   
37  132  Hammarén Filippa  2002  SK NEPTUN  BY2602  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner