2018-12-19   04:27:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 5
Heatlista 
 
  Tävling  Arne Borgs minne TYR sprint    Utskriftsdatum  24 september 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  09:14   
  Arrangör  SKK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 september 2017         
 
 
 
Gren 5, 100m Medley Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
               
407  Matilda Wrenkler  2001  BB1601  ÅKERSBERGA    25m  1:24.52 
61  Emma Bengtsson  2002  AQ1502  MOTALA SS    25m  1:23.05 
Pernilla Hemmälin  2001  AO3801  BOTK-RÖNN    25m  1:23.14 
               
               
               
  10               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
256  Angelica Blomberg  2002  AD8802  SÖDERTÄLJE    25m  1:21.51 
71  Isadora Rosén  2002  BL9802  MOTALA SS    25m  1:20.16 
340  Emma Parsons  2002  BF8802  TYRESÖ SS    25m  1:19.92 
246  Liv Tibblin Wahnberg  2002  AX5602  SKK    25m  1:17.18 
348  Emma Stråhle  2002  AI4802  TYRESÖ SS    25m  1:18.98 
250  Hanna Åsbrink  2002  AX4602  SKK    25m  1:19.95 
319  Sofia Björkman  2002  AL8802  TYRESÖ SS    25m  1:21.17 
               
  10               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
79  Amanda Bekkewold  2001  BM3401  SK NEPTUN    25m  1:16.55 
85  Sophie Bladin  2002  BF5202  SK NEPTUN    25m  1:15.65 
309  Josefin Alm  2001  AJ8201  TYRESÖ SS    25m  1:14.25 
241  Nora Segerström  2002  BM0802  SKK    25m  1:11.76 
308  Jenny Virtanen  2002  BS0202  SÖDERTÖRN    25m  1:12.75 
189  Erica Sundholm  2002  BO9202  SK NEPTUN    25m  1:14.82 
207  Klara Alte  2002  AX1602  SKK    25m  1:15.88 
57  Josefine Torell  2002  BD0402  LIDINGÖ SK    25m  1:17.02 
  10               

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
91  Vilma Brolund  2001  AO9801  SK NEPTUN    25m  1:10.33 
234  Smilla Lönnberg  2001  AQ0801  SKK    25m  1:09.53 
201  Alexandra Vartiainen  2001  BW1801  SK NEPTUN    25m  1:07.39 
286  Emma Sundstrand  2001  AJ3201  SÖDERTÄLJE    25m  1:04.29 
368  Jennifer Bergström  2002  AA9402  ÅKERSBERGA    25m  1:07.32 
267  Carolina Jonsson  2002  AU5402  SÖDERTÄLJE    25m  1:08.59 
217  Amanda Eriksson  2001  AH9801  SKK    25m  1:09.74 
237  Elsa Nordström  2001  AV9401  SKK    25m  1:11.30 
  10               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  09:14 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner