2018-08-20   09:10:44
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 16
Heatlista 
 
  Tävling  Arne Borgs minne TYR sprint    Utskriftsdatum  24 september 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  09:14   
  Arrangör  SKK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 september 2017         
 
 
 
Gren 16, 50m Fjärilsim Herrar  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
365  Anwar Badaoui  2000  AV8300  ÅKERSBERGA    25m  45.86 
401  Javad Torabi  1999  AY5399  ÅKERSBERGA    25m  39.28 
374  Simon Elg  2000  AO7500  ÅKERSBERGA    25m  38.59 
413  Petter Nors  1999  AX7999  HELLAS SK    25m  39.07 
372  Hussain Bostani  2000  BA7100  ÅKERSBERGA    25m  42.83 
120  Mattias Glenesk  1994  BB6994  SK NEPTUN    25m   
               
  10               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
399  Adam Söderqvist  2000  AF9100  ÅKERSBERGA    25m  30.61 
347  Niklas Steinholtz  2000  AK4100  TYRESÖ SS    25m  30.12 
114  Walter Forsberg Meinhart  1999  AQ0399  SK NEPTUN    25m  28.89 
336  Oscar Norman  1999  AK5599  TYRESÖ SS    25m  28.51 
247  Sebastian Tufvesson  2000  AJ5100  SKK    25m  28.59 
386  William Jansson  2000  AX1100  ÅKERSBERGA    25m  28.90 
266  Guillermo Illanes  2000  AE8100  SÖDERTÄLJE    25m  30.48 
68  Svante Linnér  2000  AK4700  MOTALA SS    25m  31.01 
  10               

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
54  Noah Stenström  2000  AX4300  LIDINGÖ SK    25m  28.08 
11  Alexander Koufakis  2000  AM8100  BOTK-RÖNN    25m  27.46 
346  Olle Sköld  1999  AK4599  TYRESÖ SS    25m  27.40 
381  Oscar Gullberg  1999  AF8799  ÅKERSBERGA    25m  27.22 
167  Marcus Melander  1996  AI2996  SK NEPTUN    25m  27.39 
141  Ali Jafaar  1998  AY4598  SK NEPTUN    25m  27.41 
296  Fredric Vernqvist  1998  AH8398  SÖDERTÄLJE    25m  27.95 
341  Philip Parsons  1999  AJ8199  TYRESÖ SS    25m  28.10 
  10               

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
434  Lukas Peterson  1998  AG8198  SKK    25m  27.00 
155  William Lulek  1998  AJ6998  SK NEPTUN    25m  26.27 
257  Erik Brandt  1999  AD5999  SÖDERTÄLJE    25m  25.50 
113  Pontus Flodqvist  1988  AB5388  SK NEPTUN    25m  23.53 
281  Björn Seeliger  2000  BA7300  SÖDERTÄLJE    25m  23.92 
268  Henry Kerman  1997  AI6597  SÖDERTÄLJE    25m  25.56 
310  Christoffer Andersson  1994  AM3594  TYRESÖ SS    25m  26.85 
117  Wiggo Frohde  2000  AX3300  SK NEPTUN    25m  27.08 
  10               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  09:14 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner