2018-08-20   09:08:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 13
Heatlista 
 
  Tävling  Arne Borgs minne TYR sprint    Utskriftsdatum  24 september 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  09:14   
  Arrangör  SKK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 september 2017         
 
 
 
Gren 13, 50m Fjärilsim Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
               
132  Filippa Hammarén  2002  BY2602  SK NEPTUN    25m   
81  Evelina Berg  2002  BX0402  SK NEPTUN    25m  39.61 
89  Clara Bohman  2001  BT9601  SK NEPTUN    50m  39.96 
               
               
               
  10               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
150  Jelena Lajsic  2002  BO1802  SK NEPTUN    50m  37.07 
309  Josefin Alm  2001  AJ8201  TYRESÖ SS    25m  36.10 
Pernilla Hemmälin  2001  AO3801  BOTK-RÖNN    50m  35.22 
151  Sofija Lajsic  2002  BO2802  SK NEPTUN    50m  35.69 
407  Matilda Wrenkler  2001  BB1601  ÅKERSBERGA    25m  36.30 
61  Emma Bengtsson  2002  AQ1502  MOTALA SS    25m  37.57 
               
  10               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
190  Alice Svensson  2002  BX6602  SK NEPTUN    50m  35.07 
340  Emma Parsons  2002  BF8802  TYRESÖ SS    50m  34.43 
348  Emma Stråhle  2002  AI4802  TYRESÖ SS    25m  33.58 
57  Josefine Torell  2002  BD0402  LIDINGÖ SK    25m  33.38 
308  Jenny Virtanen  2002  BS0202  SÖDERTÖRN    25m  33.47 
250  Hanna Åsbrink  2002  AX4602  SKK    25m  33.76 
71  Isadora Rosén  2002  BL9802  MOTALA SS    50m  34.95 
319  Sofia Björkman  2002  AL8802  TYRESÖ SS    50m  35.18 
  10               

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
256  Angelica Blomberg  2002  AD8802  SÖDERTÄLJE    25m  33.26 
207  Klara Alte  2002  AX1602  SKK    25m  32.86 
85  Sophie Bladin  2002  BF5202  SK NEPTUN    25m  32.55 
79  Amanda Bekkewold  2001  BM3401  SK NEPTUN    50m  31.92 
201  Alexandra Vartiainen  2001  BW1801  SK NEPTUN    25m  32.11 
246  Liv Tibblin Wahnberg  2002  AX5602  SKK    50m  32.67 
241  Nora Segerström  2002  BM0802  SKK    50m  33.03 
189  Erica Sundholm  2002  BO9202  SK NEPTUN    25m  33.34 
  10               

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
295  Nadia Welin-Berger  2002  AU4402  SÖDERTÄLJE    25m  31.17 
237  Elsa Nordström  2001  AV9401  SKK    25m  30.32 
217  Amanda Eriksson  2001  AH9801  SKK    25m  29.87 
286  Emma Sundstrand  2001  AJ3201  SÖDERTÄLJE    25m  28.68 
267  Carolina Jonsson  2002  AU5402  SÖDERTÄLJE    50m  28.77 
234  Smilla Lönnberg  2001  AQ0801  SKK    25m  30.05 
368  Jennifer Bergström  2002  AA9402  ÅKERSBERGA    25m  30.35 
91  Vilma Brolund  2001  AO9801  SK NEPTUN    25m  31.88 
  10               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  09:14 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner