2018-12-12   13:21:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 12
Heatlista 
 
  Tävling  Arne Borgs minne TYR sprint    Utskriftsdatum  24 september 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  09:14   
  Arrangör  SKK         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 september 2017         
 
 
 
Gren 12, 50m Fjärilsim Herrar  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
               
264  Spencer Huerta  2004  AV5504  SÖDERTÄLJE    25m   
Jakob Khaytan  2003  AX6503  BOTK-RÖNN    25m   
367  Filip Berardi  2003  AP2503  ÅKERSBERGA    25m   
               
               
               
  10               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
27  Calle Samuelsson  2003  AJ4503  GUSTAVSBER    25m  45.47 
183  Jan Salentin  2004  AT2104  SK NEPTUN    50m  44.10 
140  Jonathan Hörberg  2004  AT0304  SK NEPTUN    25m  42.62 
405  Isak Widstrand  2004  AA1113  ÅKERSBERGA    25m  42.04 
17  Adrian Ekström  2004  AV6104  GUSTAVSBER    25m  42.15 
269  Lennon Köndell  2004  AO3104  SÖDERTÄLJE    25m  43.00 
335  Love Lundvall  2004  AK8504  TYRESÖ SS    50m  45.37 
391  Paul Kumlin  2003  AP8503  ÅKERSBERGA    25m  48.26 
  10               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
253  Emil Berg  2003  AK4903  SÖDERTÄLJE    50m  41.45 
380  Kalle Glassel  2003  AS5303  ÅKERSBERGA    25m  39.91 
366  Johannes Barkarö  2004  AI7904  ÅKERSBERGA    25m  38.50 
20  Max Eriksson  2003  AG0703  GUSTAVSBER    25m  37.04 
105  Oscar Engström  2004  AR4504  SK NEPTUN    25m  37.50 
397  Jesper Sandström  2003  AM1103  ÅKERSBERGA    25m  39.11 
69  Marcus Manninen  2004  AD1104  MOTALA SS    25m  40.06 
30  Oskar Sundqvist  2003  AH3303  GUSTAVSBER    25m  41.48 
  10               

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
162  Morris Martin  2004  AH0504  SK NEPTUN    25m  35.75 
25  Arvid Nilsson  2003  AG2703  GUSTAVSBER    25m  34.87 
200  Isak Wallström-Blomgren  2003  AQ9303  SK NEPTUN    25m  34.65 
388  David Kjellberg  2003  AA4103  ÅKERSBERGA    25m  33.69 
170  Hjalmar Mueller  2004  AR8104  SK NEPTUN    25m  34.45 
421  Pijus Guvenius  2003  AO0303  ÄLVSJÖ SF    25m  34.67 
320  Simon Brunn  2004  AH9704  TYRESÖ SS    25m  35.67 
389  Elias Kling  2003  AP7503  ÅKERSBERGA    25m  36.75 
  10               

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
130  Morten Haargaard  2003  AP2703  SK NEPTUN    25m  33.18 
92  Gustavs Cerps  2004  AJ3704  SK NEPTUN    25m  31.36 
277  Theo Oerther  2003  AF0503  SÖDERTÄLJE    25m  30.74 
148  Troy Kroonder  2003  AG8903  SK NEPTUN    25m  29.41 
275  Erik Lööw  2003  AH1303  SÖDERTÄLJE    25m  29.42 
66  Elliot Fielder  2003  AD2303  MOTALA SS    25m  30.95 
178  Jakob Rasmuson  2003  AP9103  SK NEPTUN    50m  32.53 
233  Otto Lundberg  2003  AM8103  SKK    25m  33.29 
  10               

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  09:14 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner