2017-09-21   23:24:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo Cup

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

2_S
Laji 2, 100m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
200  Kuznetsov Sergey  2000  Cetus  00A199  50 m  51.88  49.88   
246  Ohtonen Lassi  1992  Cetus  92A348  50 m  53.79  51.79   
363  Varho Eemil  1997  RaUS  97A537  25 m  51.79  51.79   
122  Alitalo Eetu  1999  Cetus  99A732  50 m  53.92  51.92   
175  Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  50 m  54.19  52.19   
54  Patinen Reko  1998  NumKis  98A336  25 m  52.33  52.33   
114  Aalto Oskari  2002  Cetus  02A016  50 m  54.72  52.72   
529  Sievers Jakob  2000  UiTa  00A730  50 m  54.91  52.91   
258  Pesso Mikko  1997  Cetus  97A975  25 m  53.11  53.11   
10  Semen Griuntal  2002  Dolphin Cl    25 m  53.48  53.48   
11  42  Tervanen Martti  2000  JUK  00A834  50 m  55.86  53.86   
12  157  Isosuo Eetu  2000  Cetus  00A623  50 m  56.13  54.13   
13  165  Jokinen Tuomas  2001  Cetus  01A556  50 m  56.35  54.35   
14  97  Pakarinen Sami  1992  SiWa  92A332  50 m  56.43  54.43   
15  315  Skjäl Oscar  2002  Cetus  02A684  50 m  56.57  54.57   
16  418  Babenov Georgy  2000  ORCA  00A783  50 m  56.64  54.64   
17  522  Roine Leo  2001  UiTa  01B182  50 m  57.28  55.28   
18  279  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  50 m  57.80  55.80   
19  203  Laitala Eerikki  2001  Cetus  01A548  25 m  56.51  56.51   
20  207  Lassila Alex  2000  Cetus  00B034  50 m  58.59  56.59   
21  140  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  50 m  58.71  56.71   
22  349  Virta Rasmus  1998  Cetus  98B044  50 m  58.92  56.92   
23  295  Salminen Joona  2000  Cetus  00A328  50 m  59.40  57.40   
24  346  Widbom Herman  2001  Cetus  01A188  50 m  59.57  57.57   
25  245  Nuottajärvi Anton  2000  Cetus  00A294  25 m  57.64  57.64   
26  551  Kurvinen Miska  1999  AQUILA  99A253  50 m  59.65  57.65   
27  181  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  50 m  59.84  57.84   
28  405  Hätälä Anssi  1994  OU  94A080  25 m  58.01  58.01   
29  509  Nyrhinen Eetu  2000  UiTa  00A005  50 m  1:00.65  58.65   
30  91  Laukkanen Juho  2001  SiWa  01A473  50 m  1:00.70  58.70   
31  111  Vahtera Lukas  2001  SiWa  01B137  50 m  1:01.67  59.67   
32  76  Gardberg Ali  2001  SiWa  01B128  50 m  1:02.55  1:00.55   
33  442  Vardeka Victor  2001  ORCA  01B290  25 m  1:00.97  1:00.97   
34  15  Seppälä Sami  2000  BS-PU  00B045  25 m  1:01.55  1:01.55   
35  169  Jääskeläinen Elias  2002  Cetus  02A712  50 m  1:04.59  1:02.59   
36  323  Syrjä Joel  2002  Cetus  02A137  50 m  1:04.62  1:02.62   
37  199  Kurunsaari Pyry  2001  Cetus  01A729  25 m  1:04.55  1:04.55   
38  70  Tantula Muhammed  2002  SGR  02A645  50 m  1:06.64  1:04.64   
39  318  Sormunen Otto  2002  Cetus  02A168  50 m  1:08.61  1:06.61   
40  134  Cormier Simola Sasha  2002  Cetus  02B294  25 m       
41  163  Jeskanen Samuli  1996  Cetus  96A361  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare