2017-09-21   23:25:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Speedo Cup

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

1_S
Laji 1, 100m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
278  Riihinen Ronja  2000  Cetus  00A801  50 m  57.57  55.57   
280  Rinne Nea  1995  Cetus  95A833  50 m  58.42  56.42   
186  Koivu Sini  1999  Cetus  99A482  50 m  59.01  57.01   
171  Kalenius Lyydia  2000  Cetus  00A252  50 m  59.50  57.50   
248  Otava Aino  1999  Cetus  99A484  50 m  59.67  57.67   
135  Eloranta Alissa  1999  Cetus  99A486  50 m  1:00.09  58.09   
469  Huhtanen Suvi  1999  UiTa  99A194  25 m  58.20  58.20   
541  Virta Nea  1996  UiTa  96A141  50 m  1:00.49  58.49   
504  Mäkinen Roosa  1999  UiTa  99B038  50 m  1:00.99  58.99   
10  543  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  50 m  1:01.64  59.64   
11  265  Päiviö Peppi  1999  Cetus  99A882  25 m  59.73  59.73   
12  316  Slöör Ida  2001  Cetus  01A578  25 m  59.82  59.82   
13  34  Åvist Claudia  1997  HyUS  97A007  50 m  1:01.85  59.85   
14  520  Rantanen Iida-maria  1998  UiTa  98A373  50 m  1:02.48  1:00.48   
15  336  Wacklin Cia  2001  Cetus  01A425  50 m  1:02.57  1:00.57   
16  451  Auvinen Armi  2000  UiTa  00A811  50 m  1:02.59  1:00.59   
17  491  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  25 m  1:00.60  1:00.60   
18  515  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  50 m  1:03.19  1:01.19   
19  329  Tossavainen Helmi  2002  Cetus  02A572  25 m  1:01.29  1:01.29   
20  338  Wahlstedt Veronica  2000  Cetus  00A175  25 m  1:01.75  1:01.75   
21  138  Flyckt Emilia  2001  Cetus  01A649  50 m  1:03.76  1:01.76   
22  82  Ingberg Emma  1999  SiWa  99B209  25 m  1:02.06  1:02.06   
23  79  Hottinen Vilma  2002  SiWa  02A532  50 m  1:04.82  1:02.82   
24  12  Pajari Aino  2001  BS-PU  01A278  50 m  1:05.12  1:03.12   
25  247  Ohvo Nelli  2001  Cetus  01A937  50 m  1:05.21  1:03.21   
26  570  Yritys Saana  2003  UH  03A035  50 m  1:05.21  1:03.21   
27  72  Tempakka Roosa-maria  2000  SGR  00A361  25 m  1:03.46  1:03.46   
28  214  Leppänen Vilhelmiina  2003  Cetus  03A002  25 m  1:03.66  1:03.66   
29  109  Uusikumpu Petra  2001  SiWa  01A644  25 m  1:03.88  1:03.88   
30  299  Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  50 m  1:06.05  1:04.05   
31  47  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  50 m  1:06.31  1:04.31   
32  252  Paulomo Pinja  2002  Cetus  02A288  50 m  1:06.35  1:04.35   
33  221  Långström Sofia  2003  Cetus  03A085  50 m  1:06.38  1:04.38   
34  521  Rautiainen Hanna  1999  UiTa  99A515  25 m  1:04.57  1:04.57   
35  256  Peltola Julia  2003  Cetus  03A091  50 m  1:07.00  1:05.00   
36  327  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus  03A610  50 m  1:07.15  1:05.15   
37  287  Rostedt Verna  2002  Cetus  02A101  50 m  1:07.48  1:05.48   
38  229  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  50 m  1:07.67  1:05.67   
39  554  Väisänen Laura  2001  AQUILA  01A436  25 m  1:05.74  1:05.74   
40  52  Partanen Lotta Linnea  2001  NumKis  01A819  50 m  1:07.90  1:05.90   
41  238  Nagy Róza  2003  Cetus  03B208  50 m  1:08.09  1:06.09   
42  557  Kontiainen Aino  2002  UH  02A770  50 m  1:08.21  1:06.21   
43  14  Salm Elisabeth Marie  2002  BS-PU  02A530  25 m  1:06.44  1:06.44   
44  500  Majuri Emilia  2001  UiTa  01A799  50 m  1:08.62  1:06.62   
45  146  Hargreaves Siiri  2003  Cetus  03B169  50 m  1:08.90  1:06.90   
46  211  Lehtinen Aino  2001  Cetus  01A330  50 m  1:09.11  1:07.11   
47  297  Salokorpi Essi  2003  Cetus  03A199  25 m  1:07.32  1:07.32   
48  33  Åvist Cinja  2003  HyUS  03A121  50 m  1:09.53  1:07.53   
49  571  Yritys Taiga  2003  UH  03A036  50 m  1:09.64  1:07.64   
50  569  Yritys Maria  2002  UH  02A147  50 m  1:09.70  1:07.70   
51  352  Währn Marie  2000  Cetus  00B292  50 m  1:10.27  1:08.27   
52  452  Auvinen Soile  2002  UiTa  02A259  50 m  1:10.35  1:08.35   
53  342  Valkonen Sanna  2003  Cetus  03A092  50 m  1:11.34  1:09.34   
54  544  Rajaniemi Liina  2003  RoiUS  03A942  25 m  1:09.47  1:09.47   
55  59  Heino Elina  1999  SGR  99A547  50 m  1:11.95  1:09.95   
56  259  Pietikäinen Pilvi  2002  Cetus  02A550  25 m  1:10.02  1:10.02   
57  117  Aho Delia Helena  2003  Cetus  03A962  50 m  1:12.20  1:10.20   
58  334  Uusitalo Martina  2003  Cetus  03A541  25 m  1:10.28  1:10.28   
59  198  Kull Edit  2003  Cetus  03B164  50 m  1:12.90  1:10.90   
60  507  Nieminen Viivi  2002  UiTa  02A457  50 m  1:13.05  1:11.05   
61  27  Kuisma Tiia  2003  HyUS  03A412  50 m  1:14.69  1:12.69   
62  55  Penttinen Liisa  2003  NumKis  03A389  50 m  1:15.66  1:13.66   
63  13  Rosqvist Sara  2001  BS-PU  01B177  25 m  1:14.31  1:14.31   
64  Ahlgren Amanda  2001  BS-PU  01A821  25 m  1:16.73  1:16.73   
65  46  Kivelä Kia  2003  NumKis  03A685  50 m  1:19.73  1:17.73   
66  44  Hakkarainen Sanni  2003  NumKis  03A931  50 m  1:19.98  1:17.98   
67  253  Peill Helle  2003  Cetus  03A591  50 m  1:20.62  1:18.62   
68  371  Isotalo Liina-milana  2003  SalU  03A849  50 m  1:21.24  1:19.24   
69  441  Tynkkynen Jasmin  1993  ORCA  93B249  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare