2017-09-26   09:22:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Syysuinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

24_S
Laji 24, 50m Perhosuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
180  Mielonen Tiia  2006  NiSa  06A625  50 m  39.68  38.68   
215  Hirvelä Karoliina  2006  Plaani  06A037  50 m  43.46  42.46   
58  Elo Meri  2006  SWIM  06A187  50 m  43.52  42.52   
29  Riekki Eevi  2007  JoUS  07A276  50 m  46.91  45.91   
10  Jumppanen Nelli  2006  JoUS  06A477  25 m  47.88  47.88   
37  Vatanen Vilma  2007  JoUS  07A210  50 m  50.76  49.76   
197  Laakso Aada-julia  2007  Plaani  07A041  25 m  50.71  50.71   
24  Parviainen Anri  2008  JoUS  08A080  50 m  51.77  50.77   
143  Räihä Sofia  2008  SWIM  08A148  50 m  52.39  51.39   
10  179  Kangas Katri  2006  NiSa  06A706  25 m       
12 - 99 v 
186  Norismaa Nea  1995  UiTa  95A534  50 m  27.63  26.63   
194  Hirvonen Susanne  1997  Plaani  97A118  50 m  28.23  27.23   
184  Hammar Hanna  1998  UiTa  98A182  50 m  28.54  27.54   
210  Soininen Selma  1999  Plaani  99A279  50 m  29.11  28.11   
97  Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  50 m  29.27  28.27   
124  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  50 m  29.58  28.58   
209  Savioja Heidi  1988  Plaani  88A019  50 m  30.10  29.10   
22  Mononen Aino  2001  JoUS  01A089  50 m  30.33  29.33   
38  Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS  02A466  50 m  30.87  29.87   
10  212  Turkkila Anni  2002  Plaani  02A337  50 m  30.94  29.94   
11  118  Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  50 m  31.54  30.54   
12  211  Svahn Saara  2001  Plaani  01A172  50 m  31.72  30.72   
13  167  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  50 m  32.32  31.32   
14  28  Raassina Pinja  2002  JoUS  02A845  50 m  32.33  31.33   
15  106  Mangeloja Hanna  2001  SWIM  01B126  50 m  32.65  31.65   
16  25  Parviainen Oona  2002  JoUS  02A431  50 m  32.86  31.86   
17  107  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  50 m  33.19  32.19   
18  193  Heräjärvi Vivian  2001  Plaani  01A352  50 m  33.42  32.42   
19  15  Korkalainen Maria  2005  JoUS  05A667  50 m  33.92  32.92   
20  169  Nelimarkka Julia  2004  KeuTo  04A658  50 m  34.89  33.89   
21  44  Kokolahti Anni  2001  KuUS  01B023  50 m  35.20  34.20   
22  108  Metiäinen Inka  2003  SWIM  03A640  50 m  35.33  34.33   
23  13  Kinnunen Minna  2003  JoUS  03A327  50 m  35.42  34.42   
24  206  Ohra-Aho Ella  2003  Plaani  03A882  25 m  34.64  34.64   
25  21  Moilanen Melinda  2000  JoUS  00B066  25 m  34.67  34.67   
26  104  Mangeloja Emma  2003  SWIM  03A757  50 m  35.73  34.73   
27  191  Morren Jora  1999  KuRy  99B365  50 m  35.89  34.89   
28  Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  50 m  36.55  35.55   
29  115  Nieminen Ruusu  2002  SWIM  02B264  50 m  36.65  35.65   
30  120  Parkatti Nea  2004  SWIM  04A345  50 m  37.13  36.13   
31  26  Pietiäinen Mitra  2004  JoUS  04A567  50 m  37.20  36.20   
32  92  Kuparinen Noora  2004  SWIM  04A288  50 m  37.40  36.40   
33  40  Forsell Jenny  2004  KuUS  04A799  50 m  38.30  37.30   
34  32  Saranpää Iiris  2002  JoUS  02A912  25 m  38.59  38.59   
35  156  Tourunen Aada  2004  SWIM  04A323  25 m  39.13  39.13   
36  27  Pitkänen Moona  2003  JoUS  03A945  25 m  41.94  41.94   
37  190  Hautala Maria  2003  KuRy  03A911  50 m  42.95  41.95   
38  75  Kajosmäki Anna  2004  SWIM  04A310  50 m  43.00  42.00   
39  85  Kinnunen Juuli  2004  SWIM  04A549  50 m  44.14  43.14   
40  111  Moilanen Merja  1982  SWIM  82A121  50 m  45.08  44.08   
41  119  Palonen Denise  2005  SWIM  05A241  25 m  45.79  45.79   
42  96  Lajunen Anu  1966  SWIM  66A086  25 m  46.20  46.20   
43  78  Kalvas Ronja  2005  SWIM  05A855  50 m  54.05  53.05   
44  69  Huhtahaara Minttu  2005  SWIM  05A831  50 m  59.74  58.74   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare