2017-09-26   09:20:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Syysuinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

18_S
Laji 18, 100m Selkäuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
180  Mielonen Tiia  2006  NiSa  06A625  50 m  1:34.36  1:32.36   
77  Kajosmäki Maria  2006  SWIM  06A433  50 m  1:37.68  1:35.68   
141  Ruuska Saimi  2006  SWIM  06A549  50 m  1:44.20  1:42.20   
143  Räihä Sofia  2008  SWIM  08A148  50 m  1:46.02  1:44.02   
62  Halinen Ronja  2007  SWIM  07A236  50 m  1:49.39  1:47.39   
65  Hauvala Venla  2007  SWIM  07A239  50 m  1:51.45  1:49.45   
91  Kukkonen Inka  2006  SWIM  06A744  50 m  1:51.92  1:49.92   
81  Kaski Mari  2007  SWIM  07A250  50 m  1:52.26  1:50.26   
93  Kykyri Isabel  2008  SWIM  08A242  50 m  2:00.91  1:58.91   
10  82  Kiho Nelli  2008  SWIM  08A224  50 m  2:09.39  2:07.39   
11  99  Lassila Anni  2008  SWIM  08A231  50 m  2:09.71  2:07.71   
12  157  Tourunen Oosa  2007  SWIM  07A182  50 m  2:11.76  2:09.76   
13  61  Hacklin Pinja  2008  SWIM  08A227  50 m  2:18.90  2:16.90   
14  112  Mäkelä Veera  2007  SWIM  07A265  50 m  2:22.10  2:20.10   
15  76  Kajosmäki Ida  2008  SWIM  08A236  50 m  2:25.99  2:23.99   
16  84  Kilpala Vilma  2007  SWIM  07A549  25 m       
17  117  Paapio Anni  2008  SWIM  08A330  25 m       
18  144  Salminen Elsa  2008  SWIM  08A350  25 m       
19  154  Tikkanen Vieno  2007  SWIM  07A130  25 m       
12 - 13 v 
48  Lyytinen Emmi  2004  KuUS  04A810  25 m  1:20.33  1:20.33   
169  Nelimarkka Julia  2004  KeuTo  04A658  25 m  1:22.80  1:22.80   
156  Tourunen Aada  2004  SWIM  04A323  50 m  1:26.31  1:24.31   
69  Huhtahaara Minttu  2005  SWIM  05A831  50 m  1:49.26  1:47.26   
216  Niskanen Iina  2004  SWIM  04B119  50 m  2:10.32  2:08.32   
182  Pyykkönen Paula  2005  NiSa  05A962  25 m       
14 - 99 v 
210  Soininen Selma  1999  Plaani  99A279  25 m  1:03.90  1:03.90   
114  Nieminen Emma  1996  SWIM  96A009  50 m  1:06.22  1:04.22   
203  Moisio Jenni  2002  Plaani  02A607  50 m  1:09.51  1:07.51   
22  Mononen Aino  2001  JoUS  01A089  25 m  1:08.27  1:08.27   
98  Lampi Sanni  2001  SWIM  01A133  25 m  1:08.77  1:08.77   
107  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  50 m  1:12.23  1:10.23   
97  Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  50 m  1:13.34  1:11.34   
Eiserbeck Ruusa  2001  JoUS  01A283  25 m  1:11.38  1:11.38   
201  Laiteenmäki Milla  2001  Plaani  01B318  25 m  1:13.40  1:13.40   
10  43  Kankkunen Ella  2003  KuUS  03A693  50 m  1:16.70  1:14.70   
11  198  Laakso Anni-maria  2003  Plaani  03A207  50 m  1:16.73  1:14.73   
12  104  Mangeloja Emma  2003  SWIM  03A757  50 m  1:29.90  1:27.90   
13  190  Hautala Maria  2003  KuRy  03A911  25 m  1:30.37  1:30.37   
14  27  Pitkänen Moona  2003  JoUS  03A945  25 m  1:35.41  1:35.41   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare