2017-09-26   09:22:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Syysuinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

11_S
Laji 11, 100m Sekauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
148  Semach Nikita  2005  SWIM  05A100  25 m  1:21.65  1:21.65   
199  Laine Luukas  2005  Plaani  05A025  25 m  1:28.76  1:28.76   
151  Sorri Sisu  2005  SWIM  05A017  25 m  1:30.33  1:30.33   
116  Nissinen Aleksanteri  2005  SWIM  05A016  25 m  1:30.82  1:30.82   
39  Vilesov Mikhail  2005  JoUS  05A393  25 m  1:30.89  1:30.89   
68  Honko Ruben  2006  SWIM  06A082  25 m  1:32.56  1:32.56   
161  Venemies Arttu  2005  SWIM  05A599  25 m  1:39.28  1:39.28   
95  Laitiainen Alex  2005  SWIM  05A550  25 m  1:46.01  1:46.01   
214  Kohonen Konsta  2005  SWIM    25 m  1:59.21  1:59.21   
10  66  Hietala Eelis  2007  SWIM  07A241  25 m  2:09.60  2:09.60   
11  64  Harvia Väinö  2007  SWIM  07A298  25 m       
12  80  Karjalainen Anttijussi  2005  SWIM  05A905  25 m       
13  86  Kinnunen Peetu  2006  SWIM  06A522  25 m       
14  127  Pitkänen Miko  2008  SWIM  08A112  25 m       
15  164  Viklund Eevert  2007  SWIM  07A291  25 m       
16  181  Mäkinen Aatu  2005  NiSa  05A920  25 m       
13 - 14 v 
33  Shadrin Arsenij  2003  JoUS  03A929  25 m  1:16.20  1:16.20   
20  Mikkonen Otto  2003  JoUS  03A190  25 m  1:20.96  1:20.96   
23  Myyry Topi  2003  JoUS  03A886  25 m  1:21.58  1:21.58   
Hämäläinen Aleksi  2004  JoUS  04A525  25 m  1:26.37  1:26.37   
42  Istomin Aleksandr  2004  KuUS  04A415  25 m  1:27.27  1:27.27   
49  Nupponen Jasper  2004  KuUS  04A826  25 m  1:27.35  1:27.35   
50  Paukkonen Joel  2004  KuUS  04A383  25 m  1:29.14  1:29.14   
60  Elo Timo  2004  SWIM  04A164  25 m  1:32.39  1:32.39   
67  Honkanen Luka  2003  SWIM  03A672  25 m  1:34.01  1:34.01   
10  152  Suhonen Niilo  2004  SWIM  04A403  25 m  1:35.71  1:35.71   
11  83  Kiiveri Marat  2003  SWIM  03B207  25 m       
12  136  Riipinen Touko  2004  SWIM  04B044  25 m       
13  183  Salmela Herman  2003  NiSa  03B222  25 m       
15 - 99 v 
168  Vuorela Teemu  1994  SWIM  94A789  25 m  54.66  54.66   
187  Pyykkönen Kalle  1996  UiTa  96A549  25 m  56.38  56.38   
Liukkonen Ari-pekka  1989  Cetus  89A286  25 m  57.09  57.09   
31  Ruohtula Veeti  2001  JoUS  01A193  25 m  59.08  59.08   
207  Rantanen Antti  1992  Plaani  92A482  25 m  59.76  59.76   
Eiserbeck Roope  1999  JoUS  99A294  25 m  59.84  59.84   
35  Tolvanen Miika  1996  JoUS  96A432  25 m  1:00.60  1:00.60   
138  Roiko-Jokela Tapio  1996  SWIM  96A016  25 m  1:01.52  1:01.52   
185  Kulmala Atte  1998  UiTa  98B262  25 m  1:01.93  1:01.93   
10  30  Ruohtula Roope  2000  JoUS  00A565  25 m  1:02.59  1:02.59   
11  63  Hartikainen Jani  1993  SWIM  93A375  25 m  1:04.55  1:04.55   
12  53  Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS  01A675  25 m  1:05.13  1:05.13   
13  200  Laine Niklas  2002  Plaani  02A111  25 m  1:08.93  1:08.93   
14  14  Kontiainen Akseli  2002  JoUS  02A455  25 m  1:13.01  1:13.01   
15  205  Nyberg Julius  2002  Plaani  02A459  25 m  1:18.20  1:18.20   
16  59  Elo Olli  2002  SWIM  02A121  25 m  1:19.01  1:19.01   
17  Hiltunen Väinö  2001  JoUS  01A654  25 m  1:19.17  1:19.17   
18  Heikkinen Johannes  2001  JoUS  01A695  25 m  1:19.76  1:19.76   
19  123  Peltoperä Max  2002  SWIM  02A883  25 m  1:22.71  1:22.71   
20  51  Paukkonen Julius  2002  KuUS  02A936  25 m       
21  103  Lähteenmäki Leo  1991  SWIM  91A594  25 m       
22  133  Rantala Niko  1973  SWIM  73A076  25 m       
23  139  Ruohoniemi Miikka  1993  SWIM  93A494  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare