2017-10-18   09:10:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Syysuinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Lähtölista Laji 5
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Syysuinnit 2017 - Tour de Swim    Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  10:42   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 syyskuu 2017         
 
 
 
Laji 5, 50m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Aaro Kortelahti  2007  07A535  SWIM    25m     
Joona Anttila  2006  06A866  NiSa    25m     
Niilo Kankainen  2008  08A353  SWIM    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miklas Miettinen  2007  07A528  SWIM    50m  1:01.96  1:00.96 
Konsta Kauppinen  2005  05A260  JoUS    50m  38.80  37.80 
Veeti Leppänen  2002  02A638  JoUS    50m  36.12  35.12 
Luka Honkanen  2003  03A672  SWIM    50m  34.15  33.15 
Joel Paukkonen  2004  04A383  KuUS    25m  34.34  34.34 
Aatu Mäkinen  2005  05A920  NiSa    50m  38.22  37.22 
Urho Ruuska  2009  09A126  SWIM    50m  52.33  51.33 
Konsta Kortelahti  2005  05B073  SWIM    25m     

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pyry Aspholm  2004  04A848  SWIM    50m  33.03  32.03 
Otto Mikkonen  2003  03A190  JoUS    50m  31.50  30.50 
Topi Myyry  2003  03A886  JoUS    50m  30.37  29.37 
Arsenij Shadrin  2003  03A929  JoUS    50m  29.50  28.50 
Väinö Hiltunen  2001  01A654  JoUS    50m  29.50  28.50 
Julius Paukkonen  2002  02A936  KuUS    25m  29.81  29.81 
Samu Virtanen  2004  04A885  SWIM    50m  32.44  31.44 
Herman Salmela  2003  03B222  NiSa    25m  32.55  32.55 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuukka Pekkanen  2002  02A422  KeuTo    50m  28.52  27.52 
Mika Hurula  1999  99A430  KuUS    25m  26.96  26.96 
Jiri Järvinen  2001  01A304  SWIM    50m  27.00  26.00 
Elias Päivinen  1997  97A805  SWIM    50m  26.29  25.29 
Atte Lindholm  2001  01A874  SWIM    50m  26.86  25.86 
Ohto Pihlajamäki  2001  01A675  KuUS    25m  26.16  26.16 
Akseli Kontiainen  2002  02A455  JoUS    50m  28.28  27.28 
Kasperi Koskinen  2001  01A710  SWIM    50m  28.95  27.95 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saku Salo  1995  95A816  UiTa    25m  24.84  24.84 
Roope Eiserbeck  1999  99A294  JoUS    50m  25.34  24.34 
Danila Dobrzhanskiy  1998  98B028  SWIM    25m  23.98  23.98 
Ari-Pekka Liukkonen  1989  89A286  Cetus    50m  21.58  20.58 
Miika Tolvanen  1996  96A432  JoUS    50m  24.34  23.34 
Werner Heräjärvi  1999  99A844  Plaani    50m  24.99  23.99 
Atte Kulmala  1998  98B262  UiTa    50m  25.79  24.79 
Leo Lähteenmäki  1991  91A594  SWIM    50m  26.01  25.01 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare