2017-10-18   09:17:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Syysuinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Lähtölista Laji 36
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Syysuinnit 2017 - Tour de Swim    Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  10:43   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 syyskuu 2017         
 
 
 
Laji 36, 50m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Emma Rovio  2006  06A780  VaajUS    50m  56.81  55.81 
Aada-Julia Laakso  2007  07A041  Plaani    50m  48.08  47.08 
Inka Hämäläinen  2007  07A072  JoUS    50m  45.29  44.29 
Vieno Tikkanen  2007  07A130  SWIM    25m  45.68  45.68 
Helmi Viertorinne  2003  03A826  SWIM    50m  49.45  48.45 
Peppilotta Isoaho  2007  07A466  VaajUS    50m  1:01.11  1:00.11 
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juuli Kinnunen  2004  04A549  SWIM    50m  42.42  41.42 
Kia Lindholm  2002  02A890  SWIM    50m  41.44  40.44 
Maria Korkalainen  2005  05A667  JoUS    25m  40.18  40.18 
Ilona Hjelt  2002  02A375  Plaani    50m  40.28  39.28 
Maria Hautala  2003  03A911  KuRy    50m  41.16  40.16 
Suvi Riipinen  2003  03B162  SWIM    50m  41.30  40.30 
Julia Järvelin  2003  03A782  VaajUS    50m  42.26  41.26 
Lotta Räsänen  2003  03A966  KuUS    25m  41.46  41.46 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elina Gavrilov  2004  04A825  JoUS    25m  38.19  38.19 
Minna Kinnunen  2003  03A327  JoUS    25m  36.13  36.13 
Vilhelmiina Wegelius  2002  02A466  JoUS    25m  35.45  35.45 
Iida-Lotta Kolehmainen  2002  02A804  KuUS    50m  36.18  35.18 
Anni-Maria Laakso  2003  03A207  Plaani    50m  36.31  35.31 
Martta Ruuska  2003  03A582  SWIM    50m  37.00  36.00 
Veera Kinnunen  2004  04A579  SWIM    50m  38.32  37.32 
Anni Kokolahti  2001  01B023  KuUS    25m  38.79  38.79 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Kankkunen  2003  03A693  KuUS    50m  35.03  34.03 
Aino Mononen  2001  01A089  JoUS    25m  31.78  31.78 
Selma Soininen  1999  99A279  Plaani    25m  29.19  29.19 
Susanne Hirvonen  1997  97A118  Plaani    25m  28.27  28.27 
Mia Pentti  2002  02A018  SWIM    50m  29.65  28.65 
Nea Norismaa  1995  95A534  UiTa    50m  30.52  29.52 
Peppi Palokangas  2002  02A100  SWIM    50m  34.22  33.22 
Ruusa Eiserbeck  2001  01A283  JoUS    25m  34.43  34.43 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare