2017-12-16   21:40:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Syysuinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Syysuinnit 2017 - Tour de Swim    Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  10:42   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 syyskuu 2017         
 
 
 
Laji 2, 100m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Ronja Kalvas  2005  05A855  SWIM    50m  2:09.01  2:06.01 
Merete Lätti  2006  06A125  JoUS    25m  1:49.77  1:49.77 
Nelli Jumppanen  2006  06A477  JoUS    25m  1:54.93  1:54.93 
               
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Tiia Mielonen  2006  06A625  NiSa    25m  1:46.94  1:46.94 
Karoliina Hirvelä  2006  06A037  Plaani    50m  1:47.56  1:44.56 
Veera Kinnunen  2004  04A579  SWIM    25m  1:39.06  1:39.06 
Esra Ergüner  2007  07A077  JoUS    25m  1:43.62  1:43.62 
Inka Hämäläinen  2007  07A072  JoUS    25m  1:44.57  1:44.57 
Iiris Soininen  2004  04B085  JoUS    25m  1:47.08  1:47.08 
               

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Netta Vesanen  2000  00A868  SWIM    50m  1:39.79  1:36.79 
Elina Gavrilov  2004  04A825  JoUS    25m  1:31.23  1:31.23 
Maria Korkalainen  2005  05A667  JoUS    50m  1:32.29  1:29.29 
Veera Laakkonen  2003  03A241  Plaani    25m  1:26.92  1:26.92 
Minna Kinnunen  2003  03A327  JoUS    25m  1:28.38  1:28.38 
Anna Kajosmäki  2004  04A310  SWIM    25m  1:29.33  1:29.33 
Meeri Kerkkänen  2004  04A520  JoUS    25m  1:34.16  1:34.16 
Helmi Viertorinne  2003  03A826  SWIM    50m  1:41.55  1:38.55 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Ollikainen  2005  05A182  KeuTo    50m  1:27.66  1:24.66 
Ruusu Nieminen  2002  02B264  SWIM    50m  1:26.58  1:23.58 
Vilhelmiina Wegelius  2002  02A466  JoUS    25m  1:20.00  1:20.00 
Martta Ruuska  2003  03A582  SWIM    50m  1:15.06  1:12.06 
Siiri Pellinen  2003  03A581  SWIM    50m  1:20.68  1:17.68 
Niina Roiko-Jokela  2001  01A291  SWIM    50m  1:25.12  1:22.12 
Jora Morren  1999  99B365  KuRy    50m  1:27.09  1:24.09 
Nea Parkatti  2004  04A345  SWIM    50m  1:29.29  1:26.29 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare