2017-11-18   05:44:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Syysuinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1_S
Laji 1, 100m Rintauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
199  Laine Luukas  2005  Plaani  05A025  50 m  1:35.94  1:32.94   
116  Nissinen Aleksanteri  2005  SWIM  05A016  50 m  1:36.24  1:33.24   
39  Vilesov Mikhail  2005  JoUS  05A393  50 m  1:39.57  1:36.57   
155  Tikkanen Vilho  2005  SWIM  05A224  25 m  1:37.84  1:37.84   
80  Karjalainen Anttijussi  2005  SWIM  05A905  50 m  1:42.95  1:39.95   
13 - 14 v 
Hämäläinen Aleksi  2004  JoUS  04A525  25 m  1:32.47  1:32.47   
56  Aspholm Pyry  2004  SWIM  04A848  50 m  1:45.37  1:42.37   
152  Suhonen Niilo  2004  SWIM  04A403  50 m  1:48.31  1:45.31   
47  Louheranta Ahto  2004  KuUS  04A819  25 m  1:48.40  1:48.40   
15 - 99 v 
139  Ruohoniemi Miikka  1993  SWIM  93A494  50 m  1:02.44  59.44   
168  Vuorela Teemu  1994  SWIM  94A789  25 m  59.70  59.70   
187  Pyykkönen Kalle  1996  UiTa  96A549  50 m  1:04.45  1:01.45   
30  Ruohtula Roope  2000  JoUS  00A565  50 m  1:08.38  1:05.38   
101  Lindholm Atte  2001  SWIM  01A874  50 m  1:08.99  1:05.99   
31  Ruohtula Veeti  2001  JoUS  01A193  25 m  1:09.81  1:09.81   
200  Laine Niklas  2002  Plaani  02A111  50 m  1:12.95  1:09.95   
202  Malvela Eetu  2000  Plaani  00B072  50 m  1:13.40  1:10.40   
205  Nyberg Julius  2002  Plaani  02A459  50 m  1:20.71  1:17.71   
10  160  Veijonen Veeti  2001  SWIM  01A297  50 m  1:21.59  1:18.59   
11  Heikkinen Johannes  2001  JoUS  01A695  50 m  1:27.14  1:24.14   
12  46  Louheranta Aarni  2002  KuUS  02B188  25 m  1:29.21  1:29.21   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
2_S
Laji 2, 100m Rintauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
Ergüner Esra  2007  JoUS  07A077  25 m  1:43.62  1:43.62   
215  Hirvelä Karoliina  2006  Plaani  06A037  50 m  1:47.56  1:44.56   
Hämäläinen Inka  2007  JoUS  07A072  25 m  1:44.57  1:44.57   
180  Mielonen Tiia  2006  NiSa  06A625  25 m  1:46.94  1:46.94   
18  Lätti Merete  2006  JoUS  06A125  25 m  1:49.77  1:49.77   
10  Jumppanen Nelli  2006  JoUS  06A477  25 m  1:54.93  1:54.93   
12 - 13 v 
170  Ollikainen Aino  2005  KeuTo  05A182  50 m  1:27.66  1:24.66   
120  Parkatti Nea  2004  SWIM  04A345  50 m  1:29.29  1:26.29   
15  Korkalainen Maria  2005  JoUS  05A667  50 m  1:32.29  1:29.29   
75  Kajosmäki Anna  2004  SWIM  04A310  25 m  1:29.33  1:29.33   
Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  25 m  1:31.23  1:31.23   
12  Kerkkänen Meeri  2004  JoUS  04A520  25 m  1:34.16  1:34.16   
87  Kinnunen Veera  2004  SWIM  04A579  25 m  1:39.06  1:39.06   
34  Soininen Iiris  2004  JoUS  04B085  25 m  1:47.08  1:47.08   
78  Kalvas Ronja  2005  SWIM  05A855  50 m  2:09.01  2:06.01   
14 - 99 v 
140  Ruuska Martta  2003  SWIM  03A582  50 m  1:15.06  1:12.06   
122  Pellinen Siiri  2003  SWIM  03A581  50 m  1:20.68  1:17.68   
38  Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS  02A466  25 m  1:20.00  1:20.00   
137  Roiko-Jokela Niina  2001  SWIM  01A291  50 m  1:25.12  1:22.12   
115  Nieminen Ruusu  2002  SWIM  02B264  50 m  1:26.58  1:23.58   
191  Morren Jora  1999  KuRy  99B365  50 m  1:27.09  1:24.09   
196  Laakkonen Veera  2003  Plaani  03A241  25 m  1:26.92  1:26.92   
13  Kinnunen Minna  2003  JoUS  03A327  25 m  1:28.38  1:28.38   
162  Vesanen Netta  2000  SWIM  00A868  50 m  1:39.79  1:36.79   
10  163  Viertorinne Helmi  2003  SWIM  03A826  50 m  1:41.55  1:38.55   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
5_S
Laji 5, 50m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
181  Mäkinen Aatu  2005  NiSa  05A920  50 m  38.22  37.22   
11  Kauppinen Konsta  2005  JoUS  05A260  50 m  38.80  37.80   
142  Ruuska Urho  2009  SWIM  09A126  50 m  52.33  51.33   
110  Miettinen Miklas  2007  SWIM  07A528  50 m  1:01.96  1:00.96   
79  Kankainen Niilo  2008  SWIM  08A353  25 m       
88  Kortelahti Aaro  2007  SWIM  07A535  25 m       
89  Kortelahti Konsta  2005  SWIM  05B073  25 m       
178  Anttila Joona  2006  NiSa  06A866  25 m       
13 - 99 v 
Liukkonen Ari-pekka  1989  Cetus  89A286  50 m  21.58  20.58   
35  Tolvanen Miika  1996  JoUS  96A432  50 m  24.34  23.34   
57  Dobrzhanskiy Danila  1998  SWIM  98B028  25 m  23.98  23.98   
192  Heräjärvi Werner  1999  Plaani  99A844  50 m  24.99  23.99   
Eiserbeck Roope  1999  JoUS  99A294  50 m  25.34  24.34   
185  Kulmala Atte  1998  UiTa  98B262  50 m  25.79  24.79   
189  Salo Saku  1995  UiTa  95A816  25 m  24.84  24.84   
103  Lähteenmäki Leo  1991  SWIM  91A594  50 m  26.01  25.01   
131  Päivinen Elias  1997  SWIM  97A805  50 m  26.29  25.29   
10  101  Lindholm Atte  2001  SWIM  01A874  50 m  26.86  25.86   
11  72  Järvinen Jiri  2001  SWIM  01A304  50 m  27.00  26.00   
12  53  Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS  01A675  25 m  26.16  26.16   
13  41  Hurula Mika  1999  KuUS  99A430  25 m  26.96  26.96   
14  14  Kontiainen Akseli  2002  JoUS  02A455  50 m  28.28  27.28   
15  172  Pekkanen Tuukka  2002  KeuTo  02A422  50 m  28.52  27.52   
16  90  Koskinen Kasperi  2001  SWIM  01A710  50 m  28.95  27.95   
17  Hiltunen Väinö  2001  JoUS  01A654  50 m  29.50  28.50   
18  33  Shadrin Arsenij  2003  JoUS  03A929  50 m  29.50  28.50   
19  23  Myyry Topi  2003  JoUS  03A886  50 m  30.37  29.37   
20  51  Paukkonen Julius  2002  KuUS  02A936  25 m  29.81  29.81   
21  20  Mikkonen Otto  2003  JoUS  03A190  50 m  31.50  30.50   
22  166  Virtanen Samu  2004  SWIM  04A885  50 m  32.44  31.44   
23  56  Aspholm Pyry  2004  SWIM  04A848  50 m  33.03  32.03   
24  183  Salmela Herman  2003  NiSa  03B222  25 m  32.55  32.55   
25  67  Honkanen Luka  2003  SWIM  03A672  50 m  34.15  33.15   
26  50  Paukkonen Joel  2004  KuUS  04A383  25 m  34.34  34.34   
27  17  Leppänen Veeti  2002  JoUS  02A638  50 m  36.12  35.12   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
6_S
Laji 6, 50m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
37  Vatanen Vilma  2007  JoUS  07A210  50 m  38.18  37.18   
197  Laakso Aada-julia  2007  Plaani  07A041  50 m  39.07  38.07   
126  Piippo Aino  2006  SWIM  06A574  50 m  39.48  38.48   
176  Rovio Emma  2006  VaajUS  06A780  25 m  41.22  41.22   
19  Lätti Neri  2007  JoUS  07A030  50 m  42.27  41.27   
179  Kangas Katri  2006  NiSa  06A706  50 m  42.79  41.79   
24  Parviainen Anri  2008  JoUS  08A080  25 m  43.02  43.02   
132  Rantala Anna  2006  SWIM  06A721  50 m  44.14  43.14   
173  Isoaho Peppilotta  2007  VaajUS  07A466  50 m  53.69  52.69   
10  117  Paapio Anni  2008  SWIM  08A330  50 m  1:00.47  59.47   
11  144  Salminen Elsa  2008  SWIM  08A350  50 m  1:16.81  1:15.81   
12  84  Kilpala Vilma  2007  SWIM  07A549  25 m       
13  174  Isoaho Pinjasisko  2009  VaajUS  09A117  25 m       
12 - 99 v 
204  Niemi Marlene  1992  Plaani  92A221  50 m  25.86  24.86   
186  Norismaa Nea  1995  UiTa  95A534  50 m  26.68  25.68   
124  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  50 m  27.05  26.05   
184  Hammar Hanna  1998  UiTa  98A182  50 m  27.40  26.40   
203  Moisio Jenni  2002  Plaani  02A607  50 m  27.55  26.55   
107  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  50 m  27.94  26.94   
209  Savioja Heidi  1988  Plaani  88A019  50 m  28.80  27.80   
212  Turkkila Anni  2002  Plaani  02A337  50 m  29.04  28.04   
167  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  50 m  29.20  28.20   
10  28  Raassina Pinja  2002  JoUS  02A845  50 m  29.40  28.40   
11  55  Rönkkö Sofia  1999  KuUS  99A636  25 m  28.51  28.51   
12  21  Moilanen Melinda  2000  JoUS  00B066  50 m  29.59  28.59   
13  211  Svahn Saara  2001  Plaani  01A172  50 m  30.06  29.06   
14  193  Heräjärvi Vivian  2001  Plaani  01A352  50 m  30.23  29.23   
15  206  Ohra-Aho Ella  2003  Plaani  03A882  50 m  30.47  29.47   
16  198  Laakso Anni-maria  2003  Plaani  03A207  50 m  30.72  29.72   
17  54  Räsänen Lotta  2003  KuUS  03A966  25 m  29.93  29.93   
18  208  Salonen Senni  2001  Plaani  01A096  25 m  30.19  30.19   
19  201  Laiteenmäki Milla  2001  Plaani  01B318  25 m  30.20  30.20   
20  44  Kokolahti Anni  2001  KuUS  01B023  25 m  30.63  30.63   
21  48  Lyytinen Emmi  2004  KuUS  04A810  50 m  31.66  30.66   
22  43  Kankkunen Ella  2003  KuUS  03A693  25 m  30.75  30.75   
23  195  Hjelt Ilona  2002  Plaani  02A375  50 m  32.17  31.17   
24  146  Seijari Mimosa  2001  SWIM  01B195  25 m  31.46  31.46   
25  Eiserbeck Ruusa  2001  JoUS  01A283  50 m  32.59  31.59   
26  45  Kolehmainen Iida-lotta  2002  KuUS  02A804  25 m  31.93  31.93   
27  102  Lindholm Kia  2002  SWIM  02A890  50 m  33.62  32.62   
28  175  Järvelin Julia  2003  VaajUS  03A782  50 m  34.12  33.12   
29  40  Forsell Jenny  2004  KuUS  04A799  50 m  34.39  33.39   
30  169  Nelimarkka Julia  2004  KeuTo  04A658  25 m  33.68  33.68   
31  52  Piazza Noela Maria  2004  KuUS  04A988  50 m  34.75  33.75   
32  190  Hautala Maria  2003  KuRy  03A911  25 m  33.77  33.77   
33  170  Ollikainen Aino  2005  KeuTo  05A182  25 m  34.81  34.81   
34  182  Pyykkönen Paula  2005  NiSa  05A962  50 m  41.62  40.62   
35  70  Huhtanen Aino  2001  SWIM  01A219  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
8_S
Laji 8, Erityisryh. 50m Vu Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
94  Lahtinen Manu  1991  SWIM  91A782  50 m  32.46  31.46   
213  Ylä-Sahra Perttu  1994  Plaani  94A357  50 m  33.59  32.59   
74  Kaidesoja Aleksi  1997  SWIM  97B259  50 m  34.86  33.86   
113  Mäkinen Joni  1989  SWIM  89A020  50 m  39.92  38.92   
145  Saukkonen Otto Aleksanteri  1997  SWIM  97B319  50 m  46.63  45.63   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
9_S
Laji 9, Masters 50m Vu Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
25 v ja vanhemmat 
204  Niemi Marlene  1992  Plaani  92A221  50 m  25.86  24.86   
150  Sipilä Sarri  1977  SWIM  77A125  50 m  34.96  33.96   
96  Lajunen Anu  1966  SWIM  66A086  50 m  36.01  35.01   
111  Moilanen Merja  1982  SWIM  82A121  50 m  37.18  36.18   
165  Virtanen Elina  1962  SWIM  62A069  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
10_S
Laji 10, Masters 50m Vu Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
25 v ja vanhemmat 
121  Pellinen Jukka  1967  SWIM  67A040  50 m  30.07  29.07   
134  Rautiainen Markku  1977  SWIM  77A105  50 m  30.40  29.40   
105  Mangeloja Esa  1968  SWIM  68A082  50 m  33.97  32.97   
171  Ollikainen Janne  1972  KeuTo  72A056  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
11_S
Laji 11, 100m Sekauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
148  Semach Nikita  2005  SWIM  05A100  25 m  1:21.65  1:21.65   
199  Laine Luukas  2005  Plaani  05A025  25 m  1:28.76  1:28.76   
151  Sorri Sisu  2005  SWIM  05A017  25 m  1:30.33  1:30.33   
116  Nissinen Aleksanteri  2005  SWIM  05A016  25 m  1:30.82  1:30.82   
39  Vilesov Mikhail  2005  JoUS  05A393  25 m  1:30.89  1:30.89   
68  Honko Ruben  2006  SWIM  06A082  25 m  1:32.56  1:32.56   
161  Venemies Arttu  2005  SWIM  05A599  25 m  1:39.28  1:39.28   
95  Laitiainen Alex  2005  SWIM  05A550  25 m  1:46.01  1:46.01   
214  Kohonen Konsta  2005  SWIM    25 m  1:59.21  1:59.21   
10  66  Hietala Eelis  2007  SWIM  07A241  25 m  2:09.60  2:09.60   
11  64  Harvia Väinö  2007  SWIM  07A298  25 m       
12  80  Karjalainen Anttijussi  2005  SWIM  05A905  25 m       
13  86  Kinnunen Peetu  2006  SWIM  06A522  25 m       
14  127  Pitkänen Miko  2008  SWIM  08A112  25 m       
15  164  Viklund Eevert  2007  SWIM  07A291  25 m       
16  181  Mäkinen Aatu  2005  NiSa  05A920  25 m       
13 - 14 v 
33  Shadrin Arsenij  2003  JoUS  03A929  25 m  1:16.20  1:16.20   
20  Mikkonen Otto  2003  JoUS  03A190  25 m  1:20.96  1:20.96   
23  Myyry Topi  2003  JoUS  03A886  25 m  1:21.58  1:21.58   
Hämäläinen Aleksi  2004  JoUS  04A525  25 m  1:26.37  1:26.37   
42  Istomin Aleksandr  2004  KuUS  04A415  25 m  1:27.27  1:27.27   
49  Nupponen Jasper  2004  KuUS  04A826  25 m  1:27.35  1:27.35   
50  Paukkonen Joel  2004  KuUS  04A383  25 m  1:29.14  1:29.14   
60  Elo Timo  2004  SWIM  04A164  25 m  1:32.39  1:32.39   
67  Honkanen Luka  2003  SWIM  03A672  25 m  1:34.01  1:34.01   
10  152  Suhonen Niilo  2004  SWIM  04A403  25 m  1:35.71  1:35.71   
11  83  Kiiveri Marat  2003  SWIM  03B207  25 m       
12  136  Riipinen Touko  2004  SWIM  04B044  25 m       
13  183  Salmela Herman  2003  NiSa  03B222  25 m       
15 - 99 v 
168  Vuorela Teemu  1994  SWIM  94A789  25 m  54.66  54.66   
187  Pyykkönen Kalle  1996  UiTa  96A549  25 m  56.38  56.38   
Liukkonen Ari-pekka  1989  Cetus  89A286  25 m  57.09  57.09   
31  Ruohtula Veeti  2001  JoUS  01A193  25 m  59.08  59.08   
207  Rantanen Antti  1992  Plaani  92A482  25 m  59.76  59.76   
Eiserbeck Roope  1999  JoUS  99A294  25 m  59.84  59.84   
35  Tolvanen Miika  1996  JoUS  96A432  25 m  1:00.60  1:00.60   
138  Roiko-Jokela Tapio  1996  SWIM  96A016  25 m  1:01.52  1:01.52   
185  Kulmala Atte  1998  UiTa  98B262  25 m  1:01.93  1:01.93   
10  30  Ruohtula Roope  2000  JoUS  00A565  25 m  1:02.59  1:02.59   
11  63  Hartikainen Jani  1993  SWIM  93A375  25 m  1:04.55  1:04.55   
12  53  Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS  01A675  25 m  1:05.13  1:05.13   
13  200  Laine Niklas  2002  Plaani  02A111  25 m  1:08.93  1:08.93   
14  14  Kontiainen Akseli  2002  JoUS  02A455  25 m  1:13.01  1:13.01   
15  205  Nyberg Julius  2002  Plaani  02A459  25 m  1:18.20  1:18.20   
16  59  Elo Olli  2002  SWIM  02A121  25 m  1:19.01  1:19.01   
17  Hiltunen Väinö  2001  JoUS  01A654  25 m  1:19.17  1:19.17   
18  Heikkinen Johannes  2001  JoUS  01A695  25 m  1:19.76  1:19.76   
19  123  Peltoperä Max  2002  SWIM  02A883  25 m  1:22.71  1:22.71   
20  51  Paukkonen Julius  2002  KuUS  02A936  25 m       
21  103  Lähteenmäki Leo  1991  SWIM  91A594  25 m       
22  133  Rantala Niko  1973  SWIM  73A076  25 m       
23  139  Ruohoniemi Miikka  1993  SWIM  93A494  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
12_S
Laji 12, 100m Sekauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
 
154  Tikkanen Vieno  2007  SWIM  07A130  25 m  1:37.79  1:37.79   
11 v ja nuoremmat 
Ergüner Esra  2007  JoUS  07A077  25 m  1:39.81  1:39.81   
58  Elo Meri  2006  SWIM  06A187  25 m  1:41.43  1:41.43   
180  Mielonen Tiia  2006  NiSa  06A625  25 m  1:42.86  1:42.86   
18  Lätti Merete  2006  JoUS  06A125  25 m  1:44.10  1:44.10   
Hämäläinen Inka  2007  JoUS  07A072  25 m  1:45.08  1:45.08   
77  Kajosmäki Maria  2006  SWIM  06A433  25 m  1:48.63  1:48.63   
37  Vatanen Vilma  2007  JoUS  07A210  25 m  1:49.60  1:49.60   
157  Tourunen Oosa  2007  SWIM  07A182  25 m  1:53.78  1:53.78   
141  Ruuska Saimi  2006  SWIM  06A549  25 m  1:56.06  1:56.06   
10  19  Lätti Neri  2007  JoUS  07A030  25 m  1:56.26  1:56.26   
11  10  Jumppanen Nelli  2006  JoUS  06A477  25 m  2:00.32  2:00.32   
12  126  Piippo Aino  2006  SWIM  06A574  25 m  2:06.29  2:06.29   
13  112  Mäkelä Veera  2007  SWIM  07A265  25 m  2:16.94  2:16.94   
14  29  Riekki Eevi  2007  JoUS  07A276  25 m       
15  61  Hacklin Pinja  2008  SWIM  08A227  25 m       
16  62  Halinen Ronja  2007  SWIM  07A236  25 m       
17  65  Hauvala Venla  2007  SWIM  07A239  25 m       
18  76  Kajosmäki Ida  2008  SWIM  08A236  25 m       
19  81  Kaski Mari  2007  SWIM  07A250  25 m       
20  82  Kiho Nelli  2008  SWIM  08A224  25 m       
21  91  Kukkonen Inka  2006  SWIM  06A744  25 m       
22  93  Kykyri Isabel  2008  SWIM  08A242  25 m       
23  99  Lassila Anni  2008  SWIM  08A231  25 m       
24  132  Rantala Anna  2006  SWIM  06A721  25 m       
25  143  Räihä Sofia  2008  SWIM  08A148  25 m       
26  179  Kangas Katri  2006  NiSa  06A706  25 m       
12 - 13 v 
Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  25 m  1:20.79  1:20.79   
169  Nelimarkka Julia  2004  KeuTo  04A658  25 m  1:22.97  1:22.97   
15  Korkalainen Maria  2005  JoUS  05A667  25 m  1:23.72  1:23.72   
26  Pietiäinen Mitra  2004  JoUS  04A567  25 m  1:24.71  1:24.71   
170  Ollikainen Aino  2005  KeuTo  05A182  25 m  1:27.05  1:27.05   
12  Kerkkänen Meeri  2004  JoUS  04A520  25 m  1:27.26  1:27.26   
156  Tourunen Aada  2004  SWIM  04A323  25 m  1:28.78  1:28.78   
87  Kinnunen Veera  2004  SWIM  04A579  25 m  1:33.80  1:33.80   
52  Piazza Noela Maria  2004  KuUS  04A988  25 m  1:34.68  1:34.68   
10  119  Palonen Denise  2005  SWIM  05A241  25 m  1:41.95  1:41.95   
11  34  Soininen Iiris  2004  JoUS  04B085  25 m  1:42.43  1:42.43   
12  182  Pyykkönen Paula  2005  NiSa  05A962  25 m  1:50.10  1:50.10   
13  69  Huhtahaara Minttu  2005  SWIM  05A831  25 m       
14  216  Niskanen Iina  2004  SWIM  04B119  25 m       
14 - 99 v 
114  Nieminen Emma  1996  SWIM  96A009  25 m  1:05.33  1:05.33   
184  Hammar Hanna  1998  UiTa  98A182  25 m  1:05.62  1:05.62   
124  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  25 m  1:06.10  1:06.10   
97  Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  25 m  1:07.13  1:07.13   
203  Moisio Jenni  2002  Plaani  02A607  25 m  1:08.92  1:08.92   
22  Mononen Aino  2001  JoUS  01A089  25 m  1:09.87  1:09.87   
118  Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  25 m  1:11.52  1:11.52   
167  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  25 m  1:12.51  1:12.51   
212  Turkkila Anni  2002  Plaani  02A337  25 m  1:12.60  1:12.60   
10  38  Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS  02A466  25 m  1:12.61  1:12.61   
11  98  Lampi Sanni  2001  SWIM  01A133  25 m  1:12.65  1:12.65   
12  211  Svahn Saara  2001  Plaani  01A172  25 m  1:13.32  1:13.32   
13  140  Ruuska Martta  2003  SWIM  03A582  25 m  1:13.59  1:13.59   
14  107  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  25 m  1:14.80  1:14.80   
15  201  Laiteenmäki Milla  2001  Plaani  01B318  25 m  1:17.01  1:17.01   
16  Eiserbeck Ruusa  2001  JoUS  01A283  25 m  1:17.69  1:17.69   
17  28  Raassina Pinja  2002  JoUS  02A845  25 m  1:18.34  1:18.34   
18  13  Kinnunen Minna  2003  JoUS  03A327  25 m  1:18.49  1:18.49   
19  137  Roiko-Jokela Niina  2001  SWIM  01A291  25 m  1:19.31  1:19.31   
20  106  Mangeloja Hanna  2001  SWIM  01B126  25 m  1:19.63  1:19.63   
21  108  Metiäinen Inka  2003  SWIM  03A640  25 m  1:20.08  1:20.08   
22  100  Leppänen Noora  2001  SWIM  01A088  25 m  1:21.06  1:21.06   
23  25  Parviainen Oona  2002  JoUS  02A431  25 m  1:21.13  1:21.13   
24  73  Järvinen Saana  2003  SWIM  03A761  25 m  1:21.23  1:21.23   
25  196  Laakkonen Veera  2003  Plaani  03A241  25 m  1:22.91  1:22.91   
26  162  Vesanen Netta  2000  SWIM  00A868  25 m  1:23.73  1:23.73   
27  115  Nieminen Ruusu  2002  SWIM  02B264  25 m  1:24.63  1:24.63   
28  45  Kolehmainen Iida-lotta  2002  KuUS  02A804  25 m  1:24.80  1:24.80   
29  104  Mangeloja Emma  2003  SWIM  03A757  25 m  1:26.33  1:26.33   
30  27  Pitkänen Moona  2003  JoUS  03A945  25 m  1:29.16  1:29.16   
31  32  Saranpää Iiris  2002  JoUS  02A912  25 m  1:30.96  1:30.96   
32  96  Lajunen Anu  1966  SWIM  66A086  25 m  1:40.26  1:40.26   
33  150  Sipilä Sarri  1977  SWIM  77A125  25 m  1:43.17  1:43.17   
34  71  Huntus Carola  2003  SWIM  03B158  25 m       
35  135  Riipinen Suvi  2003  SWIM  03B162  25 m       
36  194  Hirvonen Susanne  1997  Plaani  97A118  25 m       
37  195  Hjelt Ilona  2002  Plaani  02A375  25 m       
38  198  Laakso Anni-maria  2003  Plaani  03A207  25 m       
39  208  Salonen Senni  2001  Plaani  01A096  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
15_S
Laji 15, 200m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
155  Tikkanen Vilho  2005  SWIM  05A224  50 m  2:40.27  2:36.27   
151  Sorri Sisu  2005  SWIM  05A017  25 m  2:39.64  2:39.64   
60  Elo Timo  2004  SWIM  04A164  50 m  2:50.86  2:46.86   
149  Sihvo Mikko  2004  SWIM  04A925  50 m  2:57.50  2:53.50   
11  Kauppinen Konsta  2005  JoUS  05A260  50 m  3:13.46  3:09.46   
15 - 99 v 
138  Roiko-Jokela Tapio  1996  SWIM  96A016  50 m  1:57.92  1:53.92   
192  Heräjärvi Werner  1999  Plaani  99A844  50 m  2:01.95  1:57.95   
131  Päivinen Elias  1997  SWIM  97A805  50 m  2:08.92  2:04.92   
41  Hurula Mika  1999  KuUS  99A430  25 m  2:10.49  2:10.49   
172  Pekkanen Tuukka  2002  KeuTo  02A422  50 m  2:17.13  2:13.13   
160  Veijonen Veeti  2001  SWIM  01A297  50 m  2:19.37  2:15.37   
90  Koskinen Kasperi  2001  SWIM  01A710  25 m  2:20.92  2:20.92   
59  Elo Olli  2002  SWIM  02A121  50 m  2:35.14  2:31.14   
17  Leppänen Veeti  2002  JoUS  02A638  50 m  2:50.49  2:46.49   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
16_S
Laji 16, 200m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v ja nuoremmat 
120  Parkatti Nea  2004  SWIM  04A345  50 m  2:35.18  2:31.18   
92  Kuparinen Noora  2004  SWIM  04A288  50 m  2:40.29  2:36.29   
75  Kajosmäki Anna  2004  SWIM  04A310  50 m  2:50.29  2:46.29   
85  Kinnunen Juuli  2004  SWIM  04A549  50 m  3:12.64  3:08.64   
14 - 99 v 
186  Norismaa Nea  1995  UiTa  95A534  50 m  2:13.12  2:09.12   
21  Moilanen Melinda  2000  JoUS  00B066  50 m  2:18.75  2:14.75   
191  Morren Jora  1999  KuRy  99B365  50 m  2:19.72  2:15.72   
106  Mangeloja Hanna  2001  SWIM  01B126  50 m  2:28.89  2:24.89   
206  Ohra-Aho Ella  2003  Plaani  03A882  50 m  2:31.98  2:27.98   
122  Pellinen Siiri  2003  SWIM  03A581  50 m  2:33.02  2:29.02   
73  Järvinen Saana  2003  SWIM  03A761  50 m  2:35.07  2:31.07   
146  Seijari Mimosa  2001  SWIM  01B195  50 m  2:36.29  2:32.29   
54  Räsänen Lotta  2003  KuUS  03A966  50 m  2:43.50  2:39.50   
10  163  Viertorinne Helmi  2003  SWIM  03A826  50 m  3:01.79  2:57.79   
11  70  Huhtanen Aino  2001  SWIM  01A219  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
17_S
Laji 17, 100m Selkäuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
148  Semach Nikita  2005  SWIM  05A100  25 m  1:19.50  1:19.50   
161  Venemies Arttu  2005  SWIM  05A599  50 m  1:29.78  1:27.78   
39  Vilesov Mikhail  2005  JoUS  05A393  50 m  1:32.45  1:30.45   
95  Laitiainen Alex  2005  SWIM  05A550  50 m  1:33.13  1:31.13   
66  Hietala Eelis  2007  SWIM  07A241  50 m  1:48.70  1:46.70   
214  Kohonen Konsta  2005  SWIM    25 m  1:51.03  1:51.03   
64  Harvia Väinö  2007  SWIM  07A298  50 m  1:56.94  1:54.94   
86  Kinnunen Peetu  2006  SWIM  06A522  50 m  2:07.14  2:05.14   
127  Pitkänen Miko  2008  SWIM  08A112  50 m  2:11.12  2:09.12   
10  79  Kankainen Niilo  2008  SWIM  08A353  25 m       
11  88  Kortelahti Aaro  2007  SWIM  07A535  25 m       
12  89  Kortelahti Konsta  2005  SWIM  05B073  25 m       
13  110  Miettinen Miklas  2007  SWIM  07A528  25 m       
14  142  Ruuska Urho  2009  SWIM  09A126  25 m       
15  153  Telakoski Eelis  2007  SWIM  07A451  25 m       
16  164  Viklund Eevert  2007  SWIM  07A291  25 m       
13 - 14 v 
33  Shadrin Arsenij  2003  JoUS  03A929  25 m  1:16.13  1:16.13   
83  Kiiveri Marat  2003  SWIM  03B207  50 m  1:20.60  1:18.60   
23  Myyry Topi  2003  JoUS  03A886  25 m  1:19.19  1:19.19   
49  Nupponen Jasper  2004  KuUS  04A826  25 m  1:25.55  1:25.55   
136  Riipinen Touko  2004  SWIM  04B044  50 m  1:28.60  1:26.60   
56  Aspholm Pyry  2004  SWIM  04A848  50 m  1:30.99  1:28.99   
166  Virtanen Samu  2004  SWIM  04A885  50 m  1:31.22  1:29.22   
47  Louheranta Ahto  2004  KuUS  04A819  50 m  1:36.25  1:34.25   
15 - 99 v 
187  Pyykkönen Kalle  1996  UiTa  96A549  50 m  59.24  57.24   
57  Dobrzhanskiy Danila  1998  SWIM  98B028  25 m  58.30  58.30   
14  Kontiainen Akseli  2002  JoUS  02A455  50 m  1:04.18  1:02.18   
72  Järvinen Jiri  2001  SWIM  01A304  50 m  1:06.00  1:04.00   
172  Pekkanen Tuukka  2002  KeuTo  02A422  50 m  1:11.35  1:09.35   
123  Peltoperä Max  2002  SWIM  02A883  50 m  1:30.12  1:28.12   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
18_S
Laji 18, 100m Selkäuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
180  Mielonen Tiia  2006  NiSa  06A625  50 m  1:34.36  1:32.36   
77  Kajosmäki Maria  2006  SWIM  06A433  50 m  1:37.68  1:35.68   
141  Ruuska Saimi  2006  SWIM  06A549  50 m  1:44.20  1:42.20   
143  Räihä Sofia  2008  SWIM  08A148  50 m  1:46.02  1:44.02   
62  Halinen Ronja  2007  SWIM  07A236  50 m  1:49.39  1:47.39   
65  Hauvala Venla  2007  SWIM  07A239  50 m  1:51.45  1:49.45   
91  Kukkonen Inka  2006  SWIM  06A744  50 m  1:51.92  1:49.92   
81  Kaski Mari  2007  SWIM  07A250  50 m  1:52.26  1:50.26   
93  Kykyri Isabel  2008  SWIM  08A242  50 m  2:00.91  1:58.91   
10  82  Kiho Nelli  2008  SWIM  08A224  50 m  2:09.39  2:07.39   
11  99  Lassila Anni  2008  SWIM  08A231  50 m  2:09.71  2:07.71   
12  157  Tourunen Oosa  2007  SWIM  07A182  50 m  2:11.76  2:09.76   
13  61  Hacklin Pinja  2008  SWIM  08A227  50 m  2:18.90  2:16.90   
14  112  Mäkelä Veera  2007  SWIM  07A265  50 m  2:22.10  2:20.10   
15  76  Kajosmäki Ida  2008  SWIM  08A236  50 m  2:25.99  2:23.99   
16  84  Kilpala Vilma  2007  SWIM  07A549  25 m       
17  117  Paapio Anni  2008  SWIM  08A330  25 m       
18  144  Salminen Elsa  2008  SWIM  08A350  25 m       
19  154  Tikkanen Vieno  2007  SWIM  07A130  25 m       
12 - 13 v 
48  Lyytinen Emmi  2004  KuUS  04A810  25 m  1:20.33  1:20.33   
169  Nelimarkka Julia  2004  KeuTo  04A658  25 m  1:22.80  1:22.80   
156  Tourunen Aada  2004  SWIM  04A323  50 m  1:26.31  1:24.31   
69  Huhtahaara Minttu  2005  SWIM  05A831  50 m  1:49.26  1:47.26   
216  Niskanen Iina  2004  SWIM  04B119  50 m  2:10.32  2:08.32   
182  Pyykkönen Paula  2005  NiSa  05A962  25 m       
14 - 99 v 
210  Soininen Selma  1999  Plaani  99A279  25 m  1:03.90  1:03.90   
114  Nieminen Emma  1996  SWIM  96A009  50 m  1:06.22  1:04.22   
203  Moisio Jenni  2002  Plaani  02A607  50 m  1:09.51  1:07.51   
22  Mononen Aino  2001  JoUS  01A089  25 m  1:08.27  1:08.27   
98  Lampi Sanni  2001  SWIM  01A133  25 m  1:08.77  1:08.77   
107  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  50 m  1:12.23  1:10.23   
97  Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  50 m  1:13.34  1:11.34   
Eiserbeck Ruusa  2001  JoUS  01A283  25 m  1:11.38  1:11.38   
201  Laiteenmäki Milla  2001  Plaani  01B318  25 m  1:13.40  1:13.40   
10  43  Kankkunen Ella  2003  KuUS  03A693  50 m  1:16.70  1:14.70   
11  198  Laakso Anni-maria  2003  Plaani  03A207  50 m  1:16.73  1:14.73   
12  104  Mangeloja Emma  2003  SWIM  03A757  50 m  1:29.90  1:27.90   
13  190  Hautala Maria  2003  KuRy  03A911  25 m  1:30.37  1:30.37   
14  27  Pitkänen Moona  2003  JoUS  03A945  25 m  1:35.41  1:35.41   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
21_S
Laji 21, 800m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
63  Hartikainen Jani  1993  SWIM  93A375  25 m  8:56.14  8:56.14   
20  Mikkonen Otto  2003  JoUS  03A190  50 m  10:59.59  10:43.59   
30  Ruohtula Roope  2000  JoUS  00A565  25 m       
31  Ruohtula Veeti  2001  JoUS  01A193  25 m       
35  Tolvanen Miika  1996  JoUS  96A432  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
22_S
Laji 22, 800m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
140  Ruuska Martta  2003  SWIM  03A582  50 m  10:11.42  9:55.42   
100  Leppänen Noora  2001  SWIM  01A088  50 m  11:21.84  11:05.84   
196  Laakkonen Veera  2003  Plaani  03A241  25 m  11:07.75  11:07.75   
12  Kerkkänen Meeri  2004  JoUS  04A520  25 m       
71  Huntus Carola  2003  SWIM  03B158  25 m       
102  Lindholm Kia  2002  SWIM  02A890  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
23_S
Laji 23, 50m Perhosuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
151  Sorri Sisu  2005  SWIM  05A017  50 m  35.44  34.44   
148  Semach Nikita  2005  SWIM  05A100  50 m  35.59  34.59   
199  Laine Luukas  2005  Plaani  05A025  50 m  38.61  37.61   
68  Honko Ruben  2006  SWIM  06A082  50 m  39.41  38.41   
155  Tikkanen Vilho  2005  SWIM  05A224  50 m  39.57  38.57   
116  Nissinen Aleksanteri  2005  SWIM  05A016  50 m  39.76  38.76   
95  Laitiainen Alex  2005  SWIM  05A550  50 m  45.85  44.85   
161  Venemies Arttu  2005  SWIM  05A599  50 m  47.40  46.40   
13 - 99 v 
57  Dobrzhanskiy Danila  1998  SWIM  98B028  50 m  26.48  25.48   
192  Heräjärvi Werner  1999  Plaani  99A844  50 m  26.58  25.58   
189  Salo Saku  1995  UiTa  95A816  50 m  26.72  25.72   
207  Rantanen Antti  1992  Plaani  92A482  50 m  27.18  26.18   
202  Malvela Eetu  2000  Plaani  00B072  50 m  28.75  27.75   
160  Veijonen Veeti  2001  SWIM  01A297  50 m  29.12  28.12   
200  Laine Niklas  2002  Plaani  02A111  50 m  29.57  28.57   
159  Valkonen Oskari  1999  SWIM  99A903  50 m  29.75  28.75   
90  Koskinen Kasperi  2001  SWIM  01A710  50 m  31.85  30.85   
10  51  Paukkonen Julius  2002  KuUS  02A936  25 m  32.95  32.95   
11  Hiltunen Väinö  2001  JoUS  01A654  50 m  35.47  34.47   
12  50  Paukkonen Joel  2004  KuUS  04A383  25 m  35.37  35.37   
13  74  Kaidesoja Aleksi  1997  SWIM  97B259  50 m  36.37  35.37   
14  213  Ylä-Sahra Perttu  1994  Plaani  94A357  50 m  37.83  36.83   
15  42  Istomin Aleksandr  2004  KuUS  04A415  50 m  38.13  37.13   
16  60  Elo Timo  2004  SWIM  04A164  50 m  38.82  37.82   
17  Hämäläinen Aleksi  2004  JoUS  04A525  25 m  40.08  40.08   
18  152  Suhonen Niilo  2004  SWIM  04A403  50 m  42.24  41.24   
19  149  Sihvo Mikko  2004  SWIM  04A925  50 m  42.47  41.47   
20  133  Rantala Niko  1973  SWIM  73A076  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
24_S
Laji 24, 50m Perhosuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
180  Mielonen Tiia  2006  NiSa  06A625  50 m  39.68  38.68   
215  Hirvelä Karoliina  2006  Plaani  06A037  50 m  43.46  42.46   
58  Elo Meri  2006  SWIM  06A187  50 m  43.52  42.52   
29  Riekki Eevi  2007  JoUS  07A276  50 m  46.91  45.91   
10  Jumppanen Nelli  2006  JoUS  06A477  25 m  47.88  47.88   
37  Vatanen Vilma  2007  JoUS  07A210  50 m  50.76  49.76   
197  Laakso Aada-julia  2007  Plaani  07A041  25 m  50.71  50.71   
24  Parviainen Anri  2008  JoUS  08A080  50 m  51.77  50.77   
143  Räihä Sofia  2008  SWIM  08A148  50 m  52.39  51.39   
10  179  Kangas Katri  2006  NiSa  06A706  25 m       
12 - 99 v 
186  Norismaa Nea  1995  UiTa  95A534  50 m  27.63  26.63   
194  Hirvonen Susanne  1997  Plaani  97A118  50 m  28.23  27.23   
184  Hammar Hanna  1998  UiTa  98A182  50 m  28.54  27.54   
210  Soininen Selma  1999  Plaani  99A279  50 m  29.11  28.11   
97  Lampi Jenni  2000  SWIM  00A178  50 m  29.27  28.27   
124  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  50 m  29.58  28.58   
209  Savioja Heidi  1988  Plaani  88A019  50 m  30.10  29.10   
22  Mononen Aino  2001  JoUS  01A089  50 m  30.33  29.33   
38  Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS  02A466  50 m  30.87  29.87   
10  212  Turkkila Anni  2002  Plaani  02A337  50 m  30.94  29.94   
11  118  Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  50 m  31.54  30.54   
12  211  Svahn Saara  2001  Plaani  01A172  50 m  31.72  30.72   
13  167  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  50 m  32.32  31.32   
14  28  Raassina Pinja  2002  JoUS  02A845  50 m  32.33  31.33   
15  106  Mangeloja Hanna  2001  SWIM  01B126  50 m  32.65  31.65   
16  25  Parviainen Oona  2002  JoUS  02A431  50 m  32.86  31.86   
17  107  Merisalo Viivi  2002  SWIM  02A419  50 m  33.19  32.19   
18  193  Heräjärvi Vivian  2001  Plaani  01A352  50 m  33.42  32.42   
19  15  Korkalainen Maria  2005  JoUS  05A667  50 m  33.92  32.92   
20  169  Nelimarkka Julia  2004  KeuTo  04A658  50 m  34.89  33.89   
21  44  Kokolahti Anni  2001  KuUS  01B023  50 m  35.20  34.20   
22  108  Metiäinen Inka  2003  SWIM  03A640  50 m  35.33  34.33   
23  13  Kinnunen Minna  2003  JoUS  03A327  50 m  35.42  34.42   
24  206  Ohra-Aho Ella  2003  Plaani  03A882  25 m  34.64  34.64   
25  21  Moilanen Melinda  2000  JoUS  00B066  25 m  34.67  34.67   
26  104  Mangeloja Emma  2003  SWIM  03A757  50 m  35.73  34.73   
27  191  Morren Jora  1999  KuRy  99B365  50 m  35.89  34.89   
28  Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  50 m  36.55  35.55   
29  115  Nieminen Ruusu  2002  SWIM  02B264  50 m  36.65  35.65   
30  120  Parkatti Nea  2004  SWIM  04A345  50 m  37.13  36.13   
31  26  Pietiäinen Mitra  2004  JoUS  04A567  50 m  37.20  36.20   
32  92  Kuparinen Noora  2004  SWIM  04A288  50 m  37.40  36.40   
33  40  Forsell Jenny  2004  KuUS  04A799  50 m  38.30  37.30   
34  32  Saranpää Iiris  2002  JoUS  02A912  25 m  38.59  38.59   
35  156  Tourunen Aada  2004  SWIM  04A323  25 m  39.13  39.13   
36  27  Pitkänen Moona  2003  JoUS  03A945  25 m  41.94  41.94   
37  190  Hautala Maria  2003  KuRy  03A911  50 m  42.95  41.95   
38  75  Kajosmäki Anna  2004  SWIM  04A310  50 m  43.00  42.00   
39  85  Kinnunen Juuli  2004  SWIM  04A549  50 m  44.14  43.14   
40  111  Moilanen Merja  1982  SWIM  82A121  50 m  45.08  44.08   
41  119  Palonen Denise  2005  SWIM  05A241  25 m  45.79  45.79   
42  96  Lajunen Anu  1966  SWIM  66A086  25 m  46.20  46.20   
43  78  Kalvas Ronja  2005  SWIM  05A855  50 m  54.05  53.05   
44  69  Huhtahaara Minttu  2005  SWIM  05A831  50 m  59.74  58.74   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
27_S
Laji 27, 50m Rintauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
39  Vilesov Mikhail  2005  JoUS  05A393  50 m  45.90  44.40   
11  Kauppinen Konsta  2005  JoUS  05A260  25 m  49.94  49.94   
214  Kohonen Konsta  2005  SWIM    50 m  54.57  53.07   
181  Mäkinen Aatu  2005  NiSa  05A920  50 m  58.49  56.99   
66  Hietala Eelis  2007  SWIM  07A241  50 m  58.71  57.21   
127  Pitkänen Miko  2008  SWIM  08A112  50 m  1:04.62  1:03.12   
86  Kinnunen Peetu  2006  SWIM  06A522  50 m  1:05.87  1:04.37   
164  Viklund Eevert  2007  SWIM  07A291  50 m  1:28.90  1:27.40   
13 - 99 v 
Liukkonen Ari-pekka  1989  Cetus  89A286  50 m  27.66  26.16   
168  Vuorela Teemu  1994  SWIM  94A789  50 m  28.54  27.04   
139  Ruohoniemi Miikka  1993  SWIM  93A494  50 m  28.83  27.33   
187  Pyykkönen Kalle  1996  UiTa  96A549  50 m  29.22  27.72   
30  Ruohtula Roope  2000  JoUS  00A565  50 m  30.74  29.24   
Eiserbeck Roope  1999  JoUS  99A294  50 m  31.56  30.06   
101  Lindholm Atte  2001  SWIM  01A874  50 m  31.64  30.14   
31  Ruohtula Veeti  2001  JoUS  01A193  50 m  31.91  30.41   
159  Valkonen Oskari  1999  SWIM  99A903  50 m  33.54  32.04   
10  205  Nyberg Julius  2002  Plaani  02A459  50 m  35.16  33.66   
11  33  Shadrin Arsenij  2003  JoUS  03A929  50 m  35.38  33.88   
12  213  Ylä-Sahra Perttu  1994  Plaani  94A357  50 m  44.13  42.63   
13  183  Salmela Herman  2003  NiSa  03B222  25 m  45.76  45.76   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
28_S
Laji 28, 50m Rintauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
157  Tourunen Oosa  2007  SWIM  07A182  50 m  48.02  46.52   
112  Mäkelä Veera  2007  SWIM  07A265  50 m  54.53  53.03   
62  Halinen Ronja  2007  SWIM  07A236  50 m  55.23  53.73   
197  Laakso Aada-julia  2007  Plaani  07A041  50 m  55.56  54.06   
82  Kiho Nelli  2008  SWIM  08A224  50 m  56.74  55.24   
141  Ruuska Saimi  2006  SWIM  06A549  50 m  57.09  55.59   
77  Kajosmäki Maria  2006  SWIM  06A433  50 m  57.21  55.71   
81  Kaski Mari  2007  SWIM  07A250  50 m  1:00.83  59.33   
65  Hauvala Venla  2007  SWIM  07A239  50 m  1:00.86  59.36   
10  93  Kykyri Isabel  2008  SWIM  08A242  50 m  1:01.74  1:00.24   
11  91  Kukkonen Inka  2006  SWIM  06A744  50 m  1:04.20  1:02.70   
12  99  Lassila Anni  2008  SWIM  08A231  50 m  1:04.47  1:02.97   
13  61  Hacklin Pinja  2008  SWIM  08A227  50 m  1:06.39  1:04.89   
14  76  Kajosmäki Ida  2008  SWIM  08A236  50 m  1:18.87  1:17.37   
15  84  Kilpala Vilma  2007  SWIM  07A549  25 m       
16  174  Isoaho Pinjasisko  2009  VaajUS  09A117  25 m       
17  176  Rovio Emma  2006  VaajUS  06A780  25 m       
12 - 99 v 
204  Niemi Marlene  1992  Plaani  92A221  50 m  33.03  31.53   
140  Ruuska Martta  2003  SWIM  03A582  50 m  35.85  34.35   
73  Järvinen Saana  2003  SWIM  03A761  50 m  38.06  36.56   
206  Ohra-Aho Ella  2003  Plaani  03A882  50 m  40.11  38.61   
170  Ollikainen Aino  2005  KeuTo  05A182  50 m  40.35  38.85   
193  Heräjärvi Vivian  2001  Plaani  01A352  50 m  40.41  38.91   
100  Leppänen Noora  2001  SWIM  01A088  50 m  42.17  40.67   
106  Mangeloja Hanna  2001  SWIM  01B126  50 m  42.41  40.91   
44  Kokolahti Anni  2001  KuUS  01B023  50 m  42.52  41.02   
10  195  Hjelt Ilona  2002  Plaani  02A375  25 m  42.01  42.01   
11  175  Järvelin Julia  2003  VaajUS  03A782  50 m  43.58  42.08   
12  216  Niskanen Iina  2004  SWIM  04B119  50 m  1:03.55  1:02.05   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
29_S
Laji 29, Masters 50m Ru Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
25 v ja vanhemmat 
204  Niemi Marlene  1992  Plaani  92A221  50 m  33.03  31.53   
111  Moilanen Merja  1982  SWIM  82A121  50 m  46.51  45.01   
96  Lajunen Anu  1966  SWIM  66A086  25 m  51.13  51.13   
165  Virtanen Elina  1962  SWIM  62A069  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
30_S
Laji 30, Masters 50m Ru Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
25 v ja vanhemmat 
133  Rantala Niko  1973  SWIM  73A076  50 m  34.98  33.48   
134  Rautiainen Markku  1977  SWIM  77A105  50 m  38.16  36.66   
121  Pellinen Jukka  1967  SWIM  67A040  50 m  39.88  38.38   
94  Lahtinen Manu  1991  SWIM  91A782  25 m  41.01  41.01   
105  Mangeloja Esa  1968  SWIM  68A082  50 m  46.84  45.34   
171  Ollikainen Janne  1972  KeuTo  72A056  25 m       
177  Rovio Jarmo  1975  VaajUS  75A073  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
31_S
Laji 31, 100m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
148  Semach Nikita  2005  SWIM  05A100  50 m  1:11.60  1:09.60   
155  Tikkanen Vilho  2005  SWIM  05A224  50 m  1:12.75  1:10.75   
151  Sorri Sisu  2005  SWIM  05A017  50 m  1:13.53  1:11.53   
199  Laine Luukas  2005  Plaani  05A025  50 m  1:16.15  1:14.15   
116  Nissinen Aleksanteri  2005  SWIM  05A016  50 m  1:17.51  1:15.51   
68  Honko Ruben  2006  SWIM  06A082  50 m  1:23.59  1:21.59   
214  Kohonen Konsta  2005  SWIM    25 m  1:29.27  1:29.27   
66  Hietala Eelis  2007  SWIM  07A241  50 m  1:37.79  1:35.79   
95  Laitiainen Alex  2005  SWIM  05A550  25 m  1:41.49  1:41.49   
10  153  Telakoski Eelis  2007  SWIM  07A451  50 m  1:52.65  1:50.65   
11  79  Kankainen Niilo  2008  SWIM  08A353  25 m       
12  88  Kortelahti Aaro  2007  SWIM  07A535  25 m       
13  89  Kortelahti Konsta  2005  SWIM  05B073  25 m       
14  110  Miettinen Miklas  2007  SWIM  07A528  25 m       
15  142  Ruuska Urho  2009  SWIM  09A126  25 m       
13 - 14 v 
23  Myyry Topi  2003  JoUS  03A886  50 m  1:06.62  1:04.62   
166  Virtanen Samu  2004  SWIM  04A885  50 m  1:09.17  1:07.17   
136  Riipinen Touko  2004  SWIM  04B044  50 m  1:09.58  1:07.58   
56  Aspholm Pyry  2004  SWIM  04A848  50 m  1:12.52  1:10.52   
42  Istomin Aleksandr  2004  KuUS  04A415  25 m  1:12.16  1:12.16   
83  Kiiveri Marat  2003  SWIM  03B207  50 m  1:14.36  1:12.36   
60  Elo Timo  2004  SWIM  04A164  50 m  1:15.30  1:13.30   
49  Nupponen Jasper  2004  KuUS  04A826  50 m  1:16.75  1:14.75   
67  Honkanen Luka  2003  SWIM  03A672  50 m  1:19.37  1:17.37   
10  47  Louheranta Ahto  2004  KuUS  04A819  50 m  1:21.64  1:19.64   
11  149  Sihvo Mikko  2004  SWIM  04A925  50 m  1:22.29  1:20.29   
15 - 99 v 
168  Vuorela Teemu  1994  SWIM  94A789  50 m  51.11  49.11   
187  Pyykkönen Kalle  1996  UiTa  96A549  50 m  53.17  51.17   
192  Heräjärvi Werner  1999  Plaani  99A844  50 m  54.58  52.58   
63  Hartikainen Jani  1993  SWIM  93A375  50 m  58.12  56.12   
72  Järvinen Jiri  2001  SWIM  01A304  50 m  59.89  57.89   
101  Lindholm Atte  2001  SWIM  01A874  50 m  1:00.34  58.34   
160  Veijonen Veeti  2001  SWIM  01A297  50 m  1:00.93  58.93   
41  Hurula Mika  1999  KuUS  99A430  50 m  1:01.39  59.39   
53  Pihlajamäki Ohto  2001  KuUS  01A675  50 m  1:01.46  59.46   
10  200  Laine Niklas  2002  Plaani  02A111  50 m  1:01.77  59.77   
11  172  Pekkanen Tuukka  2002  KeuTo  02A422  50 m  1:02.90  1:00.90   
12  90  Koskinen Kasperi  2001  SWIM  01A710  50 m  1:03.30  1:01.30   
13  Hiltunen Väinö  2001  JoUS  01A654  50 m  1:04.57  1:02.57   
14  51  Paukkonen Julius  2002  KuUS  02A936  25 m  1:04.70  1:04.70   
15  123  Peltoperä Max  2002  SWIM  02A883  50 m  1:11.39  1:09.39   
16  59  Elo Olli  2002  SWIM  02A121  25 m  1:09.53  1:09.53   
17  46  Louheranta Aarni  2002  KuUS  02B188  50 m  1:13.94  1:11.94   
18  17  Leppänen Veeti  2002  JoUS  02A638  50 m  1:18.51  1:16.51   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
32_S
Laji 32, 100m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
Ergüner Esra  2007  JoUS  07A077  50 m  1:16.21  1:14.21   
215  Hirvelä Karoliina  2006  Plaani  06A037  50 m  1:22.58  1:20.58   
18  Lätti Merete  2006  JoUS  06A125  25 m  1:20.75  1:20.75   
141  Ruuska Saimi  2006  SWIM  06A549  50 m  1:24.59  1:22.59   
58  Elo Meri  2006  SWIM  06A187  50 m  1:25.06  1:23.06   
37  Vatanen Vilma  2007  JoUS  07A210  50 m  1:26.73  1:24.73   
19  Lätti Neri  2007  JoUS  07A030  50 m  1:28.40  1:26.40   
10  Jumppanen Nelli  2006  JoUS  06A477  25 m  1:27.54  1:27.54   
29  Riekki Eevi  2007  JoUS  07A276  50 m  1:30.09  1:28.09   
10  77  Kajosmäki Maria  2006  SWIM  06A433  50 m  1:30.44  1:28.44   
11  24  Parviainen Anri  2008  JoUS  08A080  50 m  1:33.84  1:31.84   
12  157  Tourunen Oosa  2007  SWIM  07A182  50 m  1:34.97  1:32.97   
13  143  Räihä Sofia  2008  SWIM  08A148  50 m  1:41.85  1:39.85   
14  81  Kaski Mari  2007  SWIM  07A250  50 m  1:48.96  1:46.96   
15  62  Halinen Ronja  2007  SWIM  07A236  50 m  1:57.60  1:55.60   
16  117  Paapio Anni  2008  SWIM  08A330  25 m       
17  144  Salminen Elsa  2008  SWIM  08A350  25 m       
12 - 13 v 
120  Parkatti Nea  2004  SWIM  04A345  50 m  1:08.87  1:06.87   
48  Lyytinen Emmi  2004  KuUS  04A810  25 m  1:10.29  1:10.29   
92  Kuparinen Noora  2004  SWIM  04A288  50 m  1:13.07  1:11.07   
75  Kajosmäki Anna  2004  SWIM  04A310  50 m  1:13.73  1:11.73   
40  Forsell Jenny  2004  KuUS  04A799  50 m  1:16.96  1:14.96   
156  Tourunen Aada  2004  SWIM  04A323  50 m  1:17.52  1:15.52   
52  Piazza Noela Maria  2004  KuUS  04A988  25 m  1:18.42  1:18.42   
26  Pietiäinen Mitra  2004  JoUS  04A567  25 m  1:18.89  1:18.89   
34  Soininen Iiris  2004  JoUS  04B085  50 m  1:28.43  1:26.43   
10  69  Huhtahaara Minttu  2005  SWIM  05A831  50 m  1:29.25  1:27.25   
11  119  Palonen Denise  2005  SWIM  05A241  25 m  1:28.20  1:28.20   
12  216  Niskanen Iina  2004  SWIM  04B119  50 m  2:08.75  2:06.75   
14 - 99 v 
184  Hammar Hanna  1998  UiTa  98A182  50 m  59.90  57.90   
114  Nieminen Emma  1996  SWIM  96A009  50 m  1:02.32  1:00.32   
167  Virtanen Sara  2002  SWIM  02A887  25 m  1:01.10  1:01.10   
118  Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  50 m  1:03.39  1:01.39   
21  Moilanen Melinda  2000  JoUS  00B066  50 m  1:03.67  1:01.67   
98  Lampi Sanni  2001  SWIM  01A133  50 m  1:03.75  1:01.75   
28  Raassina Pinja  2002  JoUS  02A845  50 m  1:05.13  1:03.13   
191  Morren Jora  1999  KuRy  99B365  25 m  1:03.60  1:03.60   
198  Laakso Anni-maria  2003  Plaani  03A207  50 m  1:05.61  1:03.61   
10  193  Heräjärvi Vivian  2001  Plaani  01A352  50 m  1:06.54  1:04.54   
11  206  Ohra-Aho Ella  2003  Plaani  03A882  25 m  1:05.63  1:05.63   
12  122  Pellinen Siiri  2003  SWIM  03A581  50 m  1:08.39  1:06.39   
13  25  Parviainen Oona  2002  JoUS  02A431  50 m  1:09.39  1:07.39   
14  73  Järvinen Saana  2003  SWIM  03A761  50 m  1:09.75  1:07.75   
15  108  Metiäinen Inka  2003  SWIM  03A640  50 m  1:09.80  1:07.80   
16  146  Seijari Mimosa  2001  SWIM  01B195  50 m  1:10.78  1:08.78   
17  190  Hautala Maria  2003  KuRy  03A911  50 m  1:17.41  1:15.41   
18  32  Saranpää Iiris  2002  JoUS  02A912  50 m  1:19.41  1:17.41   
19  27  Pitkänen Moona  2003  JoUS  03A945  50 m  1:19.76  1:17.76   
20  135  Riipinen Suvi  2003  SWIM  03B162  50 m  1:20.27  1:18.27   
21  96  Lajunen Anu  1966  SWIM  66A086  50 m  1:24.18  1:22.18   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
34_S
Laji 34, Erityisr. 100m Vu Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
0 v ja vanhemmat 
213  Ylä-Sahra Perttu  1994  Plaani  94A357  50 m  1:13.03  1:11.03   
94  Lahtinen Manu  1991  SWIM  91A782  25 m  1:12.24  1:12.24   
74  Kaidesoja Aleksi  1997  SWIM  97B259  50 m  1:24.87  1:22.87   
113  Mäkinen Joni  1989  SWIM  89A020  50 m  1:33.17  1:31.17   
145  Saukkonen Otto Aleksanteri  1997  SWIM  97B319  50 m  1:53.03  1:51.03   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
35_S
Laji 35, 50m Selkäuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
80  Karjalainen Anttijussi  2005  SWIM  05A905  50 m  43.01  42.01   
11  Kauppinen Konsta  2005  JoUS  05A260  25 m  43.53  43.53   
153  Telakoski Eelis  2007  SWIM  07A451  50 m  1:05.68  1:04.68   
13 - 99 v 
Eiserbeck Roope  1999  JoUS  99A294  50 m  28.13  27.13   
189  Salo Saku  1995  UiTa  95A816  25 m  27.22  27.22   
207  Rantanen Antti  1992  Plaani  92A482  25 m  27.99  27.99   
14  Kontiainen Akseli  2002  JoUS  02A455  50 m  29.96  28.96   
72  Järvinen Jiri  2001  SWIM  01A304  50 m  30.05  29.05   
185  Kulmala Atte  1998  UiTa  98B262  25 m  29.32  29.32   
138  Roiko-Jokela Tapio  1996  SWIM  96A016  50 m  31.93  30.93   
59  Elo Olli  2002  SWIM  02A121  50 m  37.21  36.21   
46  Louheranta Aarni  2002  KuUS  02B188  25 m  37.99  37.99   
10  20  Mikkonen Otto  2003  JoUS  03A190  25 m  38.20  38.20   
11  Hämäläinen Aleksi  2004  JoUS  04A525  25 m  40.33  40.33   
12  50  Paukkonen Joel  2004  KuUS  04A383  50 m  42.19  41.19   
13  Heikkinen Johannes  2001  JoUS  01A695  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 
36_S
Laji 36, 50m Selkäuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
Hämäläinen Inka  2007  JoUS  07A072  50 m  45.29  44.29   
154  Tikkanen Vieno  2007  SWIM  07A130  25 m  45.68  45.68   
197  Laakso Aada-julia  2007  Plaani  07A041  50 m  48.08  47.08   
176  Rovio Emma  2006  VaajUS  06A780  50 m  56.81  55.81   
173  Isoaho Peppilotta  2007  VaajUS  07A466  50 m  1:01.11  1:00.11   
12 - 99 v 
194  Hirvonen Susanne  1997  Plaani  97A118  25 m  28.27  28.27   
124  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  50 m  29.65  28.65   
210  Soininen Selma  1999  Plaani  99A279  25 m  29.19  29.19   
186  Norismaa Nea  1995  UiTa  95A534  50 m  30.52  29.52   
22  Mononen Aino  2001  JoUS  01A089  25 m  31.78  31.78   
118  Palokangas Peppi  2002  SWIM  02A100  50 m  34.22  33.22   
43  Kankkunen Ella  2003  KuUS  03A693  50 m  35.03  34.03   
Eiserbeck Ruusa  2001  JoUS  01A283  25 m  34.43  34.43   
45  Kolehmainen Iida-lotta  2002  KuUS  02A804  50 m  36.18  35.18   
10  198  Laakso Anni-maria  2003  Plaani  03A207  50 m  36.31  35.31   
11  38  Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS  02A466  25 m  35.45  35.45   
12  140  Ruuska Martta  2003  SWIM  03A582  50 m  37.00  36.00   
13  13  Kinnunen Minna  2003  JoUS  03A327  25 m  36.13  36.13   
14  87  Kinnunen Veera  2004  SWIM  04A579  50 m  38.32  37.32   
15  Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  25 m  38.19  38.19   
16  44  Kokolahti Anni  2001  KuUS  01B023  25 m  38.79  38.79   
17  195  Hjelt Ilona  2002  Plaani  02A375  50 m  40.28  39.28   
18  190  Hautala Maria  2003  KuRy  03A911  50 m  41.16  40.16   
19  15  Korkalainen Maria  2005  JoUS  05A667  25 m  40.18  40.18   
20  135  Riipinen Suvi  2003  SWIM  03B162  50 m  41.30  40.30   
21  102  Lindholm Kia  2002  SWIM  02A890  50 m  41.44  40.44   
22  175  Järvelin Julia  2003  VaajUS  03A782  50 m  42.26  41.26   
23  85  Kinnunen Juuli  2004  SWIM  04A549  50 m  42.42  41.42   
24  54  Räsänen Lotta  2003  KuUS  03A966  25 m  41.46  41.46   
25  163  Viertorinne Helmi  2003  SWIM  03A826  50 m  49.45  48.45   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare