Program för UGP1 2017-2018, Karlskoga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag den 22/10 Klockan 09.00 (Insim kl. 08.00)
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
UGP 1 2017-2018 Karlskoga |
|
Utskriftsdatum |
22 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Karlskoga |
|
Utskriftstid |
08:06 |
|
|
Arrangör |
Karlskoga Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (6) |
Sponsor: PBH Teknik |
|
Beräknad start 09:53 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
166 |
2 |
Ebba Larsson |
2003 |
BO3603 |
HK SIM |
|
25m |
|
147 |
3 |
Alma Mühr |
2005 |
BI0405 |
ÖSA |
|
25m |
|
131 |
4 |
Linnea Eriksson |
2004 |
BT1204 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
148 |
1 |
Tove Oskarsson |
2004 |
BU4604 |
ÖSA |
|
25m |
|
89 |
2 |
Smilla Löthgren |
2004 |
BA4404 |
KARLSKO SF |
|
50m |
3:53.36 |
99 |
3 |
Alice Johnson |
2005 |
AU2805 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:45.93 |
46 |
4 |
My Larsson |
2005 |
AF8405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:46.68 |
4 |
5 |
Hanna Dautbegovic |
2005 |
AM3205 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:55.99 |
163 |
6 |
Tyra Jacobsson |
2005 |
AB0805 |
HK SIM |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
169 |
1 |
Frida Lundström |
2002 |
BA2602 |
HK SIM |
|
50m |
3:40.94 |
56 |
2 |
Sammi Thai |
2005 |
AK6405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:32.02 |
154 |
3 |
Erika Svennberg |
2005 |
AQ0205 |
ÖSA |
|
25m |
3:27.96 |
105 |
4 |
Linnéa Fredriksson |
2004 |
AT0404 |
KATRINEHOL |
|
25m |
3:28.90 |
66 |
5 |
Emelie Höök |
2003 |
AB0403 |
FILIPSTAD |
|
50m |
3:36.83 |
117 |
6 |
Elin Eriksson |
2004 |
AY5404 |
LINDESBERG |
|
25m |
3:45.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
14 |
1 |
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
AH4205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
3:20.94 |
127 |
2 |
Elsa Bylin |
2002 |
BW4202 |
ÖSA |
|
25m |
3:19.85 |
118 |
3 |
Lovisa Hodell |
2004 |
BD2604 |
LINDESBERG |
|
25m |
3:16.24 |
112 |
4 |
Maja Ehlin |
2002 |
BT6202 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
3:18.64 |
168 |
5 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
HK SIM |
|
50m |
3:20.73 |
72 |
6 |
Pauline Grubb |
2003 |
AA4403 |
GRUMS SS |
|
25m |
3:22.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
159 |
1 |
Josefine Åhlund |
2002 |
AU5802 |
ÖSA |
|
25m |
3:14.26 |
95 |
2 |
Emma Waara |
2000 |
AU2800 |
KARLSKO SF |
|
50m |
3:04.50 |
44 |
3 |
Lovisa Laine |
2005 |
AB9405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:01.74 |
84 |
4 |
Isabelle Johansson |
2005 |
AM0405 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:01.80 |
73 |
5 |
Ella Sjöbom |
2005 |
AH3605 |
GRUMS SS |
|
25m |
3:14.10 |
152 |
6 |
Filippa Sjöholm Sundström |
2003 |
BQ8203 |
ÖSA |
|
25m |
3:14.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
8 |
1 |
Linnea Lindberg |
2005 |
AJ2205 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:00.81 |
28 |
2 |
Amanda Johansson |
2005 |
AI3605 |
DEJE SS |
|
25m |
2:58.09 |
45 |
3 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:46.84 |
80 |
4 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:54.01 |
59 |
5 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:59.41 |
52 |
6 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:01.24 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
22 oktober 2017 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
08:06 |
|