Program for UGP1 2017-2018, Karlskoga
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lördag den 21/10 Klockan 16.00 (Insim kl. 15.00)
Gren 9, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 108 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 2:18.37 | |
2 | 92 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 2:24.46 | |
3 | 106 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 2:27.21 | |
4 | 165 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 2:27.69 | |
5 | 88 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 2:30.16 | |
6 | 101 | Jovancic Uros | 2000 | KARLSTAD | AS3300 | 25 m | 2:30.55 | |
7 | 24 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 50 m | 2:32.48 | |
8 | 50 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 2:37.76 | |
9 | 102 | Rönnquist Axel | 2001 | KARLSTAD | AR2101 | 25 m | 2:38.53 | |
10 | 110 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | AJ1304 | 25 m | 2:39.37 | |
11 | 11 | Vestin Samuel | 2002 | KARLSTAD | AJ2502 | 25 m | 2:39.57 | |
12 | 176 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 2:41.93 | EFT |
13 | 40 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 2:44.49 | |
14 | 109 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 2:44.60 | |
15 | 18 | Mulikov Erik | 2005 | SÄFFLE SS | AA5105 | 25 m | 2:46.71 | |
16 | 21 | Börjel Hannes | 2002 | ÖSA | AO4502 | 25 m | 2:48.77 | |
17 | 57 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 50 m | 2:49.12 | |
18 | 82 | Högqvist Oskar | 2003 | KARLSKO SF | AN1703 | 25 m | 2:49.44 | |
19 | 133 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 50 m | 2:50.18 | |
20 | 76 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | AH2703 | 25 m | 2:50.57 | |
21 | 33 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 2:51.04 | |
22 | 23 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 50 m | 2:53.90 | |
23 | 7 | Hedin Filip | 2003 | KARLSTAD | AS1503 | 25 m | 2:54.76 | |
24 | 83 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | AV0502 | 25 m | 2:56.72 | |
25 | 69 | Axelsson Edvin | 2004 | GRUMS SS | AD5704 | 25 m | 2:57.07 | |
26 | 97 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | 2:57.72 | |
27 | 60 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 3:00.79 | |
28 | 122 | Feki Adam | 2005 | SÄFFLE SS | AC8905 | 25 m | 3:01.89 | |
29 | 13 | Andersson Jesper | 2004 | SÄFFLE SS | AD5504 | 50 m | 3:02.99 | |
30 | 70 | Axelsson Emil | 2004 | GRUMS SS | AD4704 | 25 m | 3:03.76 | |
31 | 160 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | AO2104 | 25 m | 3:03.96 | |
32 | 121 | Wendborg Lucas | 2004 | NYKÖPING | AH1104 | 25 m | 3:06.46 | |
33 | 58 | Thorsén Gustav | 2004 | ESKILSTUNA | AI4104 | 25 m | 3:15.27 | |
34 | 9 | Pellfolk Erik | 2005 | KARLSTAD | AG7305 | 25 m | 3:16.98 | |
35 | 61 | Verner Sigge | 2005 | ESKILSTUNA | AM1305 | 25 m | 3:19.33 | |
36 | 35 | Eriksson Johannes | 2002 | ESKILSTUNA | AM4902 | 25 m | 3:52.97 | |
37 | 100 | Jovancic Lazar | 2004 | KARLSTAD | AK2104 | 25 m | ||
38 | 129 | Dambis Emils Daniels | 2004 | ÖSA | AW4104 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 18:48 |