2021-01-19   19:01:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2017-2018, Karlskoga

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag den 21/10 Klockan 16.00 (Insim kl. 15.00)

9_S
Gren 9, 200m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
108  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  2:18.37   
92  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  2:24.46   
106  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  2:27.21   
165  Jansson Vilmer  2000  HK SIM  AI2100  25 m  2:27.69   
88  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  2:30.16   
101  Jovancic Uros  2000  KARLSTAD  AS3300  25 m  2:30.55   
24  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  50 m  2:32.48   
50  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  2:37.76   
102  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  2:38.53   
10  110  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  25 m  2:39.37   
11  11  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  2:39.57   
12  176  Baastad Simon  2002  ÖSA  AC2102  25 m  2:41.93  EFT 
13  40  Karlsson Fredrik  2004  ESKILSTUNA  AB7104  25 m  2:44.49   
14  109  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  2:44.60   
15  18  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  2:46.71   
16  21  Börjel Hannes  2002  ÖSA  AO4502  25 m  2:48.77   
17  57  Thorsén Axel  2003  ESKILSTUNA  AH6503  50 m  2:49.12   
18  82  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  2:49.44   
19  133  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  50 m  2:50.18   
20  76  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m  2:50.57   
21  33  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  25 m  2:51.04   
22  23  Svennberg Anton  2002  ÖSA  AV3702  50 m  2:53.90   
23  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  2:54.76   
24  83  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  25 m  2:56.72   
25  69  Axelsson Edvin  2004  GRUMS SS  AD5704  25 m  2:57.07   
26  97  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  2:57.72   
27  60  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  3:00.79   
28  122  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  3:01.89   
29  13  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  50 m  3:02.99   
30  70  Axelsson Emil  2004  GRUMS SS  AD4704  25 m  3:03.76   
31  160  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m  3:03.96   
32  121  Wendborg Lucas  2004  NYKÖPING  AH1104  25 m  3:06.46   
33  58  Thorsén Gustav  2004  ESKILSTUNA  AI4104  25 m  3:15.27   
34  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  3:16.98   
35  61  Verner Sigge  2005  ESKILSTUNA  AM1305  25 m  3:19.33   
36  35  Eriksson Johannes  2002  ESKILSTUNA  AM4902  25 m  3:52.97   
37  100  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m     
38  129  Dambis Emils Daniels  2004  ÖSA  AW4104  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  19 oktober 2017 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  18:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner