2021-01-28   01:58:58
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP1 2017-2018, Karlskoga

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag den 21/10 Klockan 16.00 (Insim kl. 15.00)

12_S
Gren 12, 200m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
90  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  2:32.69   
42  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  2:32.71   
123  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  2:35.22   
164  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  2:36.00   
Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  2:37.35   
74  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  2:39.28   
159  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  2:39.63   
Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  2:40.77   
86  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  2:43.16   
10  48  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  2:43.35   
11  62  Verner Stella  2003  ESKILSTUNA  AF6403  25 m  2:44.33   
12  80  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  2:44.56   
13  52  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  2:46.07   
14  45  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  2:47.20   
15  43  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  2:48.41   
16  120  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  2:48.55   
17  55  Sand Elin  2002  ESKILSTUNA  BV9602  25 m  2:50.04   
18  119  Nordén Alice  2003  LINDESBERG  BM6203  25 m  2:50.63   
19  28  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  2:51.04   
20  39  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  2:51.49   
21  177  Bengtsson Madeleine  2005  ESKILSTUNA  AK9205  25 m  2:54.43  EFT 
22  44  Laine Lovisa  2005  ESKILSTUNA  AB9405  25 m  2:55.69   
23  46  Larsson My  2005  ESKILSTUNA  AF8405  50 m  3:00.02   
24  135  Gacic Anesa  2002  ÖSA  BK4202  25 m  3:01.62   
25  171  Pettersson Wilma  2004  HK SIM  BD4804  50 m  3:02.53   
26  14  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  3:03.28   
27  150  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  3:04.14   
28  152  Sjöholm Sundström Filippa  2003  ÖSA  BQ8203  50 m  3:05.59   
29  137  Holgersson Eliasson Smilla  2003  ÖSA  AQ9803  50 m  3:08.61   
30  54  Roos Ellen  2005  ESKILSTUNA  AF1605  25 m  3:08.82   
31  72  Grubb Pauline  2003  GRUMS SS  AA4403  25 m  3:16.44   
32  63  Widing Emilia  2005  ESKILSTUNA  AH5405  50 m  3:17.43   
33  31  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  3:24.58   
34  147  Mühr Alma  2005  ÖSA  BI0405  25 m  3:27.80   
35  158  Åberg Wilma  2005  ÖSA  AB4605  50 m  3:31.13   
36  17  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  3:35.71   
37  67  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  3:38.60   
38  41  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  3:38.67   
39  47  Lindkvist Philippa  2005  ESKILSTUNA  AU1405  50 m  3:50.44   
40  124  Andersson Linnea  2004  ÖSA  BN0804  50 m  3:52.94   
41  Dautbegovic Hanna  2005  KARLSTAD  AM3205  25 m     
42  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m     
43  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m     
44  12  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m     
45  15  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m     
46  19  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m     
47  73  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m     
48  85  Johansson Paula  2004  KARLSKO SF  AR2404  25 m     
49  107  Karlsson Filippa  2004  KATRINEHOL  AF8804  25 m     
50  112  Ehlin Maja  2002  KÖPINGS SS  BT6202  25 m     
51  127  Bylin Elsa  2002  ÖSA  BW4202  25 m     
52  136  Hagelvik Ella  2004  ÖSA  BN3804  25 m     
53  167  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m     
54  172  Rye Carla  2004  HK SIM  BC7604  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  19 oktober 2017 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  18:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner