Ohjelma UGP1 2017-2018, Karlskoga
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lördag den 21/10 Klockan 16.00 (Insim kl. 15.00)
Gren 11, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 108 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 1:00.03 | |
2 | 106 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 1:04.62 | |
3 | 22 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 1:04.96 | |
4 | 88 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 1:06.52 | |
5 | 21 | Börjel Hannes | 2002 | ÖSA | AO4502 | 50 m | 1:09.46 | |
6 | 51 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 50 m | 1:12.16 | |
7 | 33 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 1:14.87 | |
8 | 37 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 1:15.22 | |
9 | 53 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 1:15.35 | |
10 | 128 | Cao Kevin | 2003 | ÖSA | AX5303 | 25 m | 1:18.59 | |
11 | 153 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | AN6904 | 25 m | 1:18.78 | |
12 | 139 | Jansson August | 2005 | ÖSA | AG6505 | 25 m | 1:20.14 | |
13 | 116 | Andersson Axel | 2004 | LINDESBERG | AQ0304 | 50 m | 1:20.74 | |
14 | 29 | Lindkvist Linus | 2003 | DEJE SS | AE4903 | 25 m | 1:21.42 | |
15 | 18 | Mulikov Erik | 2005 | SÄFFLE SS | AA5105 | 25 m | 1:21.67 | |
16 | 121 | Wendborg Lucas | 2004 | NYKÖPING | AH1104 | 25 m | 1:22.39 | |
17 | 104 | Ahlman Amadeus | 2003 | KATRINEHOL | AW4703 | 25 m | 1:22.51 | |
18 | 97 | Bülund Marcus | 2004 | KARLSTAD | AE4304 | 25 m | 1:22.67 | |
19 | 122 | Feki Adam | 2005 | SÄFFLE SS | AC8905 | 25 m | 1:24.49 | |
20 | 70 | Axelsson Emil | 2004 | GRUMS SS | AD4704 | 25 m | 1:25.49 | |
21 | 69 | Axelsson Edvin | 2004 | GRUMS SS | AD5704 | 25 m | 1:27.94 | |
22 | 9 | Pellfolk Erik | 2005 | KARLSTAD | AG7305 | 25 m | 1:28.05 | |
23 | 16 | Koivumäki Hugo | 2004 | SÄFFLE SS | AT2904 | 25 m | 1:29.81 | |
24 | 61 | Verner Sigge | 2005 | ESKILSTUNA | AM1305 | 25 m | 1:29.83 | |
25 | 65 | Hörnquist Alexander | 2001 | FILIPSTAD | AE3101 | 25 m | 1:30.42 | |
26 | 79 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | AJ5905 | 25 m | 1:31.49 | |
27 | 179 | Fahlin Liam | 2003 | KARLSKO SF | AO9303 | 50 m | 1:33.70 | EFT |
28 | 93 | Osman Mohamed | 2003 | KARLSKO SF | AW4903 | 50 m | 1:34.54 | |
29 | 96 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | AK1105 | 25 m | 1:37.46 | |
30 | 58 | Thorsén Gustav | 2004 | ESKILSTUNA | AI4104 | 25 m | 1:39.62 | |
31 | 180 | Raicu Gabriel | 2003 | KARLSKO SF | AW8103 | 25 m | 1:39.97 | EFT |
32 | 100 | Jovancic Lazar | 2004 | KARLSTAD | AK2104 | 25 m | 1:44.53 | |
33 | 132 | Falk Rasmus | 2004 | ÖSA | AW3704 | 25 m | ||
34 | 143 | Lindh William | 2005 | ÖSA | AR4905 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 19 oktober 2017 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 18:48 |