Program för UGP1 2017-2018, Karlskoga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 25
|
Tävling |
UGP 1 2017-2018 Karlskoga |
|
Utskriftsdatum |
22 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Karlskoga |
|
Utskriftstid |
14:02 |
|
|
Arrangör |
Karlskoga Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar |
Finaler (4) |
Sponsor: Folkhögskolan |
|
Beräknad start 16:48 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2 |
Amadeus Ahlman |
2003 |
AW4703 |
KATRINEHOL |
|
25m |
|
165 |
3 |
Vilmer Jansson |
2000 |
AI2100 |
HK SIM |
|
25m |
|
20 |
4 |
Tim Weghammar |
2005 |
AE5105 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
|
58 |
5 |
Gustav Thorsén |
2004 |
AI4104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
70 |
1 |
Emil Axelsson |
2004 |
AD4704 |
GRUMS SS |
|
25m |
3:40.83 |
82 |
2 |
Oskar Högqvist |
2003 |
AN1703 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:14.67 |
7 |
3 |
Filip Hedin |
2003 |
AS1503 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:58.40 |
9 |
4 |
Erik Pellfolk |
2005 |
AG7305 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:04.76 |
69 |
5 |
Edvin Axelsson |
2004 |
AD5704 |
GRUMS SS |
|
25m |
3:35.38 |
29 |
6 |
Linus Lindkvist |
2003 |
AE4903 |
DEJE SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
August Jansson |
2005 |
AG6505 |
ÖSA |
|
25m |
2:54.68 |
23 |
2 |
Anton Svennberg |
2002 |
AV3702 |
ÖSA |
|
50m |
2:50.88 |
21 |
3 |
Hannes Börjel |
2002 |
AO4502 |
ÖSA |
|
25m |
2:37.59 |
33 |
4 |
Edvin Brattberg |
2003 |
AN5703 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:44.49 |
13 |
5 |
Jesper Andersson |
2004 |
AD5504 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:54.64 |
128 |
6 |
Kevin Cao |
2003 |
AX5303 |
ÖSA |
|
25m |
2:55.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
88 |
1 |
Philip Löfbom |
2003 |
AC0903 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:27.76 |
106 |
2 |
Kevin Grahn |
2003 |
AH9103 |
KATRINEHOL |
|
25m |
2:20.69 |
108 |
3 |
Emil Kernen |
2002 |
AC7702 |
KATRINEHOL |
|
25m |
2:12.48 |
77 |
4 |
Igor Blagojevic |
2000 |
AG5700 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:15.25 |
156 |
5 |
Anton Wallin |
2000 |
AM7700 |
ÖSA |
|
25m |
2:27.55 |
51 |
6 |
Samuel Paulson |
2004 |
AG3504 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:36.61 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
22 oktober 2017 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
14:02 |
|