Program för UGP1 2017-2018, Karlskoga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
UGP 1 2017-2018 Karlskoga |
|
Utskriftsdatum |
22 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Karlskoga |
|
Utskriftstid |
14:02 |
|
|
Arrangör |
Karlskoga Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Finaler (10) |
Sponsor: Happy Homes |
|
Beräknad start 15:05 |
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
2 |
Moa Widing |
2005 |
AI8205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
141 |
3 |
Filippa Landström |
2004 |
BX1804 |
ÖSA |
|
25m |
|
134 |
4 |
Tess Fransson |
2004 |
BT4204 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
166 |
1 |
Ebba Larsson |
2003 |
BO3603 |
HK SIM |
|
25m |
|
47 |
2 |
Philippa Lindkvist |
2005 |
AU1405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:43.14 |
89 |
3 |
Smilla Löthgren |
2004 |
BA4404 |
KARLSKO SF |
|
50m |
3:28.88 |
85 |
4 |
Paula Johansson |
2004 |
AR2404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:29.03 |
4 |
5 |
Hanna Dautbegovic |
2005 |
AM3205 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:43.16 |
148 |
6 |
Tove Oskarsson |
2004 |
BU4604 |
ÖSA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
163 |
1 |
Tyra Jacobsson |
2005 |
AB0805 |
HK SIM |
|
25m |
3:17.83 |
105 |
2 |
Linnéa Fredriksson |
2004 |
AT0404 |
KATRINEHOL |
|
25m |
3:15.69 |
54 |
3 |
Ellen Roos |
2005 |
AF1605 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:14.34 |
113 |
4 |
Emilia Larsson |
2004 |
AS2404 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
3:15.63 |
137 |
5 |
Smilla Holgersson Eliasson |
2003 |
AQ9803 |
ÖSA |
|
25m |
3:17.16 |
19 |
6 |
Amanda Orban |
2005 |
AH9205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
3:20.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
5 |
1 |
Minea Dautbegovic |
2004 |
AV9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:09.16 |
75 |
2 |
Alice Bergström |
2004 |
AS5404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:07.21 |
99 |
3 |
Alice Johnson |
2005 |
AU2805 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:06.74 |
174 |
4 |
Felicia Sobotka |
2005 |
AQ2805 |
HK SIM |
|
25m |
3:07.18 |
63 |
5 |
Emilia Widing |
2005 |
AH5405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:08.01 |
136 |
6 |
Ella Hagelvik |
2004 |
BN3804 |
ÖSA |
|
25m |
3:11.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
25 |
1 |
Sanna Axelsson |
2004 |
AI4204 |
ARVIKA SS |
|
25m |
3:05.94 |
15 |
2 |
Tilde Halldan |
2005 |
AH6205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
3:05.49 |
34 |
3 |
Maja Brattberg |
2005 |
AK7205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:04.88 |
107 |
4 |
Filippa Karlsson |
2004 |
AF8804 |
KATRINEHOL |
|
25m |
3:05.30 |
32 |
5 |
Maja Björkbacka |
2005 |
AU9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:05.55 |
14 |
6 |
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
AH4205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
3:06.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Filippa Sjöholm Sundström |
2003 |
BQ8203 |
ÖSA |
|
50m |
3:02.48 |
91 |
2 |
Maja Nyberg |
2004 |
BM9804 |
KARLSKO SF |
|
50m |
3:01.71 |
112 |
3 |
Maja Ehlin |
2002 |
BT6202 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
2:59.30 |
114 |
4 |
Alvida Forsman |
2004 |
BM7404 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
2:59.81 |
56 |
5 |
Sammi Thai |
2005 |
AK6405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:02.47 |
73 |
6 |
Ella Sjöbom |
2005 |
AH3605 |
GRUMS SS |
|
25m |
3:03.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
72 |
1 |
Pauline Grubb |
2003 |
AA4403 |
GRUMS SS |
|
25m |
2:58.16 |
84 |
2 |
Isabelle Johansson |
2005 |
AM0405 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:57.56 |
167 |
3 |
Linnea Larsson |
2005 |
AM9205 |
HK SIM |
|
25m |
2:55.96 |
138 |
4 |
Julia Isacsson |
2001 |
BQ1801 |
ÖSA |
|
50m |
2:56.19 |
71 |
5 |
Anna Busacca Hjärtquist |
2005 |
AH4605 |
GRUMS SS |
|
25m |
2:57.70 |
127 |
6 |
Elsa Bylin |
2002 |
BW4202 |
ÖSA |
|
25m |
2:58.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
150 |
1 |
Julia Pietsch |
2005 |
AB0605 |
ÖSA |
|
25m |
2:53.86 |
39 |
2 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:51.38 |
30 |
3 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:49.25 |
44 |
4 |
Lovisa Laine |
2005 |
AB9405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:51.07 |
177 |
5 |
Madeleine Bengtsson |
2005 |
AK9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:52.14 |
103 |
6 |
Erica Segerström |
2004 |
AR9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:55.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
55 |
1 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:48.81 |
159 |
2 |
Josefine Åhlund |
2002 |
AU5802 |
ÖSA |
|
50m |
2:44.21 |
155 |
3 |
Jennifer Titus |
2002 |
AG5402 |
ÖSA |
|
25m |
2:43.41 |
28 |
4 |
Amanda Johansson |
2005 |
AI3605 |
DEJE SS |
|
25m |
2:43.46 |
87 |
5 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:46.64 |
3 |
6 |
Joline Bakken |
2005 |
AC1405 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:49.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
52 |
1 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:41.48 |
6 |
2 |
Clara Gustavson |
2003 |
BA4403 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:39.35 |
45 |
3 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:34.74 |
80 |
4 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:36.68 |
8 |
5 |
Linnea Lindberg |
2005 |
AJ2205 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:41.39 |
59 |
6 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:43.18 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
22 oktober 2017 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
14:02 |
|