Ohjelma UGP1 2017-2018, Karlskoga
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
UGP 1 2017-2018 Karlskoga |
|
Utskriftsdatum |
22 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Karlskoga |
|
Utskriftstid |
14:02 |
|
|
Arrangör |
Karlskoga Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Damer |
Finaler (13) |
Sponsor: HG Design |
|
Beräknad start 17:04 |
Heat 1 (13) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
2 |
Pauline Grubb |
2003 |
AA4403 |
GRUMS SS |
|
25m |
|
126 |
3 |
Lydia Brättorp |
2003 |
BP2803 |
ÖSA |
|
25m |
|
141 |
4 |
Filippa Landström |
2004 |
BX1804 |
ÖSA |
|
25m |
|
144 |
5 |
Maniya Malekpour |
2005 |
BR6605 |
ÖSA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
148 |
1 |
Tove Oskarsson |
2004 |
BU4604 |
ÖSA |
|
25m |
1:41.54 |
154 |
2 |
Erika Svennberg |
2005 |
AQ0205 |
ÖSA |
|
25m |
1:35.31 |
166 |
3 |
Ebba Larsson |
2003 |
BO3603 |
HK SIM |
|
25m |
1:28.30 |
134 |
4 |
Tess Fransson |
2004 |
BT4204 |
ÖSA |
|
25m |
1:34.49 |
147 |
5 |
Alma Mühr |
2005 |
BI0405 |
ÖSA |
|
25m |
1:36.65 |
131 |
6 |
Linnea Eriksson |
2004 |
BT1204 |
ÖSA |
|
25m |
2:00.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
158 |
1 |
Wilma Åberg |
2005 |
AB4605 |
ÖSA |
|
50m |
1:26.50 |
85 |
2 |
Paula Johansson |
2004 |
AR2404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:24.61 |
54 |
3 |
Ellen Roos |
2005 |
AF1605 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:22.66 |
17 |
4 |
Sofie Leander |
2005 |
AH3405 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:24.12 |
47 |
5 |
Philippa Lindkvist |
2005 |
AU1405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:24.70 |
162 |
6 |
Runa Eriksson |
2005 |
AQ1605 |
HK SIM |
|
25m |
1:27.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Smilla Löthgren |
2004 |
BA4404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:19.94 |
137 |
2 |
Smilla Holgersson Eliasson |
2003 |
AQ9803 |
ÖSA |
|
25m |
1:17.87 |
136 |
3 |
Ella Hagelvik |
2004 |
BN3804 |
ÖSA |
|
25m |
1:16.98 |
56 |
4 |
Sammi Thai |
2005 |
AK6405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:17.74 |
19 |
5 |
Amanda Orban |
2005 |
AH9205 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
1:19.78 |
41 |
6 |
Frida Karlsson |
2005 |
AH0405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:21.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
14 |
1 |
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
AH4205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:16.17 |
105 |
2 |
Linnéa Fredriksson |
2004 |
AT0404 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:15.77 |
113 |
3 |
Emilia Larsson |
2004 |
AS2404 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:14.95 |
46 |
4 |
My Larsson |
2005 |
AF8405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:15.46 |
66 |
5 |
Emelie Höök |
2003 |
AB0403 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:15.89 |
32 |
6 |
Maja Björkbacka |
2005 |
AU9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:16.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
99 |
1 |
Alice Johnson |
2005 |
AU2805 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:14.49 |
5 |
2 |
Minea Dautbegovic |
2004 |
AV9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:14.22 |
127 |
3 |
Elsa Bylin |
2002 |
BW4202 |
ÖSA |
|
50m |
1:13.77 |
75 |
4 |
Alice Bergström |
2004 |
AS5404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:13.81 |
152 |
5 |
Filippa Sjöholm Sundström |
2003 |
BQ8203 |
ÖSA |
|
25m |
1:14.34 |
34 |
6 |
Maja Brattberg |
2005 |
AK7205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:14.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
171 |
1 |
Wilma Pettersson |
2004 |
BD4804 |
HK SIM |
|
50m |
1:12.92 |
119 |
2 |
Alice Nordén |
2003 |
BM6203 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:12.76 |
155 |
3 |
Jennifer Titus |
2002 |
AG5402 |
ÖSA |
|
25m |
1:11.62 |
44 |
4 |
Lovisa Laine |
2005 |
AB9405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:11.70 |
2 |
5 |
Miranda Kristiansson |
2001 |
AP6401 |
ARVIKA SS |
|
50m |
1:12.80 |
15 |
6 |
Tilde Halldan |
2005 |
AH6205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:13.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
25 |
1 |
Sanna Axelsson |
2004 |
AI4204 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:11.32 |
91 |
2 |
Maja Nyberg |
2004 |
BM9804 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:11.22 |
62 |
3 |
Stella Verner |
2003 |
AF6403 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:10.92 |
103 |
4 |
Erica Segerström |
2004 |
AR9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:11.22 |
78 |
5 |
Matilda Ek |
2002 |
AG5202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:11.30 |
84 |
6 |
Isabelle Johansson |
2005 |
AM0405 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:11.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
114 |
1 |
Alvida Forsman |
2004 |
BM7404 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:10.58 |
177 |
2 |
Madeleine Bengtsson |
2005 |
AK9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:10.18 |
39 |
3 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:09.82 |
81 |
4 |
Moa Hammarbäck |
2003 |
AR5403 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:09.89 |
49 |
5 |
Felicia Maultasch |
2003 |
BF6203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:10.22 |
150 |
6 |
Julia Pietsch |
2005 |
AB0605 |
ÖSA |
|
25m |
1:10.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
138 |
1 |
Julia Isacsson |
2001 |
BQ1801 |
ÖSA |
|
25m |
1:09.39 |
73 |
2 |
Ella Sjöbom |
2005 |
AH3605 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:09.19 |
117 |
3 |
Elin Eriksson |
2004 |
AY5404 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:08.78 |
52 |
4 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:08.99 |
28 |
5 |
Amanda Johansson |
2005 |
AI3605 |
DEJE SS |
|
25m |
1:09.39 |
55 |
6 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:09.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
107 |
1 |
Filippa Karlsson |
2004 |
AF8804 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:07.87 |
173 |
2 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
1:07.54 |
59 |
3 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:06.61 |
8 |
4 |
Linnea Lindberg |
2005 |
AJ2205 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:07.15 |
167 |
5 |
Linnea Larsson |
2005 |
AM9205 |
HK SIM |
|
25m |
1:07.86 |
74 |
6 |
Stina Andersson |
2002 |
AG2202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:07.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Clara Gustavson |
2003 |
BA4403 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:06.06 |
80 |
2 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:04.96 |
30 |
3 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:04.45 |
87 |
4 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:04.67 |
48 |
5 |
Emilia Loikala |
2000 |
AY6800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:05.23 |
45 |
6 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:06.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
36 |
1 |
Josefin Fundberg |
2004 |
AC2604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:03.71 |
159 |
2 |
Josefine Åhlund |
2002 |
AU5802 |
ÖSA |
|
25m |
1:03.27 |
86 |
3 |
Alexandra Kinell |
2000 |
AF2200 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:01.31 |
123 |
4 |
Ida Lithner |
2004 |
AB6204 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:02.19 |
120 |
5 |
Elise Tegin |
2004 |
AL2804 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:03.57 |
42 |
6 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:04.13 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
22 oktober 2017 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
14:02 |
|