Program för UGP1 2017-2018, Karlskoga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 20
|
Tävling |
UGP 1 2017-2018 Karlskoga |
|
Utskriftsdatum |
22 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Karlskoga |
|
Utskriftstid |
08:06 |
|
|
Arrangör |
Karlskoga Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 20, 800m Frisim Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: Saab Bofors Test Center A |
|
Beräknad start 11:38 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2 |
Sammi Thai |
2005 |
AK6405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
3 |
3 |
Joline Bakken |
2005 |
AC1405 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
81 |
4 |
Moa Hammarbäck |
2003 |
AR5403 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
99 |
1 |
Alice Johnson |
2005 |
AU2805 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
113 |
2 |
Emilia Larsson |
2004 |
AS2404 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
|
17 |
3 |
Sofie Leander |
2005 |
AH3405 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
|
5 |
4 |
Minea Dautbegovic |
2004 |
AV9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
47 |
5 |
Philippa Lindkvist |
2005 |
AU1405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
158 |
6 |
Wilma Åberg |
2005 |
AB4605 |
ÖSA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
46 |
1 |
My Larsson |
2005 |
AF8405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
14:13.67 |
34 |
2 |
Maja Brattberg |
2005 |
AK7205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
13:20.84 |
137 |
3 |
Smilla Holgersson Eliasson |
2003 |
AQ9803 |
ÖSA |
|
50m |
12:59.10 |
177 |
4 |
Madeleine Bengtsson |
2005 |
AK9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
13:18.42 |
41 |
5 |
Frida Karlsson |
2005 |
AH0405 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
13:54.51 |
31 |
6 |
Sigrid Bengtsson |
2005 |
AI3205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
14:22.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
75 |
1 |
Alice Bergström |
2004 |
AS5404 |
KARLSKO SF |
|
50m |
12:51.73 |
73 |
2 |
Ella Sjöbom |
2005 |
AH3605 |
GRUMS SS |
|
25m |
12:09.47 |
49 |
3 |
Felicia Maultasch |
2003 |
BF6203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
11:58.05 |
66 |
4 |
Emelie Höök |
2003 |
AB0403 |
FILIPSTAD |
|
25m |
12:06.13 |
32 |
5 |
Maja Björkbacka |
2005 |
AU9205 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
12:35.04 |
63 |
6 |
Emilia Widing |
2005 |
AH5405 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
12:52.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
1 |
Jennifer Titus |
2002 |
AG5402 |
ÖSA |
|
25m |
11:35.88 |
98 |
2 |
Linnéa Englund |
2003 |
AI5403 |
KARLSTAD |
|
25m |
10:35.44 |
87 |
3 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
10:15.57 |
6 |
4 |
Clara Gustavson |
2003 |
BA4403 |
KARLSTAD |
|
25m |
10:31.24 |
74 |
5 |
Stina Andersson |
2002 |
AG2202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
10:48.45 |
117 |
6 |
Elin Eriksson |
2004 |
AY5404 |
LINDESBERG |
|
25m |
11:39.82 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
22 oktober 2017 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
08:06 |
|