Ohjelma Grand Prix Malmö
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1 Saturday 27 January 2018 10.00
Gren 16, 200m Backstroke Women |
WR: Melissa Franklin (1995) 2:04.06 2012-08-03 |
ER: Anastasia Zueva (1990) 2:04.94 2009-08-01 |
SR: Michelle Coleman (1993) 2:10.56 2014-04-10 |
SJ: Henriette Stenkvist (1994) 2:12.64 2010-03-06 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 123 | Arvidsson Miranda | 1998 | KALMAR SS | 50 m | 2:16.79 | ||
2 | 324 | Rosvall Hanna | 2000 | ÄNGELHOLM | 50 m | 2:17.60 | ||
3 | 341 | Pescio Andrea Ambra | 1998 | DE AKKER | 50 m | 2:20.14 | ||
4 | 6 | Toft Nina | 2000 | GENTOFTE | 50 m | 2:20.67 | ||
5 | 214 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | 50 m | 2:21.90 | ||
6 | 110 | Hegmegi Annie | 2003 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:22.26 | ||
7 | 45 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 50 m | 2:22.79 | ||
8 | 211 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | 50 m | 2:23.87 | ||
9 | 39 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 50 m | 2:24.37 | ||
10 | 197 | Eriksson Klara | 2000 | NKK | 50 m | 2:26.55 | ||
11 | 356 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:28.43 | ||
12 | 120 | Ristl Elin | 1999 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:28.64 | ||
13 | 267 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | 50 m | 2:28.86 | ||
14 | 143 | Dellhede Viktoria | 2003 | LANDSKRONA | 50 m | 2:29.34 | ||
15 | 97 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | 50 m | 2:29.35 | ||
16 | 288 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | 50 m | 2:30.55 | ||
17 | 184 | Vileus Emma | 2001 | MKK | 50 m | 2:30.79 | ||
18 | 326 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | 50 m | 2:31.43 | ||
19 | 346 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | 50 m | 2:31.96 | ||
20 | 127 | Karlsson Sofie | 2000 | KARLSKRONA | 50 m | 2:32.19 | ||
21 | 271 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | 50 m | 2:33.06 | ||
22 | 266 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | 50 m | 2:33.39 | ||
23 | 133 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | 50 m | 2:34.04 | ||
24 | 344 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | 50 m | 2:36.44 | ||
25 | 61 | Bitzén Elsa | 2003 | SK HAJEN | 50 m | 2:42.28 | ||
26 | 311 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:23.06 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 25 januari 2018 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 21:09 |