Startliste for GSC medleykonkurrence 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
30092017
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
GSC Medleykonkurrence |
|
Udskriftsdato |
30 september 2017 |
|
|
Stævne by |
Søborg |
|
Udskriftstidspunkt |
07:38 |
|
|
Arrangør |
GSC |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
30 september 2017 |
|
|
|
|
Løb 7, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
94 |
1 |
Freya Valentin |
2008 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
|
67 |
2 |
Sarah Zargarov Hansen |
2008 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
3:14.96 |
77 |
3 |
Liva Ladefoged Jepsen |
2008 |
0828AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:16.58 |
259 |
4 |
Ella Boisen Tvermoes |
2008 |
0812AD |
GLADSAXE |
|
25m |
2:09.56 |
76 |
5 |
Katrine Schou Jagd |
2008 |
0868AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:11.66 |
86 |
6 |
Sigrid Mygind |
2008 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
3:12.95 |
75 |
7 |
Katrine Hermansen |
2008 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
3:51.52 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
90 |
1 |
Rosa Rank Solhart |
2007 |
0762AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:54.90 |
61 |
2 |
Augusta Blom |
2008 |
0842AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:51.31 |
164 |
3 |
Signe Østergaard Lilja |
2006 |
0668AD |
BIRKERØD |
|
25m |
1:36.10 |
145 |
4 |
Liva Wissing |
2006 |
0642AC |
ALLERØD |
|
25m |
1:29.97 |
241 |
5 |
Sofie Larsen |
2006 |
0632AQ |
VI39 |
|
25m |
1:34.99 |
242 |
6 |
Maja Lollike |
2007 |
0752AK |
VI39 |
|
25m |
1:46.51 |
169 |
7 |
Marie Storch |
2006 |
0698AF |
BIRKERØD |
|
25m |
1:52.52 |
79 |
8 |
Victoria Brammer Kærgaard |
2008 |
0878AA |
GLADSAXE |
|
25m |
2:02.02 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
139 |
1 |
Laura Lind-Christensen |
2006 |
0636AC |
ALLERØD |
|
25m |
1:28.69 |
53 |
2 |
Henriette Roos |
2006 |
0602AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:25.80 |
165 |
3 |
Selma Nørby |
2006 |
0608AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:25.26 |
209 |
4 |
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
0698AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:22.80 |
183 |
5 |
Anna E.e. Balle |
2006 |
0628AL |
GENTOFTE |
|
25m |
1:23.33 |
3 |
6 |
Maja Damkjær Bartels |
2006 |
0656AL |
GLADSAXE |
|
25m |
1:25.43 |
194 |
7 |
Nanja Frahm-Falkenberg |
2006 |
0682AL |
GENTOFTE |
|
50m |
1:28.26 |
52 |
8 |
Bianca Roos |
2006 |
0622AB |
GLADSAXE |
|
50m |
1:29.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
238 |
1 |
Alma Møller-Ern |
2006 |
0662AB |
VI39 |
|
25m |
1:20.50 |
199 |
2 |
Johanne Hummelmose |
2006 |
0628AK |
GENTOFTE |
|
25m |
1:20.09 |
114 |
3 |
Silje Mathiasen |
2006 |
0628AG |
KORSØR |
|
25m |
1:18.81 |
29 |
4 |
Jasmine Løkkegaard |
2006 |
0604AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:17.24 |
239 |
5 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VI39 |
|
25m |
1:18.55 |
220 |
6 |
Dikte Johanne Schrøder |
2006 |
0614AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:19.26 |
223 |
7 |
Molly Szczepanski |
2006 |
0662AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:20.28 |
208 |
8 |
Julie Heurlin Lunding |
2006 |
0626AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:21.52 |
|
|
Heat 5 (6) (Årg. 2007-2017) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
62 |
1 |
Anna Dicte Bøgeskov |
2007 |
0748AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:38.31 |
82 |
2 |
Sofie Emilie Lange |
2007 |
0702AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:27.89 |
64 |
3 |
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
0768AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:26.15 |
240 |
4 |
Anna Andersen |
2007 |
0732AK |
VI39 |
|
50m |
1:16.92 |
89 |
5 |
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
0758AA |
GLADSAXE |
|
50m |
1:24.23 |
244 |
6 |
Lara Ghizzaui |
2007 |
0702AF |
VI39 |
|
50m |
1:26.41 |
84 |
7 |
Oline Ludvigsen |
2007 |
0768AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:34.36 |
83 |
8 |
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
0862AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:44.15 |
|
|
Heat 6 (6) (Årg. 2003-2006) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
10 |
1 |
Monika Dragieva |
2006 |
0688AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:16.22 |
182 |
2 |
Stella Demuth Andersen |
2006 |
0694AE |
GENTOFTE |
|
25m |
1:15.57 |
50 |
3 |
Kamma Rasmussen |
2006 |
0686AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:14.31 |
8 |
4 |
Sophia Bøttger |
2004 |
0424AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:04.14 |
211 |
5 |
Alba Mantoni |
2006 |
0632AK |
GENTOFTE |
|
25m |
1:13.13 |
20 |
6 |
Maria Claudia S. Hansen |
2006 |
0662AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:15.22 |
256 |
7 |
Astrid Mulipola |
2006 |
0696AG |
ALLERØD |
|
25m |
1:16.17 |
136 |
8 |
Agnete Boelt |
2006 |
0652AD |
ALLERØD |
|
25m |
1:16.77 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
30 september 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:38 |
|