Program för UGP1 2017-2018, Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag den 22/10 Klockan 15.00 (Insim kl. 14.00)
Heatlista Gren 24
|
Tävling |
UGP 1 2017-2018 Falun |
|
Utskriftsdatum |
22 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
13:43 |
|
|
Arrangör |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 24, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
117 |
1 |
Emilia Mörk |
2002 |
BX7802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
138 |
2 |
Monica Zhan |
2005 |
BB8405 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
113 |
3 |
Terese Lundberg |
2004 |
BN6604 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:47.24 |
40 |
4 |
Maja Edring |
2002 |
BX0802 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:39.90 |
126 |
5 |
Emilia Romberg |
2005 |
AY6405 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:41.04 |
59 |
6 |
Karolina Karlsson |
2004 |
BH2804 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:47.77 |
120 |
7 |
Rut Ottoson |
2004 |
BZ7204 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
111 |
1 |
Matilda Larsson |
2002 |
BX8802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:38.87 |
150 |
2 |
Hanna Wahlqvist |
2004 |
AP4604 |
LUDVIKA SS |
|
50m |
1:37.28 |
97 |
3 |
Wilda Furberg |
2003 |
BW0403 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:33.45 |
61 |
4 |
Emilia Nordin |
2003 |
AO6803 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:31.83 |
139 |
5 |
Soobin Åkerlund |
2004 |
BL2604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:33.18 |
128 |
6 |
Astrid Schankin_lembke |
2004 |
AP5604 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:35.92 |
87 |
7 |
Fanny Andersson |
2004 |
AR5604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:38.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
131 |
1 |
Johanna Uzelac |
2003 |
BE0803 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:31.29 |
107 |
2 |
Evelina Killiner |
2004 |
BN7604 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:29.22 |
24 |
3 |
Ida Engdahl |
2003 |
AP3603 |
FALUN |
|
25m |
1:26.89 |
73 |
4 |
Anna Lithell |
2001 |
BD4201 |
SALA SS |
|
25m |
1:25.03 |
4 |
5 |
Emelie Nordqvist |
2003 |
BX8203 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:25.75 |
49 |
6 |
Juni Rogström |
2004 |
BN5204 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:27.31 |
149 |
7 |
Wilma Berg |
2004 |
AS3204 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:31.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
10 |
1 |
Emilia Lövstrand |
2002 |
AY8602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:25.00 |
115 |
2 |
Amelie Muhr |
2003 |
AQ4603 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:24.09 |
72 |
3 |
Amanda Lindgren |
2000 |
BL6200 |
SALA SS |
|
25m |
1:21.02 |
112 |
4 |
Matilda Lindgren |
2004 |
AG5804 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:20.62 |
36 |
5 |
Ida Ullstrand |
2001 |
BG8601 |
FALUN |
|
25m |
1:20.65 |
136 |
6 |
Ebba Wolfbrandt |
2003 |
AQ5603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:22.97 |
32 |
7 |
Ellen Lundin |
2005 |
AB5405 |
FALUN |
|
25m |
1:24.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
86 |
1 |
Maja Wikström |
2002 |
AY2602 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:20.50 |
145 |
2 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:20.13 |
83 |
3 |
Anna Jönsson |
2003 |
BC5203 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:19.32 |
79 |
4 |
Saga Boråker |
2004 |
AN1604 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:17.84 |
46 |
5 |
Lisa Löf |
2004 |
AP3404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:19.28 |
137 |
6 |
Sarah von der Burg |
2004 |
AP6604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:20.00 |
16 |
7 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:20.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
118 |
1 |
Wilma Nääf |
2002 |
AZ5802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:17.67 |
88 |
2 |
Ebba Bergqvist |
2000 |
AW0400 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:16.23 |
70 |
3 |
Lovisa Königsson |
2002 |
BM5602 |
SALA SS |
|
25m |
1:15.11 |
28 |
4 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
25m |
1:14.64 |
21 |
5 |
Jessika Borbos |
2001 |
AF2801 |
FALUN |
|
25m |
1:14.72 |
119 |
6 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:15.89 |
78 |
7 |
Cassandra Sjösten |
2003 |
BR8803 |
SALA SS |
|
25m |
1:17.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
147 |
1 |
Emelie Widhe |
2001 |
AN0401 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:14.16 |
41 |
2 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:12.02 |
55 |
3 |
Lovisa Sved |
2000 |
AH5800 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:10.89 |
103 |
4 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:09.63 |
93 |
5 |
Hanna Degerlund |
2004 |
AX9404 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:10.73 |
30 |
6 |
Frida Lannhard |
2000 |
AB6800 |
FALUN |
|
25m |
1:11.28 |
102 |
7 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:14.02 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
22 oktober 2017 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
13:43 |
|