Program for UGP1 2017-2018, Hässleholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Gren 1, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 169 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 25 m | 2:08.78 | |
2 | 34 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 25 m | 2:13.07 | |
3 | 50 | Aronsson Clara | 2002 | KK KARPEN | AE4202 | 25 m | 2:13.76 | |
4 | 103 | Karlsson Simone | 2001 | OSBY SS | AI2201 | 50 m | 2:14.21 | |
5 | 119 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 25 m | 2:15.78 | |
6 | 170 | Nilsson Astrid | 2004 | SS DELFIN | AA3604 | 50 m | 2:16.15 | |
7 | 33 | Tufvesson Alice | 2003 | HÖGANÄS SS | AX5403 | 25 m | 2:18.44 | |
8 | 43 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | AR7401 | 25 m | 2:21.02 | |
9 | 172 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | AI4203 | 50 m | 2:21.18 | |
10 | 51 | Bengtsson Alice | 2000 | KK KARPEN | AM0200 | 25 m | 2:21.25 | |
11 | 52 | Bernspång Cornelia | 2003 | KK KARPEN | AW7603 | 25 m | 2:22.32 | |
12 | 110 | D´aubigné Tindra | 2004 | RINGSJÖ SK | AQ1204 | 25 m | 2:23.64 | |
13 | 160 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 2:23.76 | |
14 | 1 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | AR1403 | 25 m | 2:24.67 | |
15 | 154 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 25 m | 2:25.45 | |
16 | 23 | Andersson Julia | 2003 | HÖGANÄS SS | AP9803 | 25 m | 2:25.77 | |
17 | 7 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | 2:25.98 | |
18 | 125 | Nilsson Wilma | 2004 | S 71 | AB0804 | 25 m | 2:26.85 | |
19 | 135 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 25 m | 2:26.91 | |
20 | 85 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 25 m | 2:27.48 | |
21 | 108 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | AC6605 | 50 m | 2:27.96 | |
22 | 5 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | AG9204 | 50 m | 2:28.66 | |
23 | 106 | Olofsson Maja | 2004 | OSBY SS | AF7204 | 25 m | 2:29.32 | |
24 | 47 | Nyblom Astrid | 2002 | KARLSKRONA | AV6402 | 25 m | 2:29.71 | |
25 | 131 | Ruzic Michaela | 2003 | S 71 | AG8203 | 25 m | 2:30.19 | |
26 | 45 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | AL9602 | 25 m | 2:31.58 | |
27 | 114 | Löfström Engla | 2003 | RONNEBY SS | BV5203 | 25 m | 2:33.26 | |
28 | 18 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 2:34.04 | |
29 | 24 | Bardelli Arianna | 2002 | HÖGANÄS SS | BQ8602 | 25 m | 2:34.55 | |
30 | 2 | Andersson Johanna | 2003 | ÄNGELHOLM | BP5803 | 25 m | 2:34.68 | |
31 | 104 | Möller Jonna | 2005 | OSBY SS | AA1605 | 25 m | 2:37.25 | |
32 | 54 | Delen Abrahamsson Agnes | 2002 | KK KARPEN | AQ3602 | 25 m | 2:37.28 | |
33 | 17 | Kjellin Elma | 2003 | ESLÖVS SS | AT5203 | 25 m | 2:38.68 | |
34 | 94 | Bengtsson Linnea | 2003 | MARKARYD | BE7203 | 25 m | 2:42.51 | |
35 | 60 | Rohlin Lovisa | 2004 | KK KARPEN | AB9404 | 25 m | 2:44.01 | |
36 | 141 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 25 m | 2:47.33 | |
37 | 115 | Ramström-Andersson Myra | 2005 | RONNEBY SS | AC3605 | 50 m | 2:50.89 | |
38 | 38 | Argenius Sigrid | 2003 | KARLSKRONA | BL1803 | 25 m | 2:51.72 | |
39 | 89 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 50 m | 2:51.77 | |
40 | 69 | Andersson Hanna | 2005 | KSLS | BF8805 | 50 m | 2:53.89 | |
41 | 30 | Mattsson Gabriella | 2004 | HÖGANÄS SS | BF7204 | 25 m | 2:53.94 | |
42 | 134 | Sköld Olivia | 2004 | S 71 | BI9804 | 25 m | 2:54.70 | |
43 | 165 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 25 m | 2:54.75 | |
44 | 71 | Carlqvist-Seger Alice | 2004 | KSLS | AJ9404 | 25 m | 2:58.10 | |
45 | 31 | Smith Olivia | 2005 | HÖGANÄS SS | BJ9805 | 25 m | 2:58.51 | |
46 | 16 | Zander Felicia | 2004 | ÄNGELHOLM | BK9804 | 50 m | 2:59.39 | |
47 | 92 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 25 m | 3:01.43 | |
48 | 113 | Knutsson Disa | 2002 | RONNEBY SS | BV7802 | 50 m | 3:03.67 | |
49 | 140 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | AX2605 | 25 m | 3:04.92 | |
50 | 143 | Flemming Lova | 2004 | SK SYDSIM | AZ2204 | 25 m | 3:07.20 | |
51 | 157 | Norlén Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 25 m | 3:10.95 | |
52 | 105 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | AN5802 | 25 m | 3:23.93 | |
53 | 149 | Hilfing Clara | 2005 | SK SYDSIM | AX7605 | 25 m | 3:30.30 | |
54 | 29 | Malm Matilda | 2004 | HÖGANÄS SS | BL4804 | 25 m | ||
55 | 175 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | AH8702 | 25 m | 2:28.28 | EFT |
56 | 174 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | AF2205 | 25 m | 2:29.09 | EFT |
57 | 177 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 2:29.53 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 117 | Chen Philip | 2000 | S 71 | AC4700 | 25 m | 59.01 | |
2 | 142 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 1:00.35 | |
3 | 171 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 1:01.84 | |
4 | 148 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 1:03.51 | |
5 | 4 | Greiner Stig | 2003 | ÄNGELHOLM | AM0703 | 25 m | 1:04.41 | |
6 | 166 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | AD8302 | 25 m | 1:04.77 | |
7 | 53 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | AA5703 | 25 m | 1:05.22 | |
8 | 59 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 25 m | 1:05.95 | |
9 | 80 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 25 m | 1:06.42 | |
10 | 73 | El Mokri Jacob | 2001 | KSLS | AF3301 | 25 m | 1:06.54 | |
11 | 146 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | AG4502 | 25 m | 1:07.35 | |
12 | 55 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | AI6103 | 25 m | 1:08.00 | |
13 | 139 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | AE1502 | 25 m | 1:10.47 | |
14 | 46 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | AD9502 | 25 m | 1:12.96 | |
15 | 49 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | AC4304 | 25 m | 1:14.16 | |
16 | 116 | Svensson Arvid | 2003 | RONNEBY SS | AJ6303 | 25 m | 1:14.44 | |
17 | 111 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 50 m | 1:15.88 | |
18 | 72 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 50 m | 1:16.13 | |
19 | 44 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | AX3902 | 25 m | 1:16.16 | |
20 | 14 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | AD8504 | 25 m | 1:17.08 | |
21 | 112 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 1:17.36 | |
22 | 20 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 25 m | 1:18.12 | |
23 | 159 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 25 m | 1:18.18 | |
24 | 36 | Abramsson Johan | 2004 | KARLSKRONA | AA3504 | 25 m | 1:19.20 | |
25 | 144 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 1:19.27 | |
26 | 15 | Vaide Axel | 2005 | ÄNGELHOLM | AB2705 | 25 m | 1:20.93 | |
27 | 13 | Rydén Noa | 2004 | ÄNGELHOLM | AC6304 | 25 m | 1:23.13 | |
28 | 19 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 1:23.17 | |
29 | 21 | Ståhl Hampus | 2004 | ESLÖVS SS | AK8304 | 25 m | 1:24.15 | |
30 | 79 | Jazavac Haris | 2002 | KSLS | AF0702 | 25 m | 1:27.62 | |
31 | 161 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 25 m | 1:28.88 | |
32 | 84 | Nguyen James | 2001 | KSLS | AT2301 | 50 m | 1:33.88 | |
33 | 22 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 1:34.59 | |
34 | 32 | Söderberg Hjalmar | 2005 | HÖGANÄS SS | AP7905 | 25 m | 1:38.21 | |
35 | 152 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | AE5505 | 50 m | 1:47.89 | |
36 | 81 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 25 m | ||
37 | 96 | Löndal Victor | 2003 | MARKARYD | AF6503 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 107 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | AG8202 | 25 m | 1:13.74 | |
2 | 121 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 1:15.38 | |
3 | 109 | Torkelsson Ellen | 2000 | OSBY SS | AD4800 | 25 m | 1:16.44 | |
4 | 58 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 1:16.89 | |
5 | 61 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 1:17.40 | |
6 | 169 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 25 m | 1:17.48 | |
7 | 1 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | AR1403 | 25 m | 1:20.70 | |
8 | 34 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 25 m | 1:20.84 | |
9 | 124 | Nilsson Tova | 2002 | S 71 | AC0202 | 25 m | 1:21.41 | |
10 | 154 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 25 m | 1:21.52 | |
11 | 68 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | BK5200 | 25 m | 1:21.73 | |
12 | 168 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 1:21.81 | |
13 | 170 | Nilsson Astrid | 2004 | SS DELFIN | AA3604 | 25 m | 1:22.48 | |
14 | 131 | Ruzic Michaela | 2003 | S 71 | AG8203 | 25 m | 1:23.63 | |
15 | 51 | Bengtsson Alice | 2000 | KK KARPEN | AM0200 | 25 m | 1:24.15 | |
16 | 33 | Tufvesson Alice | 2003 | HÖGANÄS SS | AX5403 | 25 m | 1:24.60 | |
17 | 23 | Andersson Julia | 2003 | HÖGANÄS SS | AP9803 | 25 m | 1:24.90 | |
18 | 3 | Andersson Victoria | 2003 | ÄNGELHOLM | BP7803 | 25 m | 1:25.18 | |
19 | 173 | Petersson Sarah | 2003 | KARLSKRONA | AC7803 | 25 m | 1:26.20 | |
20 | 106 | Olofsson Maja | 2004 | OSBY SS | AF7204 | 25 m | 1:26.97 | |
21 | 18 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 1:27.00 | |
22 | 125 | Nilsson Wilma | 2004 | S 71 | AB0804 | 25 m | 1:27.00 | |
23 | 40 | Greco Thea | 2004 | KARLSKRONA | AA4604 | 25 m | 1:28.56 | |
24 | 37 | Alexandersson Tufva | 2002 | KARLSKRONA | AV9202 | 25 m | 1:28.75 | |
25 | 2 | Andersson Johanna | 2003 | ÄNGELHOLM | BP5803 | 25 m | 1:30.14 | |
26 | 160 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 1:32.48 | |
27 | 89 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 25 m | 1:32.91 | |
28 | 41 | Hansson Filippa | 2004 | KARLSKRONA | AD8804 | 25 m | 1:33.00 | |
29 | 7 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | 1:33.67 | |
30 | 99 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | AF6605 | 25 m | 1:34.28 | |
31 | 113 | Knutsson Disa | 2002 | RONNEBY SS | BV7802 | 25 m | 1:35.04 | |
32 | 115 | Ramström-Andersson Myra | 2005 | RONNEBY SS | AC3605 | 25 m | 1:35.47 | |
33 | 143 | Flemming Lova | 2004 | SK SYDSIM | AZ2204 | 25 m | 1:36.77 | |
34 | 133 | Simpson Maja | 2004 | S 71 | BI8804 | 25 m | 1:37.47 | |
35 | 30 | Mattsson Gabriella | 2004 | HÖGANÄS SS | BF7204 | 25 m | 1:38.27 | |
36 | 141 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 25 m | 1:38.34 | |
37 | 104 | Möller Jonna | 2005 | OSBY SS | AA1605 | 25 m | 1:38.35 | |
38 | 135 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 25 m | 1:39.94 | |
39 | 16 | Zander Felicia | 2004 | ÄNGELHOLM | BK9804 | 25 m | 1:43.97 | |
40 | 31 | Smith Olivia | 2005 | HÖGANÄS SS | BJ9805 | 25 m | 1:44.30 | |
41 | 94 | Bengtsson Linnea | 2003 | MARKARYD | BE7203 | 25 m | 1:44.78 | |
42 | 69 | Andersson Hanna | 2005 | KSLS | BF8805 | 50 m | 1:45.53 | |
43 | 118 | Christiansen Frida | 2003 | S 71 | AE0603 | 25 m | 1:46.11 | |
44 | 105 | Nilsson Lina | 2002 | OSBY SS | AN5802 | 25 m | 1:47.69 | |
45 | 92 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 25 m | 1:48.89 | |
46 | 165 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 25 m | 1:50.25 | |
47 | 157 | Norlén Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 25 m | 1:51.92 | |
48 | 140 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | AX2605 | 50 m | 1:56.03 | |
49 | 149 | Hilfing Clara | 2005 | SK SYDSIM | AX7605 | 25 m | 2:03.24 | |
50 | 42 | Kertmegi Nicole | 2005 | KARLSKRONA | BR5405 | 25 m | ||
51 | 177 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:24.34 | EFT |
52 | 175 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | AH8702 | 25 m | 1:29.57 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 67 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 25 m | 2:39.45 | |
2 | 166 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | AD8302 | 25 m | 2:42.15 | |
3 | 4 | Greiner Stig | 2003 | ÄNGELHOLM | AM0703 | 25 m | 2:45.99 | |
4 | 49 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | AC4304 | 25 m | 2:54.23 | |
5 | 112 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 50 m | 2:55.13 | |
6 | 171 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 2:55.30 | |
7 | 155 | Lövberg Oskar | 2003 | SK SYDSIM | AC9903 | 25 m | 2:58.31 | |
8 | 88 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 25 m | 3:01.22 | |
9 | 96 | Löndal Victor | 2003 | MARKARYD | AF6503 | 25 m | 3:02.92 | |
10 | 111 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 3:11.76 | |
11 | 145 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 3:17.38 | |
12 | 21 | Ståhl Hampus | 2004 | ESLÖVS SS | AK8304 | 25 m | 3:17.41 | |
13 | 152 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | AE5505 | 50 m | 3:30.55 | |
14 | 116 | Svensson Arvid | 2003 | RONNEBY SS | AJ6303 | 50 m | 3:37.57 | |
15 | 32 | Söderberg Hjalmar | 2005 | HÖGANÄS SS | AP7905 | 25 m | 3:43.42 | |
16 | 130 | Persson-Bodén Filip | 2003 | S 71 | AW9903 | 25 m | ||
17 | 138 | Andersson Melvin | 2003 | SK SYDSIM | AK7903 | 25 m | ||
18 | 161 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 5, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 103 | Karlsson Simone | 2001 | OSBY SS | AI2201 | 25 m | 5:08.08 | |
2 | 57 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 5:28.49 | |
3 | 109 | Torkelsson Ellen | 2000 | OSBY SS | AD4800 | 25 m | 5:30.11 | |
4 | 110 | D´aubigné Tindra | 2004 | RINGSJÖ SK | AQ1204 | 25 m | 5:37.33 | |
5 | 50 | Aronsson Clara | 2002 | KK KARPEN | AE4202 | 50 m | 5:41.17 | |
6 | 172 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | AI4203 | 25 m | 5:44.04 | |
7 | 168 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 5:46.97 | |
8 | 102 | Karlsson Felicia | 2003 | OSBY SS | AF1603 | 25 m | 5:50.52 | |
9 | 108 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | AC6605 | 25 m | 6:06.56 | |
10 | 85 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 25 m | 6:09.14 | |
11 | 99 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | AF6605 | 25 m | 6:26.26 | |
12 | 66 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | AX0401 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 6, 1500m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 167 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | AJ1700 | 25 m | 18:06.11 | |
2 | 10 | Pekberg Leo | 2002 | ÄNGELHOLM | AF7902 | 25 m | 18:50.39 | |
3 | 59 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 25 m | 19:28.12 | |
4 | 90 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 50 m | 19:30.09 | |
5 | 67 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 50 m | 19:43.23 | |
6 | 98 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | AR7902 | 25 m | 21:34.99 | |
7 | 15 | Vaide Axel | 2005 | ÄNGELHOLM | AB2705 | 25 m | 23:04.39 | |
8 | 6 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | AA1903 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 80 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 25 m | 9:51.79 | |
2 | 145 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 9:56.33 | |
3 | 159 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 25 m | 10:37.28 | |
4 | 155 | Lövberg Oskar | 2003 | SK SYDSIM | AC9903 | 25 m | 10:51.30 | |
5 | 14 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | AD8504 | 25 m | 10:51.32 | |
6 | 19 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 10:58.43 | |
7 | 20 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 25 m | 10:59.34 | |
8 | 83 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 25 m | 11:11.74 | |
9 | 144 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 11:13.84 | |
10 | 28 | Lindström Marco | 2004 | HÖGANÄS SS | AL7904 | 25 m | 12:22.50 | |
11 | 62 | Bengtsson Ludwig | 2004 | KLIPPAN | AA2904 | 25 m | 12:47.38 | |
12 | 13 | Rydén Noa | 2004 | ÄNGELHOLM | AC6304 | 25 m | ||
13 | 81 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 25 m | ||
14 | 95 | Forsberg Henry | 2004 | MARKARYD | AD8704 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 58 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 2:23.92 | |
2 | 107 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | AG8202 | 25 m | 2:27.51 | |
3 | 132 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 25 m | 2:30.59 | |
4 | 129 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 25 m | 2:34.86 | |
5 | 109 | Torkelsson Ellen | 2000 | OSBY SS | AD4800 | 25 m | 2:35.85 | |
6 | 57 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 2:46.67 | |
7 | 40 | Greco Thea | 2004 | KARLSKRONA | AA4604 | 25 m | 3:26.37 | |
8 | 99 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | AF6605 | 25 m | ||
9 | 106 | Olofsson Maja | 2004 | OSBY SS | AF7204 | 25 m | ||
10 | 110 | D´aubigné Tindra | 2004 | RINGSJÖ SK | AQ1204 | 25 m | 3:01.85 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 9, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 117 | Chen Philip | 2000 | S 71 | AC4700 | 25 m | 2:10.59 | |
2 | 166 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | AD8302 | 50 m | 2:21.02 | |
3 | 171 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 2:21.54 | |
4 | 142 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 2:24.98 | |
5 | 148 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 2:25.18 | |
6 | 4 | Greiner Stig | 2003 | ÄNGELHOLM | AM0703 | 25 m | 2:27.72 | |
7 | 59 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 25 m | 2:27.80 | |
8 | 146 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | AG4502 | 25 m | 2:27.94 | |
9 | 80 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 25 m | 2:29.22 | |
10 | 48 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | AB9103 | 25 m | 2:32.36 | |
11 | 67 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 50 m | 2:32.58 | |
12 | 73 | El Mokri Jacob | 2001 | KSLS | AF3301 | 25 m | 2:33.35 | |
13 | 49 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | AC4304 | 25 m | 2:34.23 | |
14 | 53 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | AA5703 | 25 m | 2:34.89 | |
15 | 145 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 2:35.15 | |
16 | 15 | Vaide Axel | 2005 | ÄNGELHOLM | AB2705 | 25 m | 2:37.03 | |
17 | 20 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 25 m | 2:37.11 | |
18 | 10 | Pekberg Leo | 2002 | ÄNGELHOLM | AF7902 | 25 m | 2:37.15 | |
19 | 14 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | AD8504 | 25 m | 2:37.23 | |
20 | 88 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 25 m | 2:38.27 | |
21 | 144 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 2:39.15 | |
22 | 112 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 2:39.58 | |
23 | 139 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | AE1502 | 25 m | 2:39.94 | |
24 | 55 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | AI6103 | 25 m | 2:40.52 | |
25 | 116 | Svensson Arvid | 2003 | RONNEBY SS | AJ6303 | 25 m | 2:42.07 | |
26 | 111 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 2:45.97 | |
27 | 159 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 25 m | 2:48.27 | |
28 | 96 | Löndal Victor | 2003 | MARKARYD | AF6503 | 25 m | 2:49.38 | |
29 | 44 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | AX3902 | 25 m | 2:51.07 | |
30 | 162 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | 2:54.30 | |
31 | 98 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | AR7902 | 25 m | 2:59.19 | |
32 | 13 | Rydén Noa | 2004 | ÄNGELHOLM | AC6304 | 25 m | 2:59.57 | |
33 | 81 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 25 m | 3:03.83 | |
34 | 21 | Ståhl Hampus | 2004 | ESLÖVS SS | AK8304 | 25 m | 3:05.22 | |
35 | 161 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 50 m | 3:06.41 | |
36 | 75 | Feldt William | 2005 | KSLS | AI2905 | 25 m | 3:08.27 | |
37 | 152 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | AE5505 | 25 m | 3:09.02 | |
38 | 126 | Nordqvist Ville | 2004 | S 71 | AF2304 | 25 m | 3:10.19 | |
39 | 138 | Andersson Melvin | 2003 | SK SYDSIM | AK7903 | 50 m | 3:48.59 | |
40 | 32 | Söderberg Hjalmar | 2005 | HÖGANÄS SS | AP7905 | 25 m | ||
41 | 158 | Novosel Daniel | 2002 | SK SYDSIM | AS3102 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 10, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 122 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 25 m | 4:31.34 | |
2 | 169 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 25 m | 4:33.34 | |
3 | 107 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | AG8202 | 25 m | 4:40.75 | |
4 | 50 | Aronsson Clara | 2002 | KK KARPEN | AE4202 | 25 m | 4:44.09 | |
5 | 82 | Lantz Thilde | 2001 | KSLS | AX6201 | 25 m | 4:45.86 | |
6 | 119 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 25 m | 4:46.59 | |
7 | 172 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | AI4203 | 25 m | 4:46.71 | |
8 | 86 | Nyborg Saga | 2003 | KSLS | AK9603 | 25 m | 4:49.72 | |
9 | 33 | Tufvesson Alice | 2003 | HÖGANÄS SS | AX5403 | 25 m | 4:54.19 | |
10 | 63 | Henriksson Gabriella | 2000 | KLIPPAN | AS8400 | 25 m | 4:54.64 | |
11 | 153 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 4:56.94 | |
12 | 160 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 4:57.04 | |
13 | 110 | D´aubigné Tindra | 2004 | RINGSJÖ SK | AQ1204 | 25 m | 5:00.36 | |
14 | 125 | Nilsson Wilma | 2004 | S 71 | AB0804 | 25 m | 5:00.72 | |
15 | 91 | Thulin Annie | 2003 | KSLS | AK1803 | 25 m | 5:00.90 | |
16 | 5 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | AG9204 | 25 m | 5:01.76 | |
17 | 78 | Jarl Halvarsson Olivia | 2003 | KSLS | AX2203 | 25 m | 5:02.80 | |
18 | 77 | Jarl Halvarsson Frida | 2003 | KSLS | AW9603 | 25 m | 5:04.96 | |
19 | 61 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 5:08.87 | |
20 | 7 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | 5:11.91 | |
21 | 108 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | AC6605 | 25 m | 5:13.25 | |
22 | 23 | Andersson Julia | 2003 | HÖGANÄS SS | AP9803 | 25 m | 5:13.57 | |
23 | 85 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 25 m | 5:19.03 | |
24 | 47 | Nyblom Astrid | 2002 | KARLSKRONA | AV6402 | 25 m | 5:19.89 | |
25 | 24 | Bardelli Arianna | 2002 | HÖGANÄS SS | BQ8602 | 25 m | 5:22.15 | |
26 | 18 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 5:33.00 | |
27 | 16 | Zander Felicia | 2004 | ÄNGELHOLM | BK9804 | 25 m | 5:44.18 | |
28 | 115 | Ramström-Andersson Myra | 2005 | RONNEBY SS | AC3605 | 25 m | 5:46.87 | |
29 | 102 | Karlsson Felicia | 2003 | OSBY SS | AF1603 | 25 m | 6:00.47 | |
30 | 30 | Mattsson Gabriella | 2004 | HÖGANÄS SS | BF7204 | 25 m | 6:05.40 | |
31 | 94 | Bengtsson Linnea | 2003 | MARKARYD | BE7203 | 25 m | 6:13.94 | |
32 | 37 | Alexandersson Tufva | 2002 | KARLSKRONA | AV9202 | 25 m | ||
33 | 41 | Hansson Filippa | 2004 | KARLSKRONA | AD8804 | 25 m | ||
34 | 89 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 25 m | ||
35 | 92 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 25 m | ||
36 | 141 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 25 m | ||
37 | 165 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 25 m | ||
38 | 175 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | AH8702 | 25 m | 5:16.14 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 11, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 117 | Chen Philip | 2000 | S 71 | AC4700 | 25 m | 1:01.37 | |
2 | 53 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | AA5703 | 25 m | 1:04.95 | |
3 | 146 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | AG4502 | 25 m | 1:05.01 | |
4 | 166 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | AD8302 | 50 m | 1:05.12 | |
5 | 167 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | AJ1700 | 25 m | 1:06.81 | |
6 | 142 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 1:06.82 | |
7 | 90 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 25 m | 1:09.90 | |
8 | 139 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | AE1502 | 25 m | 1:10.80 | |
9 | 72 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 25 m | 1:10.96 | |
10 | 73 | El Mokri Jacob | 2001 | KSLS | AF3301 | 25 m | 1:11.74 | |
11 | 6 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | AA1903 | 25 m | 1:11.80 | |
12 | 162 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | 1:11.82 | |
13 | 14 | Stokholm Gustaf | 2004 | ÄNGELHOLM | AD8504 | 25 m | 1:11.85 | |
14 | 46 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | AD9502 | 25 m | 1:13.84 | |
15 | 4 | Greiner Stig | 2003 | ÄNGELHOLM | AM0703 | 50 m | 1:14.04 | |
16 | 15 | Vaide Axel | 2005 | ÄNGELHOLM | AB2705 | 25 m | 1:16.24 | |
17 | 44 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | AX3902 | 25 m | 1:17.62 | |
18 | 79 | Jazavac Haris | 2002 | KSLS | AF0702 | 25 m | 1:17.90 | |
19 | 112 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 1:17.97 | |
20 | 83 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 25 m | 1:19.09 | |
21 | 13 | Rydén Noa | 2004 | ÄNGELHOLM | AC6304 | 25 m | 1:20.02 | |
22 | 111 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 1:22.60 | |
23 | 95 | Forsberg Henry | 2004 | MARKARYD | AD8704 | 25 m | 1:23.48 | |
24 | 84 | Nguyen James | 2001 | KSLS | AT2301 | 25 m | 1:24.24 | |
25 | 98 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | AR7902 | 25 m | 1:24.61 | |
26 | 19 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 50 m | 1:25.30 | |
27 | 36 | Abramsson Johan | 2004 | KARLSKRONA | AA3504 | 25 m | 1:26.11 | |
28 | 21 | Ståhl Hampus | 2004 | ESLÖVS SS | AK8304 | 25 m | 1:27.05 | |
29 | 126 | Nordqvist Ville | 2004 | S 71 | AF2304 | 25 m | 1:30.63 | |
30 | 138 | Andersson Melvin | 2003 | SK SYDSIM | AK7903 | 25 m | 1:34.93 | |
31 | 62 | Bengtsson Ludwig | 2004 | KLIPPAN | AA2904 | 25 m | 1:35.13 | |
32 | 158 | Novosel Daniel | 2002 | SK SYDSIM | AS3102 | 25 m | 1:39.34 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 103 | Karlsson Simone | 2001 | OSBY SS | AI2201 | 25 m | 2:22.38 | |
2 | 34 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 25 m | 2:24.35 | |
3 | 132 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 25 m | 2:26.18 | |
4 | 153 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 2:27.90 | |
5 | 97 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | AB8201 | 25 m | 2:32.38 | |
6 | 122 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 25 m | 2:33.63 | |
7 | 154 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 25 m | 2:35.83 | |
8 | 43 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | AR7401 | 25 m | 2:36.18 | |
9 | 119 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 25 m | 2:36.21 | |
10 | 52 | Bernspång Cornelia | 2003 | KK KARPEN | AW7603 | 25 m | 2:37.06 | |
11 | 129 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 25 m | 2:37.50 | |
12 | 160 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 2:37.68 | |
13 | 156 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 2:39.50 | |
14 | 33 | Tufvesson Alice | 2003 | HÖGANÄS SS | AX5403 | 25 m | 2:39.54 | |
15 | 102 | Karlsson Felicia | 2003 | OSBY SS | AF1603 | 25 m | 2:48.91 | |
16 | 54 | Delen Abrahamsson Agnes | 2002 | KK KARPEN | AQ3602 | 25 m | 2:49.71 | |
17 | 66 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | AX0401 | 50 m | 2:50.17 | |
18 | 172 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | AI4203 | 50 m | 2:50.33 | |
19 | 23 | Andersson Julia | 2003 | HÖGANÄS SS | AP9803 | 25 m | 2:53.63 | |
20 | 108 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | AC6605 | 25 m | 2:56.45 | |
21 | 106 | Olofsson Maja | 2004 | OSBY SS | AF7204 | 25 m | 2:59.32 | |
22 | 114 | Löfström Engla | 2003 | RONNEBY SS | BV5203 | 25 m | 3:01.76 | |
23 | 135 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 25 m | 3:02.97 | |
24 | 17 | Kjellin Elma | 2003 | ESLÖVS SS | AT5203 | 25 m | 3:04.01 | |
25 | 18 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 3:04.20 | |
26 | 173 | Petersson Sarah | 2003 | KARLSKRONA | AC7803 | 25 m | 3:06.63 | |
27 | 71 | Carlqvist-Seger Alice | 2004 | KSLS | AJ9404 | 25 m | 3:07.78 | |
28 | 99 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | AF6605 | 25 m | 3:09.96 | |
29 | 60 | Rohlin Lovisa | 2004 | KK KARPEN | AB9404 | 50 m | 3:11.84 | |
30 | 38 | Argenius Sigrid | 2003 | KARLSKRONA | BL1803 | 25 m | 3:12.42 | |
31 | 92 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 50 m | 3:15.94 | |
32 | 113 | Knutsson Disa | 2002 | RONNEBY SS | BV7802 | 50 m | 3:21.10 | |
33 | 94 | Bengtsson Linnea | 2003 | MARKARYD | BE7203 | 50 m | 3:23.19 | |
34 | 16 | Zander Felicia | 2004 | ÄNGELHOLM | BK9804 | 50 m | 3:44.38 | |
35 | 7 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | ||
36 | 42 | Kertmegi Nicole | 2005 | KARLSKRONA | BR5405 | 25 m | ||
37 | 104 | Möller Jonna | 2005 | OSBY SS | AA1605 | 25 m | ||
38 | 141 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 25 m | ||
39 | 165 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 25 m | ||
40 | 169 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 25 m | ||
41 | 174 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | AF2205 | 25 m | 2:56.15 | EFT |
42 | 30 | Mattsson Gabriella | 2004 | HÖGANÄS SS | BF7204 | 25 m | 3:09.17 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 142 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 55.09 | |
2 | 148 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 55.59 | |
3 | 117 | Chen Philip | 2000 | S 71 | AC4700 | 25 m | 55.91 | |
4 | 166 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | AD8302 | 25 m | 55.92 | |
5 | 171 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 57.21 | |
6 | 146 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | AG4502 | 25 m | 57.33 | |
7 | 67 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 25 m | 57.42 | |
8 | 53 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | AA5703 | 25 m | 57.48 | |
9 | 139 | Andersson Vilhelm | 2002 | SK SYDSIM | AE1502 | 25 m | 58.83 | |
10 | 167 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | AJ1700 | 50 m | 59.28 | |
11 | 46 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | AD9502 | 25 m | 59.88 | |
12 | 80 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 25 m | 1:00.14 | |
13 | 49 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | AC4304 | 25 m | 1:00.18 | |
14 | 145 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 1:00.50 | |
15 | 90 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 25 m | 1:01.01 | |
16 | 48 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | AB9103 | 25 m | 1:01.05 | |
17 | 20 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 25 m | 1:02.83 | |
18 | 44 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | AX3902 | 25 m | 1:02.91 | |
19 | 88 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 25 m | 1:03.19 | |
20 | 72 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 25 m | 1:03.41 | |
21 | 15 | Vaide Axel | 2005 | ÄNGELHOLM | AB2705 | 25 m | 1:03.44 | |
22 | 10 | Pekberg Leo | 2002 | ÄNGELHOLM | AF7902 | 25 m | 1:03.96 | |
23 | 4 | Greiner Stig | 2003 | ÄNGELHOLM | AM0703 | 25 m | 1:04.01 | |
24 | 55 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | AI6103 | 25 m | 1:04.66 | |
25 | 56 | Lesmac Liam | 2003 | KK KARPEN | AS2103 | 50 m | 1:05.70 | |
26 | 22 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 1:05.71 | |
27 | 111 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 50 m | 1:05.72 | |
28 | 96 | Löndal Victor | 2003 | MARKARYD | AF6503 | 25 m | 1:06.03 | |
29 | 112 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 1:06.30 | |
30 | 159 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 25 m | 1:06.49 | |
31 | 144 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 1:06.99 | |
32 | 83 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 50 m | 1:07.19 | |
33 | 162 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | 1:07.60 | |
34 | 81 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 25 m | 1:07.82 | |
35 | 36 | Abramsson Johan | 2004 | KARLSKRONA | AA3504 | 25 m | 1:08.51 | |
36 | 79 | Jazavac Haris | 2002 | KSLS | AF0702 | 25 m | 1:08.53 | |
37 | 95 | Forsberg Henry | 2004 | MARKARYD | AD8704 | 25 m | 1:09.00 | |
38 | 13 | Rydén Noa | 2004 | ÄNGELHOLM | AC6304 | 25 m | 1:09.18 | |
39 | 21 | Ståhl Hampus | 2004 | ESLÖVS SS | AK8304 | 25 m | 1:09.49 | |
40 | 19 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 1:09.52 | |
41 | 84 | Nguyen James | 2001 | KSLS | AT2301 | 25 m | 1:11.02 | |
42 | 98 | Claeson Fabian | 2002 | OSBY SS | AR7902 | 25 m | 1:12.14 | |
43 | 32 | Söderberg Hjalmar | 2005 | HÖGANÄS SS | AP7905 | 25 m | 1:12.31 | |
44 | 161 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 25 m | 1:12.79 | |
45 | 126 | Nordqvist Ville | 2004 | S 71 | AF2304 | 25 m | 1:15.17 | |
46 | 130 | Persson-Bodén Filip | 2003 | S 71 | AW9903 | 25 m | 1:16.90 | |
47 | 138 | Andersson Melvin | 2003 | SK SYDSIM | AK7903 | 25 m | 1:18.85 | |
48 | 152 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | AE5505 | 25 m | 1:18.89 | |
49 | 75 | Feldt William | 2005 | KSLS | AI2905 | 25 m | 1:19.65 | |
50 | 62 | Bengtsson Ludwig | 2004 | KLIPPAN | AA2904 | 25 m | 1:19.75 | |
51 | 158 | Novosel Daniel | 2002 | SK SYDSIM | AS3102 | 25 m | 1:20.94 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 166 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | AD8302 | 25 m | 2:06.35 | |
2 | 146 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | AG4502 | 25 m | 2:07.07 | |
3 | 171 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 2:07.46 | |
4 | 67 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 25 m | 2:08.26 | |
5 | 167 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | AJ1700 | 50 m | 2:11.00 | |
6 | 80 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 25 m | 2:11.59 | |
7 | 15 | Vaide Axel | 2005 | ÄNGELHOLM | AB2705 | 25 m | 2:16.15 | |
8 | 49 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | AC4304 | 25 m | 2:17.79 | |
9 | 48 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | AB9103 | 25 m | 2:18.01 | |
10 | 90 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 25 m | 2:18.83 | |
11 | 72 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 25 m | 2:19.31 | |
12 | 46 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | AD9502 | 25 m | 2:19.73 | |
13 | 88 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 25 m | 2:20.52 | |
14 | 96 | Löndal Victor | 2003 | MARKARYD | AF6503 | 25 m | 2:24.87 | |
15 | 145 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 2:25.11 | |
16 | 20 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 25 m | 2:25.31 | |
17 | 22 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 2:25.57 | |
18 | 44 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | AX3902 | 25 m | 2:25.82 | |
19 | 116 | Svensson Arvid | 2003 | RONNEBY SS | AJ6303 | 25 m | 2:25.92 | |
20 | 83 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 50 m | 2:26.56 | |
21 | 159 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 25 m | 2:29.61 | |
22 | 19 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 2:31.25 | |
23 | 144 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 2:31.43 | |
24 | 162 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | 2:31.90 | |
25 | 13 | Rydén Noa | 2004 | ÄNGELHOLM | AC6304 | 25 m | 2:33.75 | |
26 | 21 | Ståhl Hampus | 2004 | ESLÖVS SS | AK8304 | 25 m | 2:42.16 | |
27 | 161 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 25 m | 2:43.16 | |
28 | 84 | Nguyen James | 2001 | KSLS | AT2301 | 25 m | 2:43.67 | |
29 | 81 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 50 m | 2:44.26 | |
30 | 95 | Forsberg Henry | 2004 | MARKARYD | AD8704 | 25 m | 2:46.29 | |
31 | 126 | Nordqvist Ville | 2004 | S 71 | AF2304 | 25 m | 2:46.51 | |
32 | 75 | Feldt William | 2005 | KSLS | AI2905 | 25 m | 2:51.52 | |
33 | 152 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | AE5505 | 25 m | 2:53.76 | |
34 | 53 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | AA5703 | 25 m | 2:08.34 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 58 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 1:04.20 | |
2 | 107 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | AG8202 | 50 m | 1:07.83 | |
3 | 170 | Nilsson Astrid | 2004 | SS DELFIN | AA3604 | 25 m | 1:09.96 | |
4 | 172 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | AI4203 | 25 m | 1:10.99 | |
5 | 129 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 25 m | 1:11.12 | |
6 | 50 | Aronsson Clara | 2002 | KK KARPEN | AE4202 | 25 m | 1:11.49 | |
7 | 43 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | AR7401 | 25 m | 1:12.43 | |
8 | 5 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | AG9204 | 25 m | 1:13.99 | |
9 | 57 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 1:14.93 | |
10 | 8 | Palmquist Emma | 2000 | ÄNGELHOLM | AS1400 | 25 m | 1:15.41 | |
11 | 147 | Gravrogk-Linde Serena | 2000 | SK SYDSIM | AM8600 | 25 m | 1:15.89 | |
12 | 52 | Bernspång Cornelia | 2003 | KK KARPEN | AW7603 | 25 m | 1:17.75 | |
13 | 45 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | AL9602 | 25 m | 1:17.85 | |
14 | 131 | Ruzic Michaela | 2003 | S 71 | AG8203 | 50 m | 1:17.85 | |
15 | 85 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 25 m | 1:18.17 | |
16 | 87 | Olsson Astrid | 2002 | KSLS | AA0802 | 25 m | 1:18.46 | |
17 | 110 | D´aubigné Tindra | 2004 | RINGSJÖ SK | AQ1204 | 25 m | 1:19.93 | |
18 | 106 | Olofsson Maja | 2004 | OSBY SS | AF7204 | 25 m | 1:20.97 | |
19 | 102 | Karlsson Felicia | 2003 | OSBY SS | AF1603 | 25 m | 1:21.33 | |
20 | 7 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | 1:21.86 | |
21 | 24 | Bardelli Arianna | 2002 | HÖGANÄS SS | BQ8602 | 25 m | 1:22.12 | |
22 | 18 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 1:23.19 | |
23 | 2 | Andersson Johanna | 2003 | ÄNGELHOLM | BP5803 | 25 m | 1:23.50 | |
24 | 101 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | BH9805 | 25 m | 1:23.63 | |
25 | 70 | Axelsson Liv | 2005 | KSLS | AP9805 | 25 m | 1:23.99 | |
26 | 99 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | AF6605 | 50 m | 1:24.10 | |
27 | 114 | Löfström Engla | 2003 | RONNEBY SS | BV5203 | 25 m | 1:24.18 | |
28 | 54 | Delen Abrahamsson Agnes | 2002 | KK KARPEN | AQ3602 | 25 m | 1:24.24 | |
29 | 74 | Elmberg Astrid | 2002 | KSLS | AJ8202 | 25 m | 1:24.40 | |
30 | 151 | Johansson Eva | 2004 | SK SYDSIM | AB4604 | 25 m | 1:24.93 | |
31 | 135 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 25 m | 1:24.99 | |
32 | 40 | Greco Thea | 2004 | KARLSKRONA | AA4604 | 25 m | 1:25.68 | |
33 | 123 | Ngo Hanna | 2003 | S 71 | AE1603 | 25 m | 1:26.33 | |
34 | 115 | Ramström-Andersson Myra | 2005 | RONNEBY SS | AC3605 | 25 m | 1:31.01 | |
35 | 26 | Holst Gerløv Ida | 2004 | HÖGANÄS SS | BF4404 | 25 m | 1:31.62 | |
36 | 65 | Johansson Ebba | 2004 | KLIPPAN | AL9404 | 25 m | 1:32.95 | |
37 | 60 | Rohlin Lovisa | 2004 | KK KARPEN | AB9404 | 25 m | 1:41.75 | |
38 | 92 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 50 m | 1:46.50 | |
39 | 157 | Norlén Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 25 m | 1:53.27 | |
40 | 25 | Bendz Turid | 2004 | HÖGANÄS SS | BT3204 | 25 m | ||
41 | 174 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | AF2205 | 25 m | 1:15.80 | EFT |
42 | 175 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | AH8702 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 67 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 25 m | 1:11.55 | |
2 | 166 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | AD8302 | 25 m | 1:11.75 | |
3 | 49 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | AC4304 | 25 m | 1:13.18 | |
4 | 112 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 1:17.73 | |
5 | 96 | Löndal Victor | 2003 | MARKARYD | AF6503 | 25 m | 1:19.48 | |
6 | 6 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | AA1903 | 25 m | 1:20.73 | |
7 | 15 | Vaide Axel | 2005 | ÄNGELHOLM | AB2705 | 25 m | 1:20.77 | |
8 | 55 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | AI6103 | 25 m | 1:21.11 | |
9 | 48 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | AB9103 | 25 m | 1:21.15 | |
10 | 145 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 1:21.26 | |
11 | 73 | El Mokri Jacob | 2001 | KSLS | AF3301 | 25 m | 1:21.28 | |
12 | 111 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 50 m | 1:23.47 | |
13 | 46 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | AD9502 | 25 m | 1:24.07 | |
14 | 155 | Lövberg Oskar | 2003 | SK SYDSIM | AC9903 | 25 m | 1:24.37 | |
15 | 22 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 1:26.91 | |
16 | 21 | Ståhl Hampus | 2004 | ESLÖVS SS | AK8304 | 25 m | 1:27.94 | |
17 | 146 | Grandin Thor | 2002 | SK SYDSIM | AG4502 | 25 m | 1:28.37 | |
18 | 72 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 25 m | 1:29.68 | |
19 | 152 | Komstedt Erik | 2005 | SK SYDSIM | AE5505 | 25 m | 1:30.14 | |
20 | 84 | Nguyen James | 2001 | KSLS | AT2301 | 25 m | 1:33.43 | |
21 | 36 | Abramsson Johan | 2004 | KARLSKRONA | AA3504 | 25 m | 1:35.51 | |
22 | 161 | Palmgren Hannes | 2005 | SK SYDSIM | AE7105 | 25 m | 1:40.27 | |
23 | 75 | Feldt William | 2005 | KSLS | AI2905 | 25 m | 1:44.48 | |
24 | 159 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 25 m | 1:47.59 | |
25 | 126 | Nordqvist Ville | 2004 | S 71 | AF2304 | 25 m | 1:49.42 | |
26 | 81 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 107 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | AG8202 | 25 m | 2:37.35 | |
2 | 61 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 2:47.41 | |
3 | 68 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | BK5200 | 25 m | 2:54.22 | |
4 | 1 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | AR1403 | 25 m | 2:55.04 | |
5 | 124 | Nilsson Tova | 2002 | S 71 | AC0202 | 25 m | 2:55.52 | |
6 | 169 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 25 m | 2:56.92 | |
7 | 170 | Nilsson Astrid | 2004 | SS DELFIN | AA3604 | 25 m | 2:58.30 | |
8 | 168 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 2:59.48 | |
9 | 131 | Ruzic Michaela | 2003 | S 71 | AG8203 | 25 m | 2:59.57 | |
10 | 129 | Permarker Anna-Luisa | 2002 | S 71 | AH1402 | 25 m | 2:59.68 | |
11 | 102 | Karlsson Felicia | 2003 | OSBY SS | AF1603 | 25 m | 3:05.27 | |
12 | 12 | Renström Caisa | 2004 | ÄNGELHOLM | AH8404 | 25 m | 3:05.84 | |
13 | 173 | Petersson Sarah | 2003 | KARLSKRONA | AC7803 | 25 m | 3:07.20 | |
14 | 108 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | AC6605 | 25 m | 3:07.67 | |
15 | 35 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 25 m | 3:09.39 | |
16 | 3 | Andersson Victoria | 2003 | ÄNGELHOLM | BP7803 | 25 m | 3:09.54 | |
17 | 18 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 3:11.35 | |
18 | 37 | Alexandersson Tufva | 2002 | KARLSKRONA | AV9202 | 25 m | 3:11.86 | |
19 | 172 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | AI4203 | 50 m | 3:14.31 | |
20 | 125 | Nilsson Wilma | 2004 | S 71 | AB0804 | 25 m | 3:15.11 | |
21 | 9 | Pekberg Frida | 2004 | ÄNGELHOLM | AG0404 | 50 m | 3:21.35 | |
22 | 114 | Löfström Engla | 2003 | RONNEBY SS | BV5203 | 25 m | 3:24.42 | |
23 | 120 | Hart Alicia | 2005 | S 71 | AE3805 | 50 m | 3:29.65 | |
24 | 41 | Hansson Filippa | 2004 | KARLSKRONA | AD8804 | 25 m | 3:29.69 | |
25 | 89 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 50 m | 3:31.39 | |
26 | 42 | Kertmegi Nicole | 2005 | KARLSKRONA | BR5405 | 25 m | ||
27 | 100 | Jersov Jacqlyne | 2004 | OSBY SS | AL1704 | 25 m | ||
28 | 106 | Olofsson Maja | 2004 | OSBY SS | AF7204 | 25 m | ||
29 | 113 | Knutsson Disa | 2002 | RONNEBY SS | BV7802 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 18, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 59 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 25 m | 5:05.32 | |
2 | 171 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 5:11.24 | |
3 | 88 | Pavkovic Oliver | 2001 | KSLS | AW9701 | 25 m | 5:40.75 | |
4 | 10 | Pekberg Leo | 2002 | ÄNGELHOLM | AF7902 | 50 m | 5:53.39 | |
5 | 20 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 25 m | 5:58.38 | |
6 | 112 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 50 m | 5:58.89 | |
7 | 144 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 6:08.78 | |
8 | 13 | Rydén Noa | 2004 | ÄNGELHOLM | AC6304 | 50 m | 6:28.14 | |
9 | 48 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | AB9103 | 25 m | ||
10 | 93 | Axelsson Otto | 2003 | MARKARYD | AC3503 | 25 m | ||
11 | 111 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 19, 1500m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 8 | Palmquist Emma | 2000 | ÄNGELHOLM | AS1400 | 25 m | 19:47.59 | |
2 | 51 | Bengtsson Alice | 2000 | KK KARPEN | AM0200 | 25 m | 19:58.38 | |
3 | 172 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | AI4203 | 25 m | 20:51.71 | |
4 | 47 | Nyblom Astrid | 2002 | KARLSKRONA | AV6402 | 25 m | 21:07.23 | |
5 | 85 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 25 m | 23:21.45 | |
6 | 76 | Fling Maja | 2001 | KSLS | BF9601 | 25 m | 23:29.58 | |
7 | 45 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | AL9602 | 25 m | ||
8 | 103 | Karlsson Simone | 2001 | OSBY SS | AI2201 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 20, 800m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 119 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 25 m | 9:38.89 | |
2 | 169 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 25 m | 9:40.37 | |
3 | 50 | Aronsson Clara | 2002 | KK KARPEN | AE4202 | 25 m | 9:46.78 | |
4 | 57 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 10:05.33 | |
5 | 170 | Nilsson Astrid | 2004 | SS DELFIN | AA3604 | 25 m | 10:18.23 | |
6 | 7 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | 10:33.25 | |
7 | 168 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 10:50.05 | |
8 | 87 | Olsson Astrid | 2002 | KSLS | AA0802 | 25 m | 11:36.71 | |
9 | 104 | Möller Jonna | 2005 | OSBY SS | AA1605 | 25 m | 11:36.77 | |
10 | 24 | Bardelli Arianna | 2002 | HÖGANÄS SS | BQ8602 | 25 m | 11:44.03 | |
11 | 16 | Zander Felicia | 2004 | ÄNGELHOLM | BK9804 | 25 m | ||
12 | 65 | Johansson Ebba | 2004 | KLIPPAN | AL9404 | 25 m | ||
13 | 99 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | AF6605 | 25 m | ||
14 | 110 | D´aubigné Tindra | 2004 | RINGSJÖ SK | AQ1204 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 21, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 171 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 2:20.66 | |
2 | 59 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 50 m | 2:37.15 | |
3 | 55 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | AI6103 | 25 m | 2:40.65 | |
4 | 144 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 3:06.20 | |
5 | 21 | Ståhl Hampus | 2004 | ESLÖVS SS | AK8304 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 22, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 132 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 25 m | 2:20.24 | |
2 | 58 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 2:25.84 | |
3 | 107 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | AG8202 | 25 m | 2:26.31 | |
4 | 121 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 2:28.54 | |
5 | 153 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 2:30.74 | |
6 | 169 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 25 m | 2:34.24 | |
7 | 170 | Nilsson Astrid | 2004 | SS DELFIN | AA3604 | 25 m | 2:34.97 | |
8 | 122 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 25 m | 2:35.41 | |
9 | 172 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | AI4203 | 25 m | 2:36.25 | |
10 | 154 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 25 m | 2:40.84 | |
11 | 1 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | AR1403 | 25 m | 2:40.92 | |
12 | 168 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 2:41.23 | |
13 | 110 | D´aubigné Tindra | 2004 | RINGSJÖ SK | AQ1204 | 25 m | 2:42.95 | |
14 | 119 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 25 m | 2:42.98 | |
15 | 108 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | AC6605 | 25 m | 2:43.39 | |
16 | 106 | Olofsson Maja | 2004 | OSBY SS | AF7204 | 25 m | 2:43.58 | |
17 | 8 | Palmquist Emma | 2000 | ÄNGELHOLM | AS1400 | 25 m | 2:44.33 | |
18 | 5 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | AG9204 | 25 m | 2:45.61 | |
19 | 102 | Karlsson Felicia | 2003 | OSBY SS | AF1603 | 25 m | 2:47.06 | |
20 | 68 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | BK5200 | 25 m | 2:47.17 | |
21 | 45 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | AL9602 | 25 m | 2:48.72 | |
22 | 131 | Ruzic Michaela | 2003 | S 71 | AG8203 | 25 m | 2:49.10 | |
23 | 85 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 25 m | 2:51.18 | |
24 | 11 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | AJ2604 | 25 m | 2:51.61 | |
25 | 125 | Nilsson Wilma | 2004 | S 71 | AB0804 | 25 m | 2:51.99 | |
26 | 40 | Greco Thea | 2004 | KARLSKRONA | AA4604 | 25 m | 2:53.53 | |
27 | 156 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 2:54.49 | |
28 | 87 | Olsson Astrid | 2002 | KSLS | AA0802 | 25 m | 2:54.57 | |
29 | 173 | Petersson Sarah | 2003 | KARLSKRONA | AC7803 | 25 m | 2:54.63 | |
30 | 9 | Pekberg Frida | 2004 | ÄNGELHOLM | AG0404 | 25 m | 2:55.52 | |
31 | 135 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 25 m | 2:56.38 | |
32 | 2 | Andersson Johanna | 2003 | ÄNGELHOLM | BP5803 | 25 m | 2:57.50 | |
33 | 101 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | BH9805 | 25 m | 2:57.54 | |
34 | 114 | Löfström Engla | 2003 | RONNEBY SS | BV5203 | 25 m | 2:57.55 | |
35 | 99 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | AF6605 | 25 m | 2:58.99 | |
36 | 12 | Renström Caisa | 2004 | ÄNGELHOLM | AH8404 | 25 m | 2:59.28 | |
37 | 147 | Gravrogk-Linde Serena | 2000 | SK SYDSIM | AM8600 | 50 m | 3:00.10 | |
38 | 18 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 3:00.75 | |
39 | 115 | Ramström-Andersson Myra | 2005 | RONNEBY SS | AC3605 | 25 m | 3:03.47 | |
40 | 35 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 25 m | 3:03.75 | |
41 | 26 | Holst Gerløv Ida | 2004 | HÖGANÄS SS | BF4404 | 25 m | 3:04.48 | |
42 | 89 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 25 m | 3:04.95 | |
43 | 104 | Möller Jonna | 2005 | OSBY SS | AA1605 | 25 m | 3:05.81 | |
44 | 69 | Andersson Hanna | 2005 | KSLS | BF8805 | 25 m | 3:09.79 | |
45 | 47 | Nyblom Astrid | 2002 | KARLSKRONA | AV6402 | 25 m | 3:11.24 | |
46 | 100 | Jersov Jacqlyne | 2004 | OSBY SS | AL1704 | 25 m | 3:11.42 | |
47 | 16 | Zander Felicia | 2004 | ÄNGELHOLM | BK9804 | 25 m | 3:11.64 | |
48 | 92 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 25 m | 3:12.65 | |
49 | 113 | Knutsson Disa | 2002 | RONNEBY SS | BV7802 | 50 m | 3:12.81 | |
50 | 38 | Argenius Sigrid | 2003 | KARLSKRONA | BL1803 | 25 m | 3:16.62 | |
51 | 41 | Hansson Filippa | 2004 | KARLSKRONA | AD8804 | 25 m | 3:17.49 | |
52 | 140 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | AX2605 | 25 m | 3:18.66 | |
53 | 37 | Alexandersson Tufva | 2002 | KARLSKRONA | AV9202 | 25 m | 3:20.54 | |
54 | 165 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 25 m | 3:24.83 | |
55 | 149 | Hilfing Clara | 2005 | SK SYDSIM | AX7605 | 25 m | 3:36.78 | |
56 | 25 | Bendz Turid | 2004 | HÖGANÄS SS | BT3204 | 25 m | 3:39.35 | |
57 | 157 | Norlén Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 25 m | 3:43.53 | |
58 | 151 | Johansson Eva | 2004 | SK SYDSIM | AB4604 | 25 m | ||
59 | 177 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 2:46.72 | EFT |
60 | 174 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | AF2205 | 25 m | 2:47.37 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 166 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | AD8302 | 25 m | 4:31.98 | |
2 | 67 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 25 m | 4:33.13 | |
3 | 167 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | AJ1700 | 50 m | 4:35.23 | |
4 | 171 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 4:40.07 | |
5 | 90 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 25 m | 4:42.74 | |
6 | 145 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 4:45.12 | |
7 | 6 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | AA1903 | 25 m | 4:48.00 | |
8 | 10 | Pekberg Leo | 2002 | ÄNGELHOLM | AF7902 | 25 m | 4:50.25 | |
9 | 49 | Wrenne Hannes | 2004 | KARLSKRONA | AC4304 | 25 m | 4:55.46 | |
10 | 72 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 25 m | 4:56.61 | |
11 | 83 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 25 m | 4:57.53 | |
12 | 111 | Hua Vincent | 2004 | RINGSJÖ SK | AS2704 | 25 m | 5:08.17 | |
13 | 159 | Olofsson David | 2004 | SK SYDSIM | AJ9104 | 25 m | 5:08.24 | |
14 | 112 | Huasson Anthon | 2004 | RINGSJÖ SK | AO2304 | 25 m | 5:09.64 | |
15 | 20 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 25 m | 5:13.25 | |
16 | 162 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | 5:15.08 | |
17 | 19 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 5:17.14 | |
18 | 48 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | AB9103 | 50 m | 5:36.01 | |
19 | 144 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 50 m | 5:42.22 | |
20 | 46 | Nilsson Elias | 2002 | KARLSKRONA | AD9502 | 50 m | 5:45.36 | |
21 | 81 | Jönsson Felix | 2004 | KSLS | AV2304 | 25 m | 6:04.59 | |
22 | 44 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | AX3902 | 25 m | ||
23 | 75 | Feldt William | 2005 | KSLS | AI2905 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 24, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 103 | Karlsson Simone | 2001 | OSBY SS | AI2201 | 50 m | 1:09.02 | |
2 | 132 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 25 m | 1:09.13 | |
3 | 97 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | AB8201 | 25 m | 1:09.41 | |
4 | 154 | Liljekvist Matilda | 2004 | SK SYDSIM | AD7204 | 25 m | 1:10.29 | |
5 | 43 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | AR7401 | 25 m | 1:11.34 | |
6 | 33 | Tufvesson Alice | 2003 | HÖGANÄS SS | AX5403 | 25 m | 1:12.58 | |
7 | 168 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 1:12.67 | |
8 | 5 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | AG9204 | 25 m | 1:12.87 | |
9 | 170 | Nilsson Astrid | 2004 | SS DELFIN | AA3604 | 25 m | 1:13.51 | |
10 | 169 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 25 m | 1:13.62 | |
11 | 52 | Bernspång Cornelia | 2003 | KK KARPEN | AW7603 | 25 m | 1:14.09 | |
12 | 119 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 25 m | 1:14.10 | |
13 | 156 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 1:14.68 | |
14 | 66 | Johansson Jennie | 2001 | KLIPPAN | AX0401 | 25 m | 1:14.88 | |
15 | 1 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | AR1403 | 25 m | 1:16.43 | |
16 | 11 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | AJ2604 | 25 m | 1:17.40 | |
17 | 106 | Olofsson Maja | 2004 | OSBY SS | AF7204 | 25 m | 1:17.54 | |
18 | 172 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | AI4203 | 25 m | 1:18.01 | |
19 | 124 | Nilsson Tova | 2002 | S 71 | AC0202 | 25 m | 1:18.16 | |
20 | 102 | Karlsson Felicia | 2003 | OSBY SS | AF1603 | 25 m | 1:18.29 | |
21 | 123 | Ngo Hanna | 2003 | S 71 | AE1603 | 25 m | 1:18.88 | |
22 | 54 | Delen Abrahamsson Agnes | 2002 | KK KARPEN | AQ3602 | 25 m | 1:19.21 | |
23 | 7 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | 1:19.71 | |
24 | 125 | Nilsson Wilma | 2004 | S 71 | AB0804 | 25 m | 1:20.25 | |
25 | 68 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | BK5200 | 25 m | 1:20.34 | |
26 | 39 | Blom Vera | 2003 | KARLSKRONA | AL5603 | 25 m | 1:21.28 | |
27 | 60 | Rohlin Lovisa | 2004 | KK KARPEN | AB9404 | 25 m | 1:21.35 | |
28 | 99 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | AF6605 | 25 m | 1:21.54 | |
29 | 9 | Pekberg Frida | 2004 | ÄNGELHOLM | AG0404 | 25 m | 1:22.44 | |
30 | 27 | Klein Ella | 2004 | HÖGANÄS SS | BO7604 | 25 m | 1:22.55 | |
31 | 70 | Axelsson Liv | 2005 | KSLS | AP9805 | 25 m | 1:22.55 | |
32 | 135 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 25 m | 1:22.69 | |
33 | 12 | Renström Caisa | 2004 | ÄNGELHOLM | AH8404 | 25 m | 1:25.06 | |
34 | 3 | Andersson Victoria | 2003 | ÄNGELHOLM | BP7803 | 25 m | 1:25.10 | |
35 | 104 | Möller Jonna | 2005 | OSBY SS | AA1605 | 25 m | 1:25.95 | |
36 | 100 | Jersov Jacqlyne | 2004 | OSBY SS | AL1704 | 25 m | 1:26.16 | |
37 | 17 | Kjellin Elma | 2003 | ESLÖVS SS | AT5203 | 25 m | 1:26.25 | |
38 | 101 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | BH9805 | 25 m | 1:27.08 | |
39 | 71 | Carlqvist-Seger Alice | 2004 | KSLS | AJ9404 | 25 m | 1:27.10 | |
40 | 115 | Ramström-Andersson Myra | 2005 | RONNEBY SS | AC3605 | 25 m | 1:27.25 | |
41 | 26 | Holst Gerløv Ida | 2004 | HÖGANÄS SS | BF4404 | 25 m | 1:27.43 | |
42 | 92 | Widerfors Emma | 2005 | KSLS | AQ2205 | 25 m | 1:27.53 | |
43 | 24 | Bardelli Arianna | 2002 | HÖGANÄS SS | BQ8602 | 25 m | 1:28.06 | |
44 | 151 | Johansson Eva | 2004 | SK SYDSIM | AB4604 | 25 m | 1:28.28 | |
45 | 38 | Argenius Sigrid | 2003 | KARLSKRONA | BL1803 | 25 m | 1:28.67 | |
46 | 149 | Hilfing Clara | 2005 | SK SYDSIM | AX7605 | 25 m | 1:29.07 | |
47 | 128 | Olofsson Emmy | 2003 | S 71 | AY4403 | 25 m | 1:29.49 | |
48 | 157 | Norlén Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 25 m | 1:30.69 | |
49 | 165 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 25 m | 1:31.62 | |
50 | 64 | Hjorth Tyra | 2005 | KLIPPAN | AK2405 | 25 m | 1:32.29 | |
51 | 16 | Zander Felicia | 2004 | ÄNGELHOLM | BK9804 | 25 m | 1:33.55 | |
52 | 127 | Olofsson Alva | 2005 | S 71 | AD6605 | 25 m | 1:33.70 | |
53 | 120 | Hart Alicia | 2005 | S 71 | AE3805 | 25 m | 1:34.24 | |
54 | 140 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | AX2605 | 25 m | 1:34.99 | |
55 | 118 | Christiansen Frida | 2003 | S 71 | AE0603 | 25 m | 1:36.99 | |
56 | 29 | Malm Matilda | 2004 | HÖGANÄS SS | BL4804 | 50 m | 1:39.27 | |
57 | 163 | Sandström Emilia | 2004 | SK SYDSIM | AY7204 | 25 m | 1:48.97 | |
58 | 25 | Bendz Turid | 2004 | HÖGANÄS SS | BT3204 | 25 m | ||
59 | 147 | Gravrogk-Linde Serena | 2000 | SK SYDSIM | AM8600 | 25 m | ||
60 | 175 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | AH8702 | 25 m | 1:14.85 | EFT |
61 | 177 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:20.09 | EFT |
62 | 176 | Kronkvist Elin | 2004 | ÄNGELHOLM | AG6204 | 25 m | 1:24.80 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 166 | Ates Birkan | 2002 | SS DELFIN | AD8302 | 25 m | 2:18.23 | |
2 | 167 | Berthelsson Tim | 2000 | SS DELFIN | AJ1700 | 50 m | 2:23.75 | |
3 | 171 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 2:25.24 | |
4 | 162 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | 2:39.23 | |
5 | 20 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 25 m | 2:42.55 | |
6 | 93 | Axelsson Otto | 2003 | MARKARYD | AC3503 | 50 m | 2:48.38 | |
7 | 22 | Thelin Axel | 2002 | ESLÖVS SS | AW4902 | 25 m | 2:51.59 | |
8 | 116 | Svensson Arvid | 2003 | RONNEBY SS | AJ6303 | 50 m | 2:55.49 | |
9 | 83 | Modig Herman | 2003 | KSLS | AC3903 | 25 m | 2:58.03 | |
10 | 21 | Ståhl Hampus | 2004 | ESLÖVS SS | AK8304 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |
Gren 26, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 132 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 25 m | 57.87 | |
2 | 169 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | AD9200 | 25 m | 59.15 | |
3 | 58 | Persson Linnéa | 2002 | KK KARPEN | AA5802 | 25 m | 1:00.06 | |
4 | 63 | Henriksson Gabriella | 2000 | KLIPPAN | AS8400 | 25 m | 1:00.58 | |
5 | 170 | Nilsson Astrid | 2004 | SS DELFIN | AA3604 | 25 m | 1:01.33 | |
6 | 122 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 25 m | 1:01.61 | |
7 | 50 | Aronsson Clara | 2002 | KK KARPEN | AE4202 | 25 m | 1:01.67 | |
8 | 121 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 1:01.83 | |
9 | 107 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | AG8202 | 25 m | 1:01.86 | |
10 | 33 | Tufvesson Alice | 2003 | HÖGANÄS SS | AX5403 | 25 m | 1:02.66 | |
11 | 97 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | AB8201 | 25 m | 1:02.94 | |
12 | 172 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | AI4203 | 25 m | 1:03.11 | |
13 | 52 | Bernspång Cornelia | 2003 | KK KARPEN | AW7603 | 25 m | 1:03.26 | |
14 | 51 | Bengtsson Alice | 2000 | KK KARPEN | AM0200 | 25 m | 1:03.39 | |
15 | 153 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 1:03.43 | |
16 | 43 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | AR7401 | 25 m | 1:03.68 | |
17 | 119 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 25 m | 1:04.23 | |
18 | 110 | D´aubigné Tindra | 2004 | RINGSJÖ SK | AQ1204 | 25 m | 1:04.75 | |
19 | 8 | Palmquist Emma | 2000 | ÄNGELHOLM | AS1400 | 25 m | 1:05.12 | |
20 | 61 | Rudolf Vilma | 2002 | KK KARPEN | AW1202 | 25 m | 1:05.22 | |
21 | 45 | Nilsson Aurora | 2002 | KARLSKRONA | AL9602 | 25 m | 1:05.64 | |
22 | 108 | Seipp Selma | 2005 | OSBY SS | AC6605 | 50 m | 1:05.65 | |
23 | 57 | Olsson Emilia | 2002 | KK KARPEN | AA6802 | 25 m | 1:05.77 | |
24 | 5 | Hansson Nelly | 2004 | ÄNGELHOLM | AG9204 | 25 m | 1:05.95 | |
25 | 102 | Karlsson Felicia | 2003 | OSBY SS | AF1603 | 25 m | 1:06.49 | |
26 | 168 | Joelsson Tilda | 2002 | SS DELFIN | AM4602 | 25 m | 1:06.58 | |
27 | 37 | Alexandersson Tufva | 2002 | KARLSKRONA | AV9202 | 25 m | 1:06.87 | |
28 | 156 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 1:07.04 | |
29 | 147 | Gravrogk-Linde Serena | 2000 | SK SYDSIM | AM8600 | 25 m | 1:07.42 | |
30 | 7 | Jarbsjö Bianca | 2003 | ÄNGELHOLM | AI6603 | 25 m | 1:07.44 | |
31 | 125 | Nilsson Wilma | 2004 | S 71 | AB0804 | 25 m | 1:07.94 | |
32 | 40 | Greco Thea | 2004 | KARLSKRONA | AA4604 | 25 m | 1:08.13 | |
33 | 85 | Nguyen Michelle | 2002 | KSLS | AW7602 | 25 m | 1:08.43 | |
34 | 47 | Nyblom Astrid | 2002 | KARLSKRONA | AV6402 | 25 m | 1:09.06 | |
35 | 101 | Johansson Clara | 2005 | OSBY SS | BH9805 | 25 m | 1:09.14 | |
36 | 106 | Olofsson Maja | 2004 | OSBY SS | AF7204 | 25 m | 1:09.17 | |
37 | 135 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 25 m | 1:09.38 | |
38 | 131 | Ruzic Michaela | 2003 | S 71 | AG8203 | 25 m | 1:09.55 | |
39 | 39 | Blom Vera | 2003 | KARLSKRONA | AL5603 | 25 m | 1:09.56 | |
40 | 1 | Andersson Emmie | 2003 | ÄNGELHOLM | AR1403 | 25 m | 1:09.61 | |
41 | 29 | Malm Matilda | 2004 | HÖGANÄS SS | BL4804 | 25 m | 1:09.68 | |
42 | 18 | Lagergren Dikte | 2003 | ESLÖVS SS | BV9203 | 25 m | 1:09.89 | |
43 | 87 | Olsson Astrid | 2002 | KSLS | AA0802 | 25 m | 1:09.89 | |
44 | 104 | Möller Jonna | 2005 | OSBY SS | AA1605 | 25 m | 1:10.03 | |
45 | 24 | Bardelli Arianna | 2002 | HÖGANÄS SS | BQ8602 | 25 m | 1:10.12 | |
46 | 74 | Elmberg Astrid | 2002 | KSLS | AJ8202 | 25 m | 1:10.16 | |
47 | 2 | Andersson Johanna | 2003 | ÄNGELHOLM | BP5803 | 25 m | 1:11.29 | |
48 | 9 | Pekberg Frida | 2004 | ÄNGELHOLM | AG0404 | 25 m | 1:11.43 | |
49 | 41 | Hansson Filippa | 2004 | KARLSKRONA | AD8804 | 25 m | 1:12.45 | |
50 | 173 | Petersson Sarah | 2003 | KARLSKRONA | AC7803 | 25 m | 1:12.79 | |
51 | 3 | Andersson Victoria | 2003 | ÄNGELHOLM | BP7803 | 25 m | 1:13.42 | |
52 | 35 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 25 m | 1:13.52 | |
53 | 17 | Kjellin Elma | 2003 | ESLÖVS SS | AT5203 | 25 m | 1:13.66 | |
54 | 123 | Ngo Hanna | 2003 | S 71 | AE1603 | 25 m | 1:13.74 | |
55 | 26 | Holst Gerløv Ida | 2004 | HÖGANÄS SS | BF4404 | 25 m | 1:13.95 | |
56 | 70 | Axelsson Liv | 2005 | KSLS | AP9805 | 25 m | 1:14.00 | |
57 | 11 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | AJ2604 | 25 m | 1:14.18 | |
58 | 16 | Zander Felicia | 2004 | ÄNGELHOLM | BK9804 | 25 m | 1:14.75 | |
59 | 69 | Andersson Hanna | 2005 | KSLS | BF8805 | 25 m | 1:14.86 | |
60 | 27 | Klein Ella | 2004 | HÖGANÄS SS | BO7604 | 25 m | 1:14.89 | |
61 | 99 | Holgersson Elina | 2005 | OSBY SS | AF6605 | 25 m | 1:14.96 | |
62 | 38 | Argenius Sigrid | 2003 | KARLSKRONA | BL1803 | 25 m | 1:15.78 | |
63 | 89 | Petersson Elly | 2005 | KSLS | AU5805 | 25 m | 1:16.07 | |
64 | 12 | Renström Caisa | 2004 | ÄNGELHOLM | AH8404 | 25 m | 1:16.60 | |
65 | 113 | Knutsson Disa | 2002 | RONNEBY SS | BV7802 | 25 m | 1:17.75 | |
66 | 165 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | BK5204 | 25 m | 1:18.61 | |
67 | 151 | Johansson Eva | 2004 | SK SYDSIM | AB4604 | 25 m | 1:18.91 | |
68 | 140 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | AX2605 | 25 m | 1:19.00 | |
69 | 100 | Jersov Jacqlyne | 2004 | OSBY SS | AL1704 | 25 m | 1:19.65 | |
70 | 128 | Olofsson Emmy | 2003 | S 71 | AY4403 | 25 m | 1:20.04 | |
71 | 64 | Hjorth Tyra | 2005 | KLIPPAN | AK2405 | 25 m | 1:20.55 | |
72 | 157 | Norlén Jennifer | 2005 | SK SYDSIM | AX8405 | 25 m | 1:20.55 | |
73 | 127 | Olofsson Alva | 2005 | S 71 | AD6605 | 25 m | 1:20.65 | |
74 | 71 | Carlqvist-Seger Alice | 2004 | KSLS | AJ9404 | 25 m | 1:20.94 | |
75 | 120 | Hart Alicia | 2005 | S 71 | AE3805 | 25 m | 1:21.14 | |
76 | 25 | Bendz Turid | 2004 | HÖGANÄS SS | BT3204 | 25 m | 1:22.59 | |
77 | 149 | Hilfing Clara | 2005 | SK SYDSIM | AX7605 | 25 m | 1:24.77 | |
78 | 118 | Christiansen Frida | 2003 | S 71 | AE0603 | 25 m | 1:24.96 | |
79 | 163 | Sandström Emilia | 2004 | SK SYDSIM | AY7204 | 25 m | 1:40.30 | |
80 | 42 | Kertmegi Nicole | 2005 | KARLSKRONA | BR5405 | 25 m | ||
81 | 174 | Lindén Siri | 2005 | KARLSKRONA | AF2205 | 25 m | 1:03.49 | EFT |
82 | 175 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | AH8702 | 25 m | 1:05.44 | EFT |
83 | 177 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:07.31 | EFT |
84 | 176 | Kronkvist Elin | 2004 | ÄNGELHOLM | AG6204 | 25 m | 1:14.42 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 | Utskriftstid | 14:13 |