Program för UGP1 2017-2018, Hässleholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
UGP 1 |
|
Utskriftsdatum |
20 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
20:26 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (8) |
Beräknad start 09:41 |
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
3 |
Nicole Kertmegi |
2005 |
BR5405 |
KARLSKRONA |
|
25m |
|
140 |
4 |
Ella Bodell |
2005 |
AX2605 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:56.03 |
149 |
5 |
Clara Hilfing |
2005 |
AX7605 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:03.24 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
157 |
1 |
Jennifer Norlén |
2005 |
AX8405 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:51.92 |
92 |
2 |
Emma Widerfors |
2005 |
AQ2205 |
KSLS |
|
25m |
1:48.89 |
118 |
3 |
Frida Christiansen |
2003 |
AE0603 |
S 71 |
|
25m |
1:46.11 |
94 |
4 |
Linnea Bengtsson |
2003 |
BE7203 |
MARKARYD |
|
25m |
1:44.78 |
69 |
5 |
Hanna Andersson |
2005 |
BF8805 |
KSLS |
|
50m |
1:45.53 |
105 |
6 |
Lina Nilsson |
2002 |
AN5802 |
OSBY SS |
|
25m |
1:47.69 |
165 |
7 |
Lovisa Yngvesson |
2004 |
BK5204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:50.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
1 |
Olivia Smith |
2005 |
BJ9805 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:44.30 |
135 |
2 |
Alva Stenebo |
2003 |
AY6403 |
S 71 |
|
25m |
1:39.94 |
141 |
3 |
Jennie Christiansen |
2004 |
AL3204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:38.34 |
133 |
4 |
Maja Simpson |
2004 |
BI8804 |
S 71 |
|
25m |
1:37.47 |
30 |
5 |
Gabriella Mattsson |
2004 |
BF7204 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:38.27 |
104 |
6 |
Jonna Möller |
2005 |
AA1605 |
OSBY SS |
|
25m |
1:38.35 |
16 |
7 |
Felicia Zander |
2004 |
BK9804 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:43.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
143 |
1 |
Lova Flemming |
2004 |
AZ2204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:36.77 |
113 |
2 |
Disa Knutsson |
2002 |
BV7802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:35.04 |
7 |
3 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:33.67 |
89 |
4 |
Elly Petersson |
2005 |
AU5805 |
KSLS |
|
25m |
1:32.91 |
41 |
5 |
Filippa Hansson |
2004 |
AD8804 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:33.00 |
99 |
6 |
Elina Holgersson |
2005 |
AF6605 |
OSBY SS |
|
25m |
1:34.28 |
115 |
7 |
Myra Ramström-Andersson |
2005 |
AC3605 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:35.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
160 |
1 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:32.48 |
175 |
2 |
Tove Lindén |
2002 |
AH8702 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:29.57 |
40 |
3 |
Thea Greco |
2004 |
AA4604 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:28.56 |
18 |
4 |
Dikte Lagergren |
2003 |
BV9203 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:27.00 |
125 |
5 |
Wilma Nilsson |
2004 |
AB0804 |
S 71 |
|
25m |
1:27.00 |
37 |
6 |
Tufva Alexandersson |
2002 |
AV9202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:28.75 |
2 |
7 |
Johanna Andersson |
2003 |
BP5803 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:30.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
106 |
1 |
Maja Olofsson |
2004 |
AF7204 |
OSBY SS |
|
25m |
1:26.97 |
3 |
2 |
Victoria Andersson |
2003 |
BP7803 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:25.18 |
33 |
3 |
Alice Tufvesson |
2003 |
AX5403 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:24.60 |
51 |
4 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:24.15 |
177 |
5 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:24.34 |
23 |
6 |
Julia Andersson |
2003 |
AP9803 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:24.90 |
173 |
7 |
Sarah Petersson |
2003 |
AC7803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:26.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
131 |
1 |
Michaela Ruzic |
2003 |
AG8203 |
S 71 |
|
25m |
1:23.63 |
168 |
2 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:21.81 |
154 |
3 |
Matilda Liljekvist |
2004 |
AD7204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:21.52 |
34 |
4 |
Ida Widén |
2001 |
AB3801 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:20.84 |
124 |
5 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
25m |
1:21.41 |
68 |
6 |
Belinda Vedlugaite |
2000 |
BK5200 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:21.73 |
170 |
7 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:22.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1 |
1 |
Emmie Andersson |
2003 |
AR1403 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:20.70 |
61 |
2 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:17.40 |
109 |
3 |
Ellen Torkelsson |
2000 |
AD4800 |
OSBY SS |
|
25m |
1:16.44 |
107 |
4 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
25m |
1:13.74 |
121 |
5 |
Micaela Jönsson |
2001 |
AD3801 |
S 71 |
|
25m |
1:15.38 |
58 |
6 |
Linnéa Persson |
2002 |
AA5802 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:16.89 |
169 |
7 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:17.48 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
20 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
20:26 |
|