Program för UGP1 2017-2018, Hässleholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
UGP 1 |
|
Utskriftsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
12:33 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 9, 200m Medley Herrar |
Finaler (6) |
Beräknad start 15:09 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
3 |
Hjalmar Söderberg |
2005 |
AP7905 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
|
126 |
4 |
Ville Nordqvist |
2004 |
AF2304 |
S 71 |
|
25m |
3:10.19 |
138 |
5 |
Melvin Andersson |
2003 |
AK7903 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:48.59 |
158 |
6 |
Daniel Novosel |
2002 |
AS3102 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Erik Komstedt |
2005 |
AE5505 |
SK SYDSIM |
|
25m |
3:09.02 |
161 |
2 |
Hannes Palmgren |
2005 |
AE7105 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:06.41 |
81 |
3 |
Felix Jönsson |
2004 |
AV2304 |
KSLS |
|
25m |
3:03.83 |
98 |
4 |
Fabian Claeson |
2002 |
AR7902 |
OSBY SS |
|
25m |
2:59.19 |
13 |
5 |
Noa Rydén |
2004 |
AC6304 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:59.57 |
21 |
6 |
Hampus Ståhl |
2004 |
AK8304 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
3:05.22 |
75 |
7 |
William Feldt |
2005 |
AI2905 |
KSLS |
|
25m |
3:08.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
162 |
1 |
Felix Rosenkvist |
2004 |
AD0704 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:54.30 |
96 |
2 |
Victor Löndal |
2003 |
AF6503 |
MARKARYD |
|
25m |
2:49.38 |
111 |
3 |
Vincent Hua |
2004 |
AS2704 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
2:45.97 |
55 |
4 |
Niels Kwant |
2003 |
AI6103 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:40.52 |
116 |
5 |
Arvid Svensson |
2003 |
AJ6303 |
RONNEBY SS |
|
25m |
2:42.07 |
159 |
6 |
David Olofsson |
2004 |
AJ9104 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:48.27 |
44 |
7 |
Dennis Micin |
2002 |
AX3902 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:51.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Vilhelm Andersson |
2002 |
AE1502 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:39.94 |
144 |
2 |
Jesper Franzén |
2002 |
AG3902 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:39.15 |
14 |
3 |
Gustaf Stokholm |
2004 |
AD8504 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:37.23 |
15 |
4 |
Axel Vaide |
2005 |
AB2705 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:37.03 |
20 |
5 |
Oskar Strandqvist |
2004 |
AG0304 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:37.11 |
88 |
6 |
Oliver Pavkovic |
2001 |
AW9701 |
KSLS |
|
25m |
2:38.27 |
112 |
7 |
Anthon Huasson |
2004 |
AO2304 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
2:39.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
53 |
1 |
William Bevréus |
2003 |
AA5703 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:34.89 |
73 |
2 |
Jacob El Mokri |
2001 |
AF3301 |
KSLS |
|
25m |
2:33.35 |
48 |
3 |
William Svensson |
2003 |
AB9103 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:32.36 |
146 |
4 |
Thor Grandin |
2002 |
AG4502 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:27.94 |
80 |
5 |
Joel Johnsson |
2000 |
AT0500 |
KSLS |
|
25m |
2:29.22 |
67 |
6 |
Jonathan Skog |
2000 |
AB0900 |
KLIPPAN |
|
50m |
2:32.58 |
49 |
7 |
Hannes Wrenne |
2004 |
AC4304 |
KARLSKRONA |
|
25m |
2:34.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
59 |
1 |
Simon Persson |
2003 |
AA1703 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:27.80 |
148 |
2 |
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:25.18 |
171 |
3 |
Jakob Petersen |
2001 |
AD9901 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:21.54 |
117 |
4 |
Philip Chen |
2000 |
AC4700 |
S 71 |
|
25m |
2:10.59 |
166 |
5 |
Birkan Ates |
2002 |
AD8302 |
SS DELFIN |
|
50m |
2:21.02 |
142 |
6 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:24.98 |
4 |
7 |
Stig Greiner |
2003 |
AM0703 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:27.72 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
21 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
12:33 |
|