Ohjelma UGP1 2017-2018, Hässleholm
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
UGP 1 |
|
Utskriftsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
17:50 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
Finaler (4) |
Beräknad start 09:31 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
3 |
Felix Jönsson |
2004 |
AV2304 |
KSLS |
|
25m |
|
159 |
4 |
David Olofsson |
2004 |
AJ9104 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:47.59 |
126 |
5 |
Ville Nordqvist |
2004 |
AF2304 |
S 71 |
|
25m |
1:49.42 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
161 |
2 |
Hannes Palmgren |
2005 |
AE7105 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:40.27 |
152 |
3 |
Erik Komstedt |
2005 |
AE5505 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:30.14 |
21 |
4 |
Hampus Ståhl |
2004 |
AK8304 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:27.94 |
72 |
5 |
Tomislav Corluka |
2003 |
AC7703 |
KSLS |
|
25m |
1:29.68 |
84 |
6 |
James Nguyen |
2001 |
AT2301 |
KSLS |
|
25m |
1:33.43 |
75 |
7 |
William Feldt |
2005 |
AI2905 |
KSLS |
|
25m |
1:44.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
22 |
1 |
Axel Thelin |
2002 |
AW4902 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:26.91 |
46 |
2 |
Elias Nilsson |
2002 |
AD9502 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:24.07 |
73 |
3 |
Jacob El Mokri |
2001 |
AF3301 |
KSLS |
|
25m |
1:21.28 |
55 |
4 |
Niels Kwant |
2003 |
AI6103 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:21.11 |
48 |
5 |
William Svensson |
2003 |
AB9103 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:21.15 |
111 |
6 |
Vincent Hua |
2004 |
AS2704 |
RINGSJÖ SK |
|
50m |
1:23.47 |
155 |
7 |
Oskar Lövberg |
2003 |
AC9903 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:24.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Axel Vaide |
2005 |
AB2705 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:20.77 |
96 |
2 |
Victor Löndal |
2003 |
AF6503 |
MARKARYD |
|
25m |
1:19.48 |
49 |
3 |
Hannes Wrenne |
2004 |
AC4304 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:13.18 |
67 |
4 |
Jonathan Skog |
2000 |
AB0900 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:11.55 |
166 |
5 |
Birkan Ates |
2002 |
AD8302 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:11.75 |
112 |
6 |
Anthon Huasson |
2004 |
AO2304 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
1:17.73 |
6 |
7 |
Wilmer Ingvarsson |
2003 |
AA1903 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:20.73 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
21 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
17:50 |
|