Ohjelma UGP1 2017-2018, Hässleholm
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
UGP 1 |
|
Utskriftsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
12:33 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 11, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (5) |
Beräknad start 16:34 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
158 |
3 |
Daniel Novosel |
2002 |
AS3102 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:39.34 |
126 |
4 |
Ville Nordqvist |
2004 |
AF2304 |
S 71 |
|
25m |
1:30.63 |
138 |
5 |
Melvin Andersson |
2003 |
AK7903 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:34.93 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
2 |
Hampus Ståhl |
2004 |
AK8304 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:27.05 |
98 |
3 |
Fabian Claeson |
2002 |
AR7902 |
OSBY SS |
|
25m |
1:24.61 |
95 |
4 |
Henry Forsberg |
2004 |
AD8704 |
MARKARYD |
|
25m |
1:23.48 |
84 |
5 |
James Nguyen |
2001 |
AT2301 |
KSLS |
|
25m |
1:24.24 |
19 |
6 |
Ludwig Saurow |
2004 |
AC9704 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
1:25.30 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
111 |
1 |
Vincent Hua |
2004 |
AS2704 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
1:22.60 |
83 |
2 |
Herman Modig |
2003 |
AC3903 |
KSLS |
|
25m |
1:19.09 |
79 |
3 |
Haris Jazavac |
2002 |
AF0702 |
KSLS |
|
25m |
1:17.90 |
15 |
4 |
Axel Vaide |
2005 |
AB2705 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:16.24 |
44 |
5 |
Dennis Micin |
2002 |
AX3902 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:17.62 |
112 |
6 |
Anthon Huasson |
2004 |
AO2304 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
1:17.97 |
13 |
7 |
Noa Rydén |
2004 |
AC6304 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:20.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
4 |
1 |
Stig Greiner |
2003 |
AM0703 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:14.04 |
14 |
2 |
Gustaf Stokholm |
2004 |
AD8504 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:11.85 |
6 |
3 |
Wilmer Ingvarsson |
2003 |
AA1903 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:11.80 |
72 |
4 |
Tomislav Corluka |
2003 |
AC7703 |
KSLS |
|
25m |
1:10.96 |
73 |
5 |
Jacob El Mokri |
2001 |
AF3301 |
KSLS |
|
25m |
1:11.74 |
162 |
6 |
Felix Rosenkvist |
2004 |
AD0704 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:11.82 |
46 |
7 |
Elias Nilsson |
2002 |
AD9502 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:13.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Vilhelm Andersson |
2002 |
AE1502 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:10.80 |
142 |
2 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:06.82 |
166 |
3 |
Birkan Ates |
2002 |
AD8302 |
SS DELFIN |
|
50m |
1:05.12 |
117 |
4 |
Philip Chen |
2000 |
AC4700 |
S 71 |
|
25m |
1:01.37 |
146 |
5 |
Thor Grandin |
2002 |
AG4502 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:05.01 |
167 |
6 |
Tim Berthelsson |
2000 |
AJ1700 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:06.81 |
90 |
7 |
Harry Petersson |
2002 |
AM9302 |
KSLS |
|
25m |
1:09.90 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
21 oktober 2017 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
12:33 |
|