Program för Lödde Cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Start 9.00
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Lödde Cup |
|
Utskriftsdatum |
08 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
14:04 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (3) |
Sponsor: Landgren of Sweden AB |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
132 |
1 |
Albin Lundkvist |
2006 |
AK4106 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:40.71 |
168 |
2 |
David Hagander |
2006 |
AL7706 |
POSEIDON |
|
25m |
1:37.24 |
162 |
3 |
Axel Carlius |
2006 |
AC4906 |
POSEIDON |
|
25m |
1:32.50 |
78 |
4 |
Anton Liebenhagen |
2005 |
AK8505 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:33.98 |
138 |
5 |
Ted Nilsson |
2006 |
AE7106 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:39.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
96 |
1 |
Viggo Thomsen |
2004 |
AE4904 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:29.99 |
163 |
2 |
Christoffer Cimbritz |
2004 |
AS8504 |
POSEIDON |
|
25m |
1:26.66 |
394 |
3 |
Casper Kristensen |
2005 |
AK7505 |
SS IDEN |
|
25m |
1:22.34 |
360 |
4 |
Emil Flodmark |
2006 |
AB7906 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:23.21 |
153 |
5 |
Axel Wergeland |
2006 |
AC5506 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:29.64 |
256 |
6 |
Alexander Ljungdahl |
2006 |
AI0306 |
SK STIMMET |
|
25m |
1:30.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
145 |
1 |
Tobias Ranevi |
1999 |
AK7999 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:11.09 |
135 |
2 |
Lukas Miderbäck |
2003 |
AC5903 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:06.37 |
274 |
3 |
Thor Grandin |
2002 |
AG4502 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:05.01 |
254 |
4 |
Robin Johansson |
2000 |
AC7100 |
SK STIMMET |
|
50m |
1:05.64 |
126 |
5 |
Elliot Larsson |
2000 |
AF3300 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:09.65 |
139 |
6 |
Aron Paulsson |
2006 |
AB3306 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:19.75 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
08 oktober 2017 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
14:04 |
|