Program för Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 32, 200m Medley P 14 |
Sponsor: Sparbanken Skåne |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 850 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 2:15.59 | |
2 | 722 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 25 m | 2:17.61 | |
3 | 822 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 2:22.00 | |
4 | 841 | Bech Liam | 2003 | MKK | AQ2303 | 25 m | 2:23.21 | |
5 | 1144 | Vaide Hugo | 2003 | ÄNGELHOLM | AD8903 | 25 m | 2:23.50 | |
6 | 1127 | Ingvarsson Wilmer | 2003 | ÄNGELHOLM | AA1903 | 25 m | 2:24.49 | |
7 | 1017 | Forsgren Linus | 2003 | SK TRITON | AA1103 | 25 m | 2:24.92 | |
8 | 748 | Bevréus William | 2003 | KK KARPEN | AA5703 | 25 m | 2:25.01 | |
9 | 687 | Söderberg Jacob | 2003 | HS | AD2103 | 25 m | 2:25.02 | |
10 | 755 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 25 m | 2:25.05 | |
11 | 943 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH2903 | 25 m | 2:25.07 | |
12 | 779 | Cederholm Filip | 2003 | LANDSKRONA | AI0303 | 25 m | 2:25.72 | |
13 | 635 | Cederlund Henning | 2003 | HS | AI1303 | 25 m | 2:26.27 | |
14 | 664 | Lupu Vlad | 2003 | HS | AF8703 | 25 m | 2:27.47 | |
15 | 1123 | Greiner Stig | 2003 | ÄNGELHOLM | AM0703 | 25 m | 2:27.72 | |
16 | 924 | Henriksson Joel | 2003 | POSEIDON | AL2503 | 25 m | 2:29.42 | |
17 | 891 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 25 m | 2:29.44 | |
18 | 1054 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 25 m | 2:30.00 | |
19 | 802 | Rydgren Markus | 2003 | LANDSKRONA | AM3303 | 25 m | 2:30.42 | |
20 | 690 | Wiberg Viktor | 2003 | HS | AR3503 | 25 m | 2:32.08 | |
21 | 740 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | AB9103 | 25 m | 2:32.24 | |
22 | 655 | Kock Oliver | 2003 | HS | AK1903 | 25 m | 2:32.40 | |
23 | 636 | Edelhamre Kalle | 2003 | HS | AI3303 | 25 m | 2:32.61 | |
24 | 750 | Kwant Niels | 2003 | KK KARPEN | AI6103 | 25 m | 2:32.66 | |
25 | 1022 | Nilsson Arvid | 2003 | SK TRITON | AK4303 | 25 m | 2:33.13 | |
26 | 840 | Baxmann Jacob | 2003 | MKK | AP2103 | 25 m | 2:33.80 | |
27 | 950 | Axelsson Arvid | 2003 | SK RAN | AN5303 | 25 m | 2:34.01 | |
28 | 1052 | Conradsen Gustav | 2003 | VELLINGE-N | AK6903 | 25 m | 2:36.62 | |
29 | 1076 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 50 m | 2:38.19 | |
30 | 602 | Agardh Gabriel | 2003 | SK HAJEN | AG8103 | 25 m | 2:38.39 | |
31 | 1057 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | 2:39.13 | |
32 | 760 | Corluka Tomislav | 2003 | KSLS | AC7703 | 25 m | 2:40.24 | |
33 | 959 | Svensson Arvid | 2003 | RONNEBY SS | AJ6303 | 25 m | 2:42.07 | RES |
34 | 800 | Ring Jesper | 2003 | LANDSKRONA | AF6103 | 25 m | 2:45.91 | RES |
35 | 1145 | Wester Andre | 2003 | ÄNGELHOLM | AO4303 | 25 m | 2:46.98 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 11 november 2017 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap | Utskriftstid | 21:04 |