2017-11-25   08:32:42
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for MadWave Challenge

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag formiddag

14_S
Løb 14, 100m Fri Herrer Åben 
 
Sponsor: Nordic Catering 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
216  Jacobsen Oliver  1997  HVIDOVRE  9781AQ  25 m  52.08   
199  Borch Mikkel Samsøe  1997  HVIDOVRE  9771AD  25 m  53.45   
109  Lund Felix  2001  HERLEV  0123AM  50 m  53.84   
249  Rappenborg Marcus  1999  HVIDOVRE  9959AP  25 m  54.61   
115  Pedersen Nicklas Östman  2002  HERLEV  0231AC  25 m  54.84   
80  Hansen Tobias Dan  2002  HERLEV  0243AC  25 m  54.97   
245  Petersen Jakob  1999  HVIDOVRE  9941AD  25 m  55.25   
123  Weilguny August  2001  HERLEV  0131AF  25 m  56.24   
142  Blomgaard Emil  1999  ROSKILDE  9935AB  50 m  56.27   
10  257  Ulrich Mikkel  1998  HVIDOVRE  9869AE  25 m  56.53   
11  180  Tullberg Alexander  2003  SIGMA  0377AA  50 m  56.94   
12  237  Møller-Jensen Mikkel  1995  HVIDOVRE  9559AD  25 m  57.23   
13  207  Hansen Gustav Haugård  2002  HVIDOVRE  0279AD  25 m  57.28   
14  96  Kenskov Laurits  2001  HERLEV  0145AC  50 m  57.42   
15  252  Skousen Anders  2002  HVIDOVRE  0215AB  25 m  57.66   
16  36  Hansen Frederik Kongstad  2001  HASLEV  0169AL  25 m  58.28   
17  208  Hansen Mads Haugård  2000  HVIDOVRE  0059AH  25 m  58.50   
18  229  Lind Mads  2002  HVIDOVRE  0255AI  25 m  58.51   
19  152  Vinjebo Magnus  1999  ROSKILDE  9963AG  25 m  59.13   
20  126  Wiuff Nicolai  2002  HERLEV  0243AB  25 m  59.19   
21  144  Breuner Oliver  2002  ROSKILDE  0267AK  25 m  59.50   
22  177  Rekling Christoffer  2003  SIGMA  0363AE  50 m  59.86   
23  32  Eibye Viktor  2001  HASLEV  0175AS  25 m  1:00.20   
24  266  Taylor Nicklas  2002  SIGMA  0295AA  25 m  1:00.95   
25  167  Larsen Daniel Garne  2003  SIGMA  0373AA  50 m  1:01.34   
26  163  Boutrup Christian  2003  SIGMA  0337AA  50 m  1:01.58   
27  201  Cleemann Oscar  2003  HVIDOVRE  0349AH  25 m  1:02.21   
28  88  Jelshøj Mathias  2001  HERLEV  0127AR  25 m  1:03.07   
29  21  Ikkala Thorbjørn Jari  2002  FR.VÆRK  0207AI  25 m  1:03.81   
30  54  Vestergaard Noel Sander  2003  HASLEV  0345AO  25 m  1:04.73   
31  265  Svane Nicholas  2002  SIGMA  0213AF  25 m  1:05.57   
32  246  Pontoppidan Xander  2003  HVIDOVRE  0353AD  50 m  1:07.04   
33  172  Mindested Frederik Bach  2003  SIGMA  0327AC  50 m  1:07.81   
34  83  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  25 m  1:10.39   
35  243  Parkhøi Mathias  2003  HVIDOVRE  0383AD  50 m  1:10.90   
36  51  Thystrup Albert U.  2003  HASLEV  0385AP  25 m  1:15.04   
37  24  Krontoft Jonathan Resting  2002  FR.VÆRK  0227AT  25 m  1:22.43   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  15 september 2017 
Licens til Hvidovre Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  19:40 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare