Program för DM kortbana 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 3, 200m Frisim Damer Senior |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 185 | Rönningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 25 m | 2:04.86 | |
2 | 154 | Bergman Hanna | 2001 | POSEIDON | AF9601 | 25 m | 2:05.42 | |
3 | 370 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 2:05.91 | |
4 | 395 | Ülger Olivia | 2000 | HS | AK3800 | 25 m | 2:05.97 | |
5 | 196 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 25 m | 2:06.10 | |
6 | 104 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 2:06.13 | |
7 | 375 | Palmkvist Johanna | 1999 | HS | AN2899 | 25 m | 2:06.62 | |
8 | 396 | Åberg Victoria | 2001 | HS | AL7201 | 25 m | 2:07.00 | |
9 | 347 | Hallbäck Ebba | 2000 | HS | AL0600 | 25 m | 2:08.93 | |
10 | 123 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 2:09.49 | |
11 | 76 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 2:09.52 | |
12 | 187 | Anderberg-Richard Tilde | 1999 | SJÖBO SS | AU5499 | 25 m | 2:09.58 | |
13 | 182 | Karlsson Moa | 2002 | S 71 | AC1202 | 25 m | 2:09.82 | |
14 | 309 | Klintberg Matilda | 1999 | VELLINGE-N | AH1299 | 25 m | 2:10.53 | |
15 | 29 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSKRONA | AI7400 | 25 m | 2:11.65 | |
16 | 346 | Gustavsson Kajsa | 2001 | HS | AW2401 | 25 m | 2:12.07 | |
17 | 12 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 25 m | 2:12.09 | |
18 | 191 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | AB3802 | 25 m | 2:12.13 | |
19 | 209 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | BM1402 | 25 m | 2:12.24 | |
20 | 332 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 2:12.45 | |
21 | 335 | Agrell Angelina | 2003 | HS | AR6803 | 25 m | 2:12.54 | |
22 | 409 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 25 m | 2:13.07 | |
23 | 310 | Larsson Ida | 2002 | VELLINGE-N | AL8202 | 25 m | 2:13.09 | |
24 | 368 | Littorin Tyra | 2004 | HS | AG8404 | 25 m | 2:13.23 | |
25 | 109 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 2:13.32 | |
26 | 383 | Rosdahl Ellen | 2002 | HS | AO0802 | 25 m | 2:13.33 | |
27 | 311 | Löfgren Ebba | 2001 | VELLINGE-N | BU9601 | 25 m | 2:13.45 | |
28 | 178 | Andreasson Emilia | 1996 | S 71 | AC4296 | 25 m | 2:14.09 | |
29 | 355 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 25 m | 2:14.28 | |
30 | 298 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 2:14.57 | |
31 | 164 | Melin Elin | 2000 | POSEIDON | AB4800 | 25 m | 2:14.63 | |
32 | 130 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 50 m | 2:14.69 | |
33 | 386 | Thomasson Clara | 2001 | HS | BD6601 | 50 m | 2:14.78 | |
34 | 60 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 2:15.00 | |
35 | 280 | Nilsson Astrid | 2004 | SS DELFIN | AA3604 | 50 m | 2:16.15 | |
36 | 124 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 50 m | 2:16.20 | |
37 | 179 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | AH0402 | 50 m | 2:17.25 | |
38 | 207 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 50 m | 2:17.64 | |
39 | 421 | Thunberg Ellen | 2001 | ÄNGELHOLM | BC7401 | 25 m | 2:17.80 | |
40 | 31 | Simander Ella | 2002 | KARLSKRONA | AU4802 | 50 m | 2:17.91 | |
41 | 38 | Aronsson Clara | 2002 | KK KARPEN | AE4202 | 25 m | 2:15.27 | RES |
42 | 17 | Nilsson Josefin | 1999 | ESLÖVS SS | AK4899 | 25 m | 2:16.08 | RES |
43 | 312 | Rödin Frida | 2000 | VELLINGE-N | AI3800 | 25 m | 2:16.46 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2017 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap | Utskriftstid | 17:57 |