Program for E.ON Cup 2009
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 22, 200m Fr Herrar 11 o |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 216 | Bergman Per | 1992 | SK GIR | AE0392 | 25 m | 1:56.20 | |
2 | 171 | Smedlund Eric | 1994 | UME SS | AG4194 | 25 m | 2:01.10 | |
3 | 220 | Magnusson Johan | 1991 | SK GIR | AN6191 | 25 m | 2:02.11 | |
4 | 46 | Rotstam Andreas | 1994 | JRFLLA S | AP2194 | 25 m | 2:04.04 | |
5 | 250 | Sandstrm Dmitri | 1993 | PITE SIM | AD9793 | 25 m | 2:08.66 | |
6 | 40 | Kllbrink Marcus | 1994 | JRFLLA S | AC1194 | 50 m | 2:10.19 | |
7 | 232 | Gilliusson Emil | 1993 | -VIKS ASS | AZ2193 | 25 m | 2:11.75 | |
8 | 204 | Reyes Morgan | 1992 | Vestbyen | 50 m | 2:15.39 | ||
9 | 106 | Hedman Mattias | 1994 | SUNDSVALL | AM9594 | 25 m | 2:15.73 | |
10 | 51 | strm Konstantin | 1995 | JRFLLA S | AK3995 | 50 m | 2:17.41 | |
11 | 178 | Wing Oskar | 1995 | UME SS | AN2395 | 25 m | 2:17.79 | |
12 | 52 | Bladfors Sebastian | 1990 | LULE SS | AO1790 | 25 m | 2:18.40 | |
13 | 36 | Westerlind Peder | 1993 | HRNSAND | AO1193 | 25 m | 2:19.06 | |
14 | 231 | Gereberg Adam | 1994 | -VIKS ASS | AX0194 | 25 m | 2:20.17 | |
15 | 252 | Sundlf Daniel | 1994 | PITE SIM | AB0594 | 25 m | 2:27.90 | |
16 | 115 | Lundin Alexander | 1995 | SUNDSVALL | AI6395 | 25 m | 2:28.98 | |
17 | 130 | Rydberg Lars | 1993 | SUNDSVALL | BA4393 | 25 m | 2:30.93 | |
18 | 142 | Westrin Jakob | 1996 | SUNDSVALL | AC1796 | 25 m | 2:30.99 | |
19 | 253 | Forsberg Didrik | 1993 | SOLLEFTE | BA1793 | 25 m | 2:31.18 | |
20 | 26 | Sahln Per | 1994 | HUDIKSVALL | 50 m | 2:31.88 | ||
21 | 23 | Rydstedt Adam | 1996 | HUDIKSVALL | 25 m | 2:32.33 | ||
22 | 143 | Westrin Samuel | 1996 | SUNDSVALL | AC0796 | 25 m | 2:34.91 | |
23 | 225 | sberg Marcus | 1996 | SK GIR | AH4396 | 25 m | 2:35.62 | |
24 | 218 | Block Niklas | 1995 | SK GIR | AB3395 | 25 m | 2:37.11 | |
25 | 31 | Edmark Daniel | 1996 | HRNSAND | AL9196 | 25 m | 2:48.05 | |
26 | 98 | Dahlberg Emil | 1997 | SUNDSVALL | AC6997 | 25 m | 2:53.51 | |
27 | 6 | Magnusson Joel | 1998 | BOLLNS SS | AE1198 | 25 m | 2:53.70 | |
28 | 107 | Jackiewicz Dominik | 1996 | SUNDSVALL | AP3996 | 25 m | 2:55.95 | |
29 | 134 | Strandberg Johan | 1997 | SUNDSVALL | AL3197 | 50 m | 3:05.31 | |
30 | 61 | Bck Jonathan | 1997 | NJURUNDA | AH4997 | 50 m | 3:05.82 | |
31 | 199 | Jrgensen Christoffer | 1996 | Vestbyen | 50 m | 3:06.44 | ||
32 | 172 | Sund Filip | 1997 | UME SS | AR9597 | 25 m | 3:08.46 | |
33 | 133 | Storkamp Martin | 1998 | SUNDSVALL | AE6798 | 50 m | 3:27.58 | |
34 | 202 | Larsen Morten Olden | 1998 | Vestbyen | 50 m | |||
35 | 54 | Lundborg Johannes | 1994 | LULE SS | AY9994 | 25 m | ||
36 | 62 | Ekwall Emil | 1997 | NJURUNDA | AP4797 | 25 m | ||
37 | 100 | Dzihic Benjamin | 1997 | SUNDSVALL | AO0397 | 25 m | ||
38 | 111 | Lampinen Jesper | 1998 | SUNDSVALL | AE4798 | 25 m | ||
39 | 122 | Molavi Sam | 1996 | SUNDSVALL | AS3596 | 25 m | ||
40 | 168 | Sandstrm Leo | 1997 | UME SS | AR0797 | 25 m | ||
41 | 28 | Jonsson Johan | 1997 | HUDIKSVALL | 25 m | |||
42 | 243 | Matsson Natharn | 1996 | SUNDSVALL | AV6596 | 25 m | ||
43 | 128 | Pettersson Viktor | 1998 | SUNDSVALL | AE3198 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.17.15 | Utskriftsdatum | 21 september 2009 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsllskap | Utskriftstid | 17:51 |