Startliste for UGP 1 2017/2018, Södertälje
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 391 | Charlton Markus | 2001 | SÖDERTÖRN | AD7701 | 25 m | 2:29.51 | |
2 | 293 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 25 m | 2:36.44 | |
3 | 517 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 2:36.47 | |
4 | 367 | Soume Sebastian | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE2901 | 25 m | 2:37.43 | |
5 | 683 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 2:42.28 | |
6 | 431 | Söderberg Malte | 2004 | SÖDERTÖRN | AL1904 | 25 m | 2:45.66 | |
7 | 245 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | 2:46.20 | |
8 | 239 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 2:46.21 | |
9 | 648 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 2:46.94 | |
10 | 522 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 2:47.63 | |
11 | 525 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 50 m | 2:48.67 | |
12 | 527 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 2:49.94 | |
13 | 643 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 2:53.91 | |
14 | 484 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 2:54.39 | |
15 | 397 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 25 m | 2:54.71 | |
16 | 410 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 25 m | 2:56.00 | |
17 | 513 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 25 m | 2:56.68 | |
18 | 284 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 25 m | 2:57.11 | |
19 | 649 | Mardeni Zain | 2001 | ÖSMO SS | AY0501 | 25 m | 2:58.15 | |
20 | 660 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 2:58.71 | |
21 | 663 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 25 m | 3:00.33 | |
22 | 253 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 50 m | 3:01.94 | |
23 | 269 | Lehtonen Hebert Alexander | 2002 | SPÅRVÄGEN | AO9102 | 25 m | 3:02.19 | |
24 | 346 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 3:02.41 | |
25 | 240 | Annas Markus | 2004 | SPÅRVÄGEN | AF1704 | 50 m | 3:06.79 | |
26 | 31 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 3:08.51 | |
27 | 286 | Styrman Einar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH3305 | 50 m | 3:09.39 | |
28 | 364 | Pyötsiä Rafael | 2003 | SÖDERTÄLJE | AL2103 | 25 m | 3:18.71 | |
29 | 459 | Hedman Pontus | 2002 | TYRESÖ SS | BA3102 | 25 m | 3:19.63 | |
30 | 645 | Claesson Max | 2004 | ÖSMO SS | AB1904 | 25 m | 3:20.00 | |
31 | 208 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | AQ1303 | 25 m | 3:23.33 | |
32 | 642 | Andrée Michael | 2004 | ÖSMO SS | AX7904 | 25 m | 3:27.00 | |
33 | 403 | Hägglund Filip | 2004 | SÖDERTÖRN | AV5304 | 25 m | 3:29.41 | |
34 | 30 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 3:32.34 | |
35 | 400 | Hamzehnejad Alvin | 2004 | SÖDERTÖRN | AV9304 | 25 m | 3:39.93 | |
36 | 206 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 25 m | ||
37 | 214 | Herlitz Joel | 2003 | SKURU IK | AY4703 | 25 m | ||
38 | 251 | Eriksson Alan | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH2905 | 25 m | ||
39 | 682 | Ponomarjous Artjoms | 2004 | SS04 | AV1904 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 21 oktober 2017 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap | Utskriftstid | 08:04 |