Program för UGP 1 2017/2018, Södertälje
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 260 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 25 m | 2:11.50 | |
2 | 350 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | AE8100 | 25 m | 2:13.74 | |
3 | 478 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 2:16.48 | |
4 | 480 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 2:17.84 | |
5 | 425 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 2:19.70 | |
6 | 654 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 2:19.71 | |
7 | 648 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 2:23.84 | |
8 | 362 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 2:25.17 | |
9 | 360 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 2:27.07 | |
10 | 493 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 50 m | 2:27.41 | |
11 | 285 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 25 m | 2:28.60 | |
12 | 245 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | 2:29.59 | |
13 | 513 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 25 m | 2:29.61 | |
14 | 210 | Eskilsson Edvin | 2002 | SKURU IK | AR8102 | 25 m | 2:31.85 | |
15 | 663 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 50 m | 2:34.88 | |
16 | 643 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 2:35.95 | |
17 | 408 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 2:36.95 | |
18 | 522 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 2:37.01 | |
19 | 662 | Eknor Tobias | 2000 | SS04 | AL1300 | 25 m | 2:38.20 | |
20 | 356 | Lange Jacob | 2002 | SÖDERTÄLJE | AR5702 | 25 m | 2:41.67 | |
21 | 365 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 2:43.46 | |
22 | 496 | Gabrielsson Liam | 2003 | TÄBY SIM | AK5503 | 25 m | 2:43.92 | |
23 | 235 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 2:45.17 | |
24 | 230 | Vatani Siavash | 2003 | SKURU IK | AP0503 | 25 m | 2:58.69 | |
25 | 284 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 25 m | 2:59.12 | |
26 | 208 | Bäckström Victor | 2003 | SKURU IK | AQ1303 | 50 m | 3:01.09 | |
27 | 194 | Dahlberg Gustav | 2002 | SALTSJÖB | AQ4502 | 25 m | 3:05.68 | |
28 | 525 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 50 m | 3:05.90 | |
29 | 468 | Ringbom Max | 2005 | TYRESÖ SS | AJ9705 | 25 m | 3:14.00 | |
30 | 248 | Dahlberg Viktor | 2005 | SPÅRVÄGEN | AQ7105 | 50 m | 3:16.93 | |
31 | 45 | Wiker Ted | 2004 | GUSTAVSBER | AE1304 | 25 m | 3:28.76 | |
32 | 345 | Frisch Sebastian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO4104 | 25 m | 3:35.00 | |
33 | 337 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 3:36.66 | |
34 | 682 | Ponomarjous Artjoms | 2004 | SS04 | AV1904 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 21 oktober 2017 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap | Utskriftstid | 08:04 |