Program för UGP 1 2017/2018, Eriksdalsbadet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
U-GP 1 2017/2018 |
|
Utskriftsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:26 |
|
|
Arrangör |
Stockholms simförbund och Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
143 |
1 |
Ursula Khimji |
2004 |
BZ0204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
719 |
2 |
Matilda Lindqvist |
2004 |
BK9204 |
SPIF SF |
|
25m |
|
305 |
3 |
Amanda Bäck |
2005 |
BM9205 |
SKK |
|
50m |
3:35.36 |
302 |
4 |
Millie Björlin |
2003 |
CB8203 |
SKK |
|
25m |
3:29.00 |
765 |
5 |
Rebecca Duns |
2003 |
03A914 |
ÅSF |
|
25m |
3:30.15 |
132 |
6 |
Tuva Glimmerud-Gullbjörk |
2000 |
BP6600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
79 |
7 |
Rebecca Policastro |
2003 |
AI2403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
536 |
0 |
Ella Ekepil |
2005 |
AR0405 |
WISBY SS |
|
25m |
3:14.35 |
779 |
1 |
Hilda Helo |
2003 |
03A483 |
ÅSK |
|
50m |
3:13.53 |
125 |
2 |
Lovisa Edman |
2003 |
AU5203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:00.82 |
631 |
3 |
Wilma Stendrake |
2003 |
BB2403 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:55.58 |
128 |
4 |
Ella Ericson |
2000 |
BG9400 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:49.95 |
133 |
5 |
Lova Gottberg |
2003 |
BH5403 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:51.91 |
318 |
6 |
Elsa Kärvestedt |
2005 |
AG9605 |
SKK |
|
50m |
2:56.80 |
183 |
7 |
Embla Wihk |
2002 |
BD9602 |
SK NEPTUN |
|
25m |
3:12.49 |
141 |
8 |
Else Jomaa |
2004 |
AK1204 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:14.31 |
640 |
9 |
Matilda Wrenkler |
2001 |
BB1601 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
3:16.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
0 |
Tone Sandsjö |
2003 |
AF5403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:45.27 |
569 |
1 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:39.91 |
110 |
2 |
Amanda Bekkewold |
2001 |
BM3401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:35.62 |
579 |
3 |
Elin Peng |
2003 |
AJ7603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:34.28 |
323 |
4 |
Elsa Nordström |
2001 |
AV9401 |
SKK |
|
25m |
2:29.25 |
322 |
5 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
25m |
2:32.07 |
149 |
6 |
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
AW5404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:35.45 |
576 |
7 |
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:35.98 |
794 |
8 |
Maija Nurmi |
2003 |
03A461 |
ÅSK |
|
50m |
2:44.99 |
785 |
9 |
Siiri Konkka |
2004 |
04A103 |
ÅSK |
|
50m |
2:45.87 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
21 oktober 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
14:26 |
|