2017-11-18   03:57:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

4_S
Laji 4, 50m Selkäuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
107  Suominen Wilhelm  1999  ÅSK  99A027  25 m  26.19  27.19   
17  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  50 m  28.07  28.07   
127  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  50 m  28.81  28.81   
32  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  50 m  29.05  29.05   
126  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  50 m  29.73  29.73   
31  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  50 m  30.11  30.11   
19  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  30.27  30.27   
119  Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  50 m  30.27  30.27   
Aaltonen Joni  1999  ÅSK  99A380  50 m  30.73  30.73   
10  Kuusisto Elias  1999  RaisU  99A373  50 m  30.89  30.89   
11  28  Heino Akseli  1999  ÅSK  99A110  50 m  31.48  31.48   
12  46  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  50 m  31.92  31.92   
13  36  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  25 m  31.05  32.05   
14  18  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  25 m  32.18  33.18   
15  78  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  50 m  34.59  34.59   
16  181  Pavlov Daniel  2003  AUi  03A707  50 m  35.15  35.15   
17  145  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  50 m  35.29  35.29   
18  125  Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  25 m  34.98  35.98   
19  34  Juven Janne  2001  ÅSK  01A319  25 m  35.10  36.10   
20  168  Lindroos Otto  2001  AUi  01B175  50 m  36.21  36.21   
21  43  Konttinen Akira  2003  ÅSK  03A546  50 m  36.40  36.40   
22  133  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  25 m  35.45  36.45   
23  236  Isomaa Jesper  2004  LUS  04A538  25 m  35.75  36.75   
24  183  Pihlava Jaakko  2004  AUi  04A845  50 m  37.32  37.32   
25  166  Leppänen Juuso  2004  AUi  04A791  50 m  37.37  37.37   
26  203  Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  25 m  36.67  37.67   
27  87  Pakomäki Lauri-pekka  2006  ÅSK  06A235  50 m  37.87  37.87   
28  60  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  50 m  38.63  38.63   
29  179  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  25 m  38.73  39.73   
30  142  Kandolin Felix  2007  AUi  07A090  50 m  40.01  40.01   
31  154  Koskinen Roni  2003  AUi  03A450  50 m  40.16  40.16   
32  209  Viitala Niko  2003  AUi  03A518  50 m  42.00  42.00   
33  79  Mäenpää Eero  2005  ÅSK  05A377  25 m  41.16  42.16   
34  122  Davie Joonatan  2006  AUi  06A283  50 m  42.55  42.55   
35  99  Salminen Samuel  2003  ÅSK  03A786  50 m  42.56  42.56   
36  124  Erkkilä Olli  2003  AUi  03A857  25 m  41.89  42.89   
37  94  Rekola Rasmus  2004  ÅSK  04A638  25 m  42.47  43.47   
38  205  Vainio Konsta  2005  AUi  05A299  25 m  43.93  44.93   
39  71  Lummaa Eelis  2007  ÅSK  07A384  50 m  45.01  45.01   
40  62  Leo Casper  2004  ÅSK  04A635  25 m  44.03  45.03   
41  110  Valdolin Veeti  2005  ÅSK  05A284  25 m  44.06  45.06   
42  57  Laaksonen Luka  2005  ÅSK  05A517  25 m  45.05  46.05   
43  174  Mukkulainen Alex  2006  AUi  06A534  50 m  46.83  46.83   
44  66  Linde Julius  2007  ÅSK  07A322  50 m  47.02  47.02   
45  172  Manner Romeo  2008  AUi  08A104  50 m  47.59  47.59   
46  155  Kovalchuk Ivan  2005  AUi  05A878  50 m  47.82  47.82   
47  138  Jokinen Oliver  2005  AUi  05B022  50 m  48.15  48.15   
48  35  Kainonen Kasper  2005  ÅSK  05A680  50 m  48.55  48.55   
49  118  Amosov Maksim  2005  AUi  05A932  25 m  48.92  49.92   
50  173  Maranzani Romeo  2006  AUi  06A592  50 m  49.97  49.97   
51  68  Linderborg Aarni  2005  ÅSK  05A268  50 m  49.99  49.99   
52  201  Tikka Ossi  2007  AUi  07A328  50 m  50.20  50.20   
53  101  Sandblom Frans  2006  ÅSK  06A101  50 m  50.34  50.34   
54  189  Rautava Paavo  2004  AUi  04B222  50 m  50.67  50.67   
55  216  Yli-Salomäki Alex  2006  AUi  06A458  50 m  50.83  50.83   
56  165  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  50 m  52.37  52.37   
57  44  Korin Linus  2006  ÅSK  06A619  50 m  52.77  52.77   
58  105  Sulonen Joel  2007  ÅSK  07A203  50 m  52.84  52.84   
59  221  Hannula Aaron  2005  UiKaa  05A690  25 m  52.16  53.16   
60  217  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  50 m  53.41  53.41   
61  226  Ojala Valtteri  2007  UiKaa  07A036  25 m  53.15  54.15   
62  75  Manzone Nicolo  2005  ÅSK  05A940  50 m  54.21  54.21   
63  13  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  50 m  54.62  54.62   
64  74  Manzone Casper  2005  ÅSK  05A939  50 m  54.79  54.79   
65  223  Laine Leo  2007  UiKaa  07A012  25 m  54.60  55.60   
66  144  Kankare Alvar  2007  AUi  07A252  50 m  57.12  57.12   
67  16  Edelman Christian  2007  ÅSK  07A367  50 m  57.82  57.82   
68  73  Mamandi Kevin  2007  ÅSK  07A428  50 m  59.33  59.33   
69  163  Lehtinen Niilo  2009  AUi  09A085  50 m  59.84  59.84   
70  177  Nurmi Aleksi  2006  AUi  06A541  50 m  1:00.42  1:00.42   
71  212  Vira Kasper  2006  AUi  06A821  50 m  1:01.14  1:01.14   
72  129  Gonzalez Caton Ian  2008  AUi  08A328  25 m       
73  136  Hyvärinen Max  2007  AUi  07A608  25 m       
74  151  Korvela Thomas  2005  AUi  05B071  25 m       
75  169  Lumiainen Urho  2008  AUi  08A333  25 m       
76  171  Lusenius Marco  2007  AUi  07A609  25 m       
77  178  Orenshtein Nardi Gabriel  2005  AUi  05B076  25 m       
78  193  Saarinen Oiva  2008  AUi  08A339  25 m       
79  196  Silfver Juuso  2007  AUi  07A547  25 m       
80  224  Lintula Eliel  2007  UiKaa  07A564  25 m       
81  230  De La Combe Garrick  1999  LUS  99B366  25 m       
82  249  Piironen Roope  2007  LUS  07A584  25 m       
83  254  Roine Frans  2005  ÅSK  05A694  50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare