2017-09-24   14:23:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

3_S
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
91  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  50 m  30.48  30.48   
157  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  31.52  31.52   
55  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  50 m  31.57  31.57   
41  Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  50 m  32.17  32.17   
90  Puhtimäki Salla  1998  ÅSK  98A628  25 m  31.58  32.58   
219  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  25 m  31.83  32.83   
211  Vira Anna  2002  AUi  02A074  50 m  32.96  32.96   
103  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  33.03  33.03   
80  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  25 m  32.38  33.38   
10  15  Edelman Charlotta  2001  ÅSK  01A845  25 m  32.40  33.40   
11  38  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  50 m  33.41  33.41   
12  149  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  33.57  33.57   
13  42  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  33.69  33.69   
14  195  Setälä Janette  2001  AUi  01A847  50 m  33.81  33.81   
15  89  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  50 m  33.91  33.91   
16  204  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  33.96  33.96   
17  84  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  50 m  34.72  34.72   
18  83  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  50 m  34.85  34.85   
19  25  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  35.08  35.08   
20  98  Salmi Sini  2004  ÅSK  04A294  50 m  35.45  35.45   
21  37  Kalliomäki Sanni  2000  ÅSK  00A820  50 m  36.12  36.12   
22  22  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  50 m  36.15  36.15   
23  164  Lehtonen Jenni Micaela  2000  AUi  00B080  25 m  35.40  36.40   
24  69  Liven Emilia  2002  ÅSK  02A205  50 m  36.48  36.48   
25  153  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  50 m  36.80  36.80   
26  190  Rintanen Lydia  2002  AUi  02A539  25 m  36.02  37.02   
27  123  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  50 m  37.05  37.05   
28  156  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m  36.24  37.24   
29  117  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  50 m  37.73  37.73   
30  191  Rintanen Milla  2004  AUi  04A338  50 m  37.85  37.85   
31  134  Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  50 m  37.92  37.92   
32  104  Sirkiä Oona  2004  ÅSK  04A596  50 m  37.96  37.96   
33  61  Laverman My  2004  ÅSK  04A557  50 m  38.20  38.20   
34  82  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  50 m  38.68  38.68   
35  199  Suomäki Helka  2003  AUi  03A548  25 m  38.09  39.09   
36  52  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  25 m  38.29  39.29   
37  162  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  50 m  39.52  39.52   
38  39  Kiili Minttu  2005  ÅSK  05A306  25 m  38.68  39.68   
39  200  Taponen Kerttu  2005  AUi  05A538  50 m  39.80  39.80   
40  237  Isomaa Jessi  2004  LUS  04A704  50 m  40.31  40.31   
41  240  Kallio Aino  2003  LUS  03A807  25 m  39.90  40.90   
42  143  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  50 m  40.94  40.94   
43  64  Lietzén Daniela  2006  ÅSK  06A241  25 m  40.02  41.02   
44  59  Laine Aino  2007  ÅSK  07A013  50 m  41.04  41.04   
45  135  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  25 m  40.89  41.89   
46  29  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  50 m  42.72  42.72   
47  14  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  50 m  43.45  43.45   
48  152  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  50 m  44.55  44.55   
49  47  Korvonen Kaisla  2006  ÅSK  06A473  50 m  44.71  44.71   
50  150  Kolari Peppi  2003  AUi  03A985  50 m  44.92  44.92   
51  207  Vartiainen Iida  2006  AUi  06A559  50 m  45.24  45.24   
52  10  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  25 m  45.14  46.14   
53  111  Vesterkvist Gabriella  2006  ÅSK  06A381  25 m  45.31  46.31   
54  146  Ketola Noora  2003  AUi  03B235  50 m  46.48  46.48   
55  137  Imponen Nella  2007  AUi  07A517  50 m  46.64  46.64   
56  185  Pirttijärvi Emilia  2000  AUi  00B303  50 m  46.88  46.88   
57  109  Valdolin Ella  2007  ÅSK  07A285  50 m  47.24  47.24   
58  210  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  25 m  46.35  47.35   
59  51  Kumlander Minea  2007  ÅSK  07A507  50 m  47.52  47.52   
60  128  Ezzat Rahma  2007  AUi  07A315  50 m  47.87  47.87   
61  161  Laitinen Jasmiina  2008  AUi  08A100  50 m  47.88  47.88   
62  244  Koivisto Kiia  2007  LUS  07A314  50 m  48.11  48.11   
63  108  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  50 m  48.64  48.64   
64  26  Hauhia Joanna  2004  ÅSK  04A559  50 m  48.71  48.71   
65  252  Salmela Nea  2006  LUS  06A357  25 m  47.79  48.79   
66  198  Suomalainen Aino  2007  AUi  07A281  50 m  49.06  49.06   
67  147  Kinnunen Laura  2002  AUi  02B267  50 m  49.07  49.07   
68  27  Heikiö Mathilda  2006  ÅSK  06A212  25 m  48.56  49.56   
69  114  Österman Pilvi  2005  ÅSK  05A026  50 m  50.16  50.16   
70  194  Sauhula Mirella  2006  AUi  06A551  25 m  49.16  50.16   
71  140  Junnila Justiina  2007  AUi  07A471  50 m  50.28  50.28   
72  167  Lilja Laura  2004  AUi  04B140  50 m  50.32  50.32   
73  131  Grönholm Maija  2006  AUi  06A743  25 m  49.40  50.40   
74  175  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  50 m  50.80  50.80   
75  141  Järvinen Miisa  2007  AUi  07A468  50 m  50.92  50.92   
76  227  Ruusuvaara Amanda  2008  UiKaa  08A071  25 m  50.24  51.24   
77  96  Ruusumo Agnes  2007  ÅSK  07A278  50 m  51.29  51.29   
78  159  Laiho Viivi  2005  AUi  05B007  50 m  51.47  51.47   
79  63  Leo Naomi  2007  ÅSK  07A306  50 m  52.20  52.20   
80  58  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  50 m  52.79  52.79   
81  247  Nirhamo Nea  2008  LUS  08A142  50 m  53.67  53.67   
82  48  Koskinen Elsa  2006  ÅSK  06A390  50 m  54.87  54.87   
83  220  Danska Sofia  2009  UiKaa  09A016  25 m  54.12  55.12   
84  241  Kallio Essi  2008  LUS  08A044  25 m  54.45  55.45   
85  235  Isomaa Jade  2008  LUS  08A045  50 m  56.12  56.12   
86  202  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  25 m  55.59  56.59   
87  88  Pakomäki Saara  2008  ÅSK  08A225  50 m  57.25  57.25   
88  77  Maude Sofia  2008  ÅSK  08A146  50 m  58.37  58.37   
89  100  Salmivaara Iina  2006  ÅSK  06A731  50 m  59.71  59.71   
90  208  Viitala Aino  2006  AUi  06A557  50 m  1:01.26  1:01.26   
91  23  Halava Vilma  2004  ÅSK  04A975  25 m       
92  33  Julin Alexandra  2005  ÅSK  05B059  25 m       
93  67  Lindén Judit  2006  ÅSK  06A531  25 m       
94  76  Maude Ronja  2005  ÅSK  05A886  25 m       
95  95  Riquelme Mac Donald Ada  2006  ÅSK  06A833  25 m       
96  112  Vuori Amanda  2007  ÅSK  07A289  25 m       
97  113  Yli-Jama Iiris  2003  ÅSK  03A354  25 m       
98  121  Constable Elsa  2009  AUi  09A141  25 m       
99  130  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  25 m       
100  132  Halkosaari Amelie  2009  AUi  09A138  25 m       
101  139  Jokioinen Ella  2006  AUi  06A872  25 m       
102  148  Knuutila Veera  2008  AUi  08A346  25 m       
103  184  Piiroinen Minttu  2008  AUi  08A300  25 m       
104  192  Räikkönen Saga  2008  AUi  08A396  25 m       
105  215  Yilmaz Yasemin  2007  AUi  07A532  25 m       
106  225  Nyman Emilia  2008  UiKaa  08A310  25 m       
107  228  Ääri Ella  2011  UiKaa  11A003  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare