2017-09-24   14:22:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

17_S
Laji 17, 50m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
15  Edelman Charlotta  2001  ÅSK  01A845  50 m  33.19  33.19   
69  Liven Emilia  2002  ÅSK  02A205  50 m  33.49  33.49   
103  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  34.28  34.28   
120  Bergström Erika  1996  AUi  96A630  50 m  34.29  34.29   
42  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  35.17  35.17   
204  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  35.43  35.43   
211  Vira Anna  2002  AUi  02A074  50 m  36.37  36.37   
41  Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  25 m  36.14  37.64   
22  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  50 m  37.87  37.87   
10  55  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  50 m  37.89  37.89   
11  149  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  38.09  38.09   
12  80  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  50 m  38.35  38.35   
13  190  Rintanen Lydia  2002  AUi  02A539  50 m  38.93  38.93   
14  113  Yli-Jama Iiris  2003  ÅSK  03A354  50 m  38.94  38.94   
15  117  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  50 m  39.06  39.06   
16  123  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  50 m  39.30  39.30   
17  25  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  39.62  39.62   
18  157  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  40.03  40.03   
19  135  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  50 m  40.09  40.09   
20  83  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  50 m  40.64  40.64   
21  89  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  50 m  41.41  41.41   
22  38  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  25 m  40.06  41.56   
23  162  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  50 m  41.96  41.96   
24  156  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  50 m  42.21  42.21   
25  143  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  25 m  41.09  42.59   
26  153  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  25 m  41.63  43.13   
27  64  Lietzén Daniela  2006  ÅSK  06A241  25 m  42.65  44.15   
28  106  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  50 m  44.18  44.18   
29  134  Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  50 m  44.59  44.59   
30  200  Taponen Kerttu  2005  AUi  05A538  50 m  44.98  44.98   
31  37  Kalliomäki Sanni  2000  ÅSK  00A820  25 m  43.86  45.36   
32  240  Kallio Aino  2003  LUS  03A807  25 m  44.14  45.64   
33  14  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  50 m  45.83  45.83   
34  76  Maude Ronja  2005  ÅSK  05A886  50 m  46.24  46.24   
35  29  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  25 m  45.33  46.83   
36  191  Rintanen Milla  2004  AUi  04A338  50 m  47.03  47.03   
37  219  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  25 m  45.56  47.06   
38  150  Kolari Peppi  2003  AUi  03A985  50 m  47.24  47.24   
39  82  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  25 m  46.15  47.65   
40  199  Suomäki Helka  2003  AUi  03A548  50 m  47.75  47.75   
41  11  Alho Mea  2006  ÅSK  06A256  50 m  47.81  47.81   
42  104  Sirkiä Oona  2004  ÅSK  04A596  50 m  47.99  47.99   
43  242  Kallio Iida  2004  LUS  04A705  25 m  46.66  48.16   
44  81  Nieminen Emma  2005  ÅSK  05A269  25 m  47.44  48.94   
45  147  Kinnunen Laura  2002  AUi  02B267  50 m  49.02  49.02   
46  23  Halava Vilma  2004  ÅSK  04A975  50 m  49.08  49.08   
47  20  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK  05A266  50 m  49.09  49.09   
48  58  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  50 m  49.52  49.52   
49  47  Korvonen Kaisla  2006  ÅSK  06A473  25 m  48.33  49.83   
50  53  Kurki Aino  2005  ÅSK  05A264  50 m  51.07  51.07   
51  130  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  50 m  51.12  51.12   
52  152  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  50 m  51.53  51.53   
53  202  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  50 m  51.53  51.53   
54  210  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  50 m  51.55  51.55   
55  26  Hauhia Joanna  2004  ÅSK  04A559  50 m  51.93  51.93   
56  159  Laiho Viivi  2005  AUi  05B007  50 m  52.46  52.46   
57  207  Vartiainen Iida  2006  AUi  06A559  50 m  52.69  52.69   
58  128  Ezzat Rahma  2007  AUi  07A315  50 m  52.81  52.81   
59  108  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  25 m  51.50  53.00   
60  67  Lindén Judit  2006  ÅSK  06A531  25 m  51.78  53.28   
61  146  Ketola Noora  2003  AUi  03B235  25 m  52.02  53.52   
62  111  Vesterkvist Gabriella  2006  ÅSK  06A381  25 m  52.90  54.40   
63  70  Loo Emma  2004  ÅSK  04B129  50 m  54.41  54.41   
64  98  Salmi Sini  2004  ÅSK  04A294  25 m  53.14  54.64   
65  198  Suomalainen Aino  2007  AUi  07A281  50 m  54.78  54.78   
66  59  Laine Aino  2007  ÅSK  07A013  50 m  55.10  55.10   
67  167  Lilja Laura  2004  AUi  04B140  50 m  55.50  55.50   
68  194  Sauhula Mirella  2006  AUi  06A551  50 m  55.93  55.93   
69  232  Hoda Rianna  2006  LUS  06A326  50 m  56.37  56.37   
70  56  Laaksonen Kerttu  2006  ÅSK  06A271  25 m  55.17  56.67   
71  185  Pirttijärvi Emilia  2000  AUi  00B303  25 m  55.38  56.88   
72  175  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  50 m  57.13  57.13   
73  140  Junnila Justiina  2007  AUi  07A471  50 m  57.60  57.60   
74  10  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  50 m  58.69  58.69   
75  238  Jokinen Matilda  2008  LUS  08A029  50 m  59.00  59.00   
76  51  Kumlander Minea  2007  ÅSK  07A507  50 m  59.29  59.29   
77  109  Valdolin Ella  2007  ÅSK  07A285  25 m  1:00.47  1:01.97   
78  220  Danska Sofia  2009  UiKaa  09A016  25 m  1:00.50  1:02.00   
79  112  Vuori Amanda  2007  ÅSK  07A289  50 m  1:02.31  1:02.31   
80  161  Laitinen Jasmiina  2008  AUi  08A100  50 m  1:03.50  1:03.50   
81  227  Ruusuvaara Amanda  2008  UiKaa  08A071  25 m  1:02.75  1:04.25   
82  131  Grönholm Maija  2006  AUi  06A743  50 m  1:04.32  1:04.32   
83  241  Kallio Essi  2008  LUS  08A044  50 m  1:04.47  1:04.47   
84  137  Imponen Nella  2007  AUi  07A517  50 m  1:05.86  1:05.86   
85  141  Järvinen Miisa  2007  AUi  07A468  50 m  1:07.96  1:07.96   
86  48  Koskinen Elsa  2006  ÅSK  06A390  25 m  1:07.56  1:09.06   
87  33  Julin Alexandra  2005  ÅSK  05B059  50 m  1:09.28  1:09.28   
88  100  Salmivaara Iina  2006  ÅSK  06A731  50 m  1:12.45  1:12.45   
89  63  Leo Naomi  2007  ÅSK  07A306  25 m       
90  77  Maude Sofia  2008  ÅSK  08A146  25 m       
91  84  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  25 m       
92  88  Pakomäki Saara  2008  ÅSK  08A225  25 m       
93  95  Riquelme Mac Donald Ada  2006  ÅSK  06A833  25 m       
94  139  Jokioinen Ella  2006  AUi  06A872  25 m       
95  180  Paloposki Iiris  2007  AUi  07A571  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare