2017-11-20   01:04:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

13_S
Laji 13, 50m Perhosuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
182  Peltola Paula  2001  AUi  01B032  50 m  28.10  28.10   
41  Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  50 m  28.71  28.71   
103  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  29.36  29.36   
211  Vira Anna  2002  AUi  02A074  50 m  29.39  29.39   
204  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  29.50  29.50   
91  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  50 m  29.58  29.58   
149  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  29.70  29.70   
42  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  30.35  30.35   
90  Puhtimäki Salla  1998  ÅSK  98A628  50 m  30.58  30.58   
10  55  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  50 m  30.88  30.88   
11  37  Kalliomäki Sanni  2000  ÅSK  00A820  50 m  31.36  31.36   
12  153  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  50 m  31.40  31.40   
13  15  Edelman Charlotta  2001  ÅSK  01A845  50 m  31.52  31.52   
14  190  Rintanen Lydia  2002  AUi  02A539  50 m  31.82  31.82   
15  22  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  50 m  31.93  31.93   
16  104  Sirkiä Oona  2004  ÅSK  04A596  50 m  32.37  32.37   
17  157  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  32.55  32.55   
18  69  Liven Emilia  2002  ÅSK  02A205  50 m  32.97  32.97   
19  29  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  50 m  33.10  33.10   
20  164  Lehtonen Jenni Micaela  2000  AUi  00B080  50 m  33.69  33.69   
21  25  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  33.83  33.83   
22  162  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  50 m  34.27  34.27   
23  89  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  50 m  34.42  34.42   
24  84  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  25 m  33.47  34.47   
25  134  Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  50 m  34.52  34.52   
26  219  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  50 m  34.54  34.54   
27  113  Yli-Jama Iiris  2003  ÅSK  03A354  50 m  34.56  34.56   
28  156  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m  33.59  34.59   
29  83  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  50 m  34.67  34.67   
30  82  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  50 m  35.02  35.02   
31  150  Kolari Peppi  2003  AUi  03A985  50 m  35.13  35.13   
32  117  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  50 m  35.74  35.74   
33  135  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  50 m  36.20  36.20   
34  64  Lietzén Daniela  2006  ÅSK  06A241  50 m  36.26  36.26   
35  200  Taponen Kerttu  2005  AUi  05A538  25 m  35.66  36.66   
36  52  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  50 m  36.81  36.81   
37  143  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  50 m  36.83  36.83   
38  123  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  25 m  36.05  37.05   
39  80  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  50 m  37.10  37.10   
40  38  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  50 m  37.27  37.27   
41  191  Rintanen Milla  2004  AUi  04A338  25 m  37.05  38.05   
42  250  Rautava Jenna  2003  LUS  03A972  25 m  37.57  38.57   
43  Liven Elisa  2004  RaisU  04A466  50 m  38.86  38.86   
44  199  Suomäki Helka  2003  AUi  03A548  50 m  39.21  39.21   
45  106  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  25 m  38.36  39.36   
46  98  Salmi Sini  2004  ÅSK  04A294  25 m  38.38  39.38   
47  152  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  50 m  41.11  41.11   
48  194  Sauhula Mirella  2006  AUi  06A551  50 m  41.84  41.84   
49  81  Nieminen Emma  2005  ÅSK  05A269  50 m  41.85  41.85   
50  108  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  50 m  43.31  43.31   
51  130  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  50 m  44.21  44.21   
52  27  Heikiö Mathilda  2006  ÅSK  06A212  50 m  44.38  44.38   
53  244  Koivisto Kiia  2007  LUS  07A314  50 m  44.42  44.42   
54  97  Saine Tilda  2006  ÅSK  06A291  25 m  43.72  44.72   
55  207  Vartiainen Iida  2006  AUi  06A559  50 m  45.16  45.16   
56  210  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  50 m  46.62  46.62   
57  175  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  50 m  46.97  46.97   
58  20  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK  05A266  50 m  47.03  47.03   
59  47  Korvonen Kaisla  2006  ÅSK  06A473  50 m  47.23  47.23   
60  59  Laine Aino  2007  ÅSK  07A013  50 m  48.17  48.17   
61  10  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  50 m  48.87  48.87   
62  11  Alho Mea  2006  ÅSK  06A256  50 m  49.15  49.15   
63  Gustafsson Maija  2004  RaisU  04A733  50 m  50.07  50.07   
64  23  Halava Vilma  2004  ÅSK  04A975  50 m  50.16  50.16   
65  251  Ristimäki Venla  2004  LUS  04B221  25 m  49.16  50.16   
66  56  Laaksonen Kerttu  2006  ÅSK  06A271  50 m  57.48  57.48   
67  96  Ruusumo Agnes  2007  ÅSK  07A278  25 m       
68  146  Ketola Noora  2003  AUi  03B235  25 m       
69  147  Kinnunen Laura  2002  AUi  02B267  25 m       
70  176  Nirkkonen Inka  2004  AUi  04B260  25 m       
71  185  Pirttijärvi Emilia  2000  AUi  00B303  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare