Startliste for Åbne Københavnske Masters
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Åbne Københavnske Masters |
|
Udskriftsdato |
04 november 2017 |
|
|
Stævne by |
Kastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
07:43 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben KVIK Kastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
04 november 2017 |
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
240 |
1 |
Marit Hernes |
1958 |
55-59 |
Bergen OM |
|
25m |
47.00 |
320 |
2 |
Margareta Rainer |
1949 |
65-69 |
GÄVLE SS |
|
25m |
44.80 |
3186 |
3 |
Dorthe Rathmann Bengtson |
1966 |
50-54 |
BIRKERØD |
|
25m |
43.66 |
2625 |
4 |
Hanne Gosvig Ladegaard |
1968 |
45-49 |
HØRSHOLM |
|
25m |
44.65 |
3166 |
5 |
Bente Sørensen |
1947 |
70-74 |
KORSØR |
|
25m |
46.94 |
3162 |
6 |
Marianne Friis-Olsen |
1952 |
65-69 |
KORSØR |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
3184 |
1 |
Nina Rudkjær Jørgensen |
1985 |
30-34 |
ALLERØD |
|
25m |
42.00 |
3189 |
2 |
Dorte Dugbæk |
1976 |
40-44 |
BIRKERØD |
|
25m |
41.62 |
3269 |
3 |
Elisabeth Ketelsen |
1943 |
70-74 |
STT |
|
25m |
41.51 |
3197 |
4 |
Henriette Lilleør |
1970 |
45-49 |
BIRKERØD |
|
25m |
41.51 |
3272 |
5 |
Crista Ejstrup |
1973 |
40-44 |
KVIK |
|
25m |
42.00 |
2881 |
6 |
Christina Hæraas |
1971 |
45-49 |
Bergen OM |
|
25m |
42.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
3052 |
1 |
Tanja Kongerslev Thorning |
1982 |
35-39 |
HILLERØD |
|
25m |
40.00 |
2743 |
2 |
Vibeke Larsen |
1961 |
55-59 |
NÆSTVED |
|
25m |
39.60 |
3079 |
3 |
Ann Kristin Seergsen |
1965 |
50-54 |
Eidsvoll |
|
25m |
38.80 |
3198 |
4 |
Cecilia Maunsbach |
1964 |
50-54 |
BIRKERØD |
|
25m |
38.88 |
3008 |
5 |
Svandis Thordardottir |
1978 |
35-39 |
KVIK |
|
25m |
39.90 |
3086 |
6 |
Anna Uddhammar |
1977 |
40-44 |
TÄBY SIM |
|
25m |
40.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Aldersgruppe |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
3204 |
1 |
Caroline Suhr |
1971 |
45-49 |
BIRKERØD |
|
25m |
37.36 |
2661 |
2 |
Ulrika Andersson |
1966 |
50-54 |
VARBERG |
|
25m |
35.83 |
3117 |
3 |
Helena Åberg |
1971 |
45-49 |
HS |
|
25m |
31.94 |
2747 |
4 |
Jannie Aarkrogh Steen |
1968 |
45-49 |
NÆSTVED |
|
25m |
35.14 |
3095 |
5 |
Gunilla Rasmuson |
1957 |
60-64 |
TÄBY SIM |
|
25m |
36.50 |
3185 |
6 |
Ane Andersen |
1990 |
25-29 |
BIRKERØD |
|
25m |
38.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
04 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
Udskriftstidspunkt |
07:43 |
|