2017-12-16   18:01:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

79_S
Gren 79, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
506  Lindkvist Josefin  1993  VÄSBY SS  AK4493  25 m  24.97   
230  Pavlu Lewin Marlene  1997  SK NEPTUN  AH9497  50 m  26.89   
405  Härmat Linda  1996  TYRESÖ SS  AR6296  50 m  27.21   
321  Lönnberg Smilla  2001  SKK  AQ0801  25 m  27.35   
413  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  25 m  27.40   
299  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  50 m  27.54   
377  Reinhold Viktoria  1996  SÖDERTÖRN  AW9696  50 m  28.08   
347  Engback Cassandra  1999  SÖDERTÖRN  AQ0499  50 m  28.13   
502  Eklund Cornelia  2000  VÄSBY SS  AC1800  25 m  28.78   
10  268  Garmelius Emma  1999  SPÅRVÄGEN  AM9499  50 m  29.03   
11  56  Bergerstam Sandra  2001  JÄRFÄLLA S  AI1401  25 m  29.09   
12  518  Berndtson Filippa  1997  SS04  BD4297  50 m  29.34   
13  243  Rudert Emelie  1999  NORRTÄLJE  AU9299  25 m  29.37   
14  571  Berg Jessica  1998  SPIF SF  BJ7698  50 m  29.52   
15  390  Zerne Rebecca  2001  SÖDERTÖRN  AS8401  50 m  29.58   
16  464  Ladis Anna  2001  TÄBY SIM  BH7801  50 m  29.70   
17  307  Viinapuu Anna  2000  SPÅRVÄGEN  AH8400  50 m  29.85   
18  548  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  25 m  29.90   
19  393  Alm Josefin  2001  TYRESÖ SS  AJ8201  50 m  30.07   
20  566  Alem Hermella  2000  SPIF SF  AK1600  50 m  30.07   
21  463  Kruthammar Fanny  1999  TÄBY SIM  BB5299  50 m  30.28   
22  179  Jansson Malin  1999  SK NEPTUN  AY7299  50 m  30.32   
23  68  Larsson Cassandra  2000  JÄRFÄLLA S  AR5600  25 m  30.71   
24  246  Ericsson Louise  2001  SALTSJÖB  AN8601  50 m  30.76   
25  362  Lamb Emily  2000  SÖDERTÖRN  BL0600  50 m  30.76   
26  260  Augustsson Julia  2000  SPÅRVÄGEN  BC9200  50 m  30.85   
27  Bengtsson Emilia  2001  BOTK-RÖNN  BA3601  50 m  30.87   
28  17  Larsson Johanna  1999  BOTK-RÖNN  BO9699  50 m  30.89   
29  535  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  50 m  31.99   
30  430  Öberg Wilma  2001  TYRESÖ SS  BG9201  50 m  32.27   
31  298  Sundqvist Clara  2001  SPÅRVÄGEN  AU4801  25 m  32.35   
32  47  Papp Anna  2001  HUDIKSVALL  BT1801  25 m  32.76   
33  640  Wagenius Tova  2001  SPIF SF  BK9801  50 m  33.16   
34  429  Öberg Sandra  2001  TYRESÖ SS  BG0401  25 m  33.50   
35  11  Hemmälin Pernilla  2001  BOTK-RÖNN  AO3801  50 m  33.54   
36  137  Bohman Clara  2001  SK NEPTUN  BT9601  50 m  34.87   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  21 maj 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  16:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start