2017-12-11   23:51:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

67_S
Gren 67, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
470  Malm Smilla  2003  TÄBY SIM  AQ4203  50 m  1:17.07   
324  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  1:17.79   
389  Virtanen Jenny  2002  SÖDERTÖRN  BS0202  25 m  1:18.26   
312  Brunnberg Hilma  2003  SKK  BI0603  25 m  1:19.47   
55  Arvehed Moa  2003  JÄRFÄLLA S  AT7803  50 m  1:20.03   
273  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  50 m  1:20.13   
66  Iwarson Josefine  2003  JÄRFÄLLA S  AT1603  25 m  1:20.26   
171  Hagström Alva  2003  SK NEPTUN  AU1203  50 m  1:20.87   
69  Larsson Louise  2002  JÄRFÄLLA S  AH2802  50 m  1:21.07   
10  278  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  1:22.01   
11  264  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  25 m  1:22.48   
12  522  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  1:22.72   
13  308  Wullrich Emilia  2003  SPÅRVÄGEN  BI8203  25 m  1:22.74   
14  293  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  25 m  1:22.79   
15  80  Policastro Rebecca  2003  JÄRFÄLLA S  AI2403  25 m  1:24.01   
16  242  Starrost Elma  2002  SK NEPTUN  AN4202  50 m  1:24.54   
17  336  Axelmalm Rebecka  2003  SÖDERTÖRN  BG7603  50 m  1:24.61   
18  283  Lythell Veronica  2003  SPÅRVÄGEN  BC0603  25 m  1:24.95   
19  140  Brodd Isabelle  2003  SK NEPTUN  AU4803  50 m  1:25.33   
20  282  Lythell Cornelia  2003  SPÅRVÄGEN  BC2603  25 m  1:28.19   
21  536  Ishaq Rebecka  2003  SS04  AY8403  25 m  1:28.50   
22  92  Zetterlund Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  AO5403  50 m  1:28.74   
23  441  Bergvall Emelie  2003  TÄBY SIM  BC4603  25 m  1:28.82   
24  415  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  50 m  1:29.69   
25  53  Andersson Josefin  2003  JÄRFÄLLA S  AZ5603  25 m  1:30.31   
26  570  Bang Maria  2003  SPIF SF  BE8803  50 m  1:30.31   
27  77  Mattila Linnea  2003  JÄRFÄLLA S  BH1203  50 m  1:30.43   
28  306  Westermark Eliane  2003  SPÅRVÄGEN  AX4603  25 m  1:30.64   
29  61  Granberg Felicia  2002  JÄRFÄLLA S  AT3602  25 m  1:31.38   
30  557  Sterling Naomi  2002  SS04  BN1402  25 m  1:31.75   
31  493  Takolander Nina  2003  TÄBY SIM  AX0803  25 m  1:31.90   
32  544  Mitrovic Andrea  2002  SS04  BC7802  25 m  1:32.04   
33  351  Hagberg Moberg Hilma  2003  SÖDERTÖRN  BO9803  25 m  1:32.71   
34  338  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  25 m  1:33.02   
35  437  Andersson Elin  2003  TÄBY SIM  BG0803  25 m  1:34.28   
36  543  Lundmark Emma  2003  SS04  AT1803  25 m  1:34.93   
37  425  Tottie-Håkansson Filippa  2003  TYRESÖ SS  AX9803  50 m  1:35.45   
38  626  Ramså Ness Iza  2003  SPIF SF  BG5203  25 m  1:35.77   
39  371  Nygren Elin  2003  SÖDERTÖRN  BP3203  25 m  1:36.24   
40  144  Cullfors Emilia  2003  SK NEPTUN  CA5403  25 m  1:37.91   
41  649  Hojlas Amna  2002  ÄLVSJÖ  BS2602  25 m  1:39.46   
42  149  Dovhammar Annie  2003  SK NEPTUN  BV3403  50 m  1:40.14   
43  175  Homnér Elin  2003  SK NEPTUN  BT4203  50 m  1:41.76   
44  515  Andreasson Linnea  2003  SS04  BQ1603  25 m  1:43.23   
45  519  Berngrim Maja  2003  SS04  BR5403  25 m  1:43.92   
46  589  Gomez Rojas Penelope  2003  SPIF SF  BQ2603  50 m  1:44.86   
47  189  Svensson Alice  2002  SK NEPTUN  BX6602  50 m  1:45.44   
48  138  Bohman Frida  2003  SK NEPTUN  BT2603  50 m  1:49.29   
49  624  Pettersson Josefin  2002  SPIF SF  BX2802  25 m  1:50.84   
50  423  Söderqvist Alma  2003  TYRESÖ SS  BS7803  25 m  1:50.89   
51  539  Klang Fornehed Gabriella  2003  SS04  BO2403  25 m  1:55.72   
52  105  Järvinen Linda  2003  LIDINGÖ SK  CB6803  50 m     
53  121  Danielsson Emma  2002  NACKA HIF  AT4202  50 m     
54  131  Berggren Alexandra  2002  SK NEPTUN  BY5402  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  21 maj 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  11:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start