Program för Neptuniaden 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 55, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 331 | Wennerholm Carl | 2002 | SKK | AH3902 | 25 m | 2:01.61 | |
2 | 452 | Gustavsson Julius | 2002 | TÄBY SIM | AD0102 | 50 m | 2:02.82 | |
3 | 326 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 2:04.67 | |
4 | 546 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 2:05.08 | |
5 | 666 | Olander Axel | 2002 | TaTU | 50 m | 2:06.30 | ||
6 | 185 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 50 m | 2:07.07 | |
7 | 305 | Wallén Andreas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AP9302 | 50 m | 2:08.69 | |
8 | 373 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 50 m | 2:09.27 | |
9 | 272 | Henriksen Gustav | 2002 | SPÅRVÄGEN | AM1702 | 50 m | 2:10.42 | |
10 | 287 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 2:10.73 | |
11 | 478 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 50 m | 2:10.78 | |
12 | 328 | Thörn Linus | 2002 | SKK | AN6102 | 25 m | 2:11.19 | |
13 | 320 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 2:12.17 | |
14 | 83 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 2:12.50 | |
15 | 309 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 2:12.77 | |
16 | 277 | Jansson Ludvig | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI0902 | 25 m | 2:13.16 | |
17 | 288 | O´Malley Aaron | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI3902 | 25 m | 2:13.88 | |
18 | 435 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 50 m | 2:14.38 | |
19 | 498 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 50 m | 2:15.10 | |
20 | 52 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 2:15.19 | |
21 | 489 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 50 m | 2:16.98 | |
22 | 123 | Andersson Felix | 2002 | SK NEPTUN | AC4502 | 50 m | 2:17.17 | |
23 | 228 | Palmqvist Karl | 2002 | SK NEPTUN | AZ6102 | 25 m | 2:17.58 | |
24 | 632 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 50 m | 2:17.62 | |
25 | 301 | Török Matyas | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ3502 | 25 m | 2:18.27 | |
26 | 223 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 50 m | 2:18.89 | |
27 | 275 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 2:19.60 | |
28 | 270 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 2:20.54 | |
29 | 75 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 2:20.74 | |
30 | 265 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 2:22.91 | |
31 | 183 | Jonson Viktor | 2003 | SK NEPTUN | AQ5303 | 25 m | 2:23.44 | |
32 | 392 | Åslund Albin | 2003 | SÖDERTÖRN | AT1103 | 25 m | 2:25.53 | |
33 | 10 | Hedlund Marcus | 2002 | BOTK-RÖNN | AT1902 | 25 m | 2:27.45 | |
34 | 49 | Sandström Gustaf | 2003 | HUDIKSVALL | AP4703 | 25 m | 2:28.01 | |
35 | 257 | Alexanderson Aron | 2003 | SPÅRVÄGEN | AT0103 | 25 m | 2:28.55 | |
36 | 631 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 50 m | 2:28.63 | |
37 | 479 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 2:28.65 | |
38 | 170 | Haargaard Malte | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 25 m | 2:29.28 | |
39 | 252 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 50 m | 2:31.30 | |
40 | 48 | Reit Viggo | 2003 | HUDIKSVALL | AK5703 | 25 m | 2:32.23 | |
41 | 582 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | AL0103 | 25 m | 2:32.49 | |
42 | 199 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SK NEPTUN | AQ9303 | 50 m | 2:33.30 | |
43 | 294 | Siotis Jannis | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL3303 | 50 m | 2:34.77 | |
44 | 520 | Brouzell Simon | 2003 | SS04 | AX3103 | 25 m | 2:35.82 | |
45 | 485 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 25 m | 2:36.12 | |
46 | 588 | Gnalin Jakob | 2003 | SPIF SF | AR8303 | 50 m | 2:39.42 | |
47 | 34 | Hallgren Simon | 2002 | GUSTAVSBER | AU7902 | 25 m | 2:40.30 | |
48 | 399 | Dahlin Oliver | 2002 | TYRESÖ SS | AV8502 | 50 m | 2:40.45 | |
49 | 584 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 25 m | 2:40.86 | |
50 | 472 | Nilsson Samuel | 2003 | TÄBY SIM | AR9703 | 25 m | 2:43.00 | |
51 | 454 | Hanna Jousef | 2003 | TÄBY SIM | AS3503 | 50 m | 2:46.84 | |
52 | 41 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 2:49.47 | |
53 | 235 | Rasmuson Jakob | 2003 | SK NEPTUN | AP9103 | 25 m | 2:54.53 | |
54 | 9 | Haidari Samir | 2003 | BOTK-RÖNN | AW9703 | 25 m | 3:11.65 | |
55 | 37 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 3:14.23 | |
56 | 248 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 50 m | 3:36.65 | |
57 | 22 | Ooi Bernard | 2003 | BOTK-RÖNN | AN2103 | 50 m | ||
58 | 195 | Thulin Alexander | 2003 | SK NEPTUN | AN7903 | 50 m | ||
59 | 461 | Kappling Albin | 2003 | TÄBY SIM | AS2503 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:24 |