2017-10-19   00:04:48
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Neptuniaden 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

51_S
Gren 51, 200m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
331  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  25 m  2:19.28   
546  Montes Leonardo  2002  SS04  AN2902  25 m  2:22.15   
326  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m  2:22.29   
669  Ramonov Efim  2002  TaTU    50 m  2:25.64   
409  Lindwall Algot  2002  TYRESÖ SS  AJ4102  25 m  2:26.29   
277  Jansson Ludvig  2002  SPÅRVÄGEN  AI0902  50 m  2:26.97  EFT 
478  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  50 m  2:27.94   
320  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  2:30.17   
305  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  50 m  2:30.48   
10  297  Styrman Arvid  2002  SPÅRVÄGEN  AQ2502  50 m  2:30.93   
11  555  Reuterskiöld Douglas  2002  SS04  AM1302  25 m  2:31.41   
12  83  Sandh Markus  2002  JÄRFÄLLA S  AZ1302  25 m  2:31.48   
13  223  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  50 m  2:32.62   
14  627  Rasool Oliver  2003  SPIF SF  AI0103  25 m  2:34.54   
15  661  Harju Mio  2002  TaTU    50 m  2:34.92   
16  286  Neuhardt David  2003  SPÅRVÄGEN  AU6103  25 m  2:35.50   
17  259  Annas Gustav  2003  SPÅRVÄGEN  AL0303  25 m  2:36.59   
18  432  Ahlqvist Gustav  2003  TÄBY SIM  AK6503  25 m  2:36.69   
19  248  Hallenborg Arvid  2002  SALTSJÖB  AM1902  50 m  2:38.34   
20  529  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  25 m  2:38.34   
21  632  Sidorov Alexandr  2002  SPIF SF  AN5702  50 m  2:38.47   
22  648  Guvenius Pijus  2003  ÄLVSJÖ  AO0303  25 m  2:38.92   
23  489  Stein Tor  2003  TÄBY SIM  AR2903  50 m  2:41.57   
24  270  Hansson Dylén Adam  2003  SPÅRVÄGEN  AP6103  25 m  2:41.90   
25  Esbjörnsson Juan  2002  BOTK-RÖNN  AQ6902  25 m  2:42.46   
26  185  Kroonder Troy  2003  SK NEPTUN  AG8903  50 m  2:43.80   
27  616  Munshi Aryan  2002  SPIF SF  AZ0102  25 m  2:44.52   
28  524  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  2:46.85   
29  662  Birkstedt Miska  2002  TaTU    50 m  2:48.46   
30  450  Gabrielsson Liam  2003  TÄBY SIM  AK5503  25 m  2:48.80   
31  294  Siotis Jannis  2003  SPÅRVÄGEN  AL3303  25 m  2:49.80   
32  49  Sandström Gustaf  2003  HUDIKSVALL  AP4703  25 m  2:49.96   
33  257  Alexanderson Aron  2003  SPÅRVÄGEN  AT0103  25 m  2:50.35   
34  631  Seemann Hugo  2003  SPIF SF  AT0703  50 m  2:51.40   
35  75  Lundgren Sid  2003  JÄRFÄLLA S  AF2303  25 m  2:52.15   
36  440  Bergström Alexander  2002  TÄBY SIM  AP2502  50 m  2:53.89   
37  582  Falk Erik  2003  SPIF SF  AL0103  50 m  2:54.59   
38  597  Johansson Sebastian  2003  SPIF SF  AD0903  50 m  2:55.80   
39  399  Dahlin Oliver  2002  TYRESÖ SS  AV8502  50 m  2:56.02   
40  472  Nilsson Samuel  2003  TÄBY SIM  AR9703  50 m  3:06.49   
41  34  Hallgren Simon  2002  GUSTAVSBER  AU7902  25 m  3:14.65   
42  454  Hanna Jousef  2003  TÄBY SIM  AS3503  50 m  3:15.97   
43  195  Thulin Alexander  2003  SK NEPTUN  AN7903  50 m  3:20.91   
44  234  Rappoccio Alex  2002  SK NEPTUN  AY3502  50 m  3:27.75   
45  19  Moreno Mattias  2002  BOTK-RÖNN  AX5302  25 m  3:30.30   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  21 maj 2017 
Licensierad till: Simklubben Neptun  Utskriftstid  07:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare
Backstroke Start