Program for Neptuniaden 2017
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 34, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 64 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 50.28 | |
2 | 367 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 50 m | 54.78 | |
3 | 359 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 50 m | 55.44 | |
4 | 162 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 50 m | 55.61 | |
5 | 594 | Hysing Elias | 2000 | SPIF SF | AR1500 | 50 m | 56.07 | |
6 | 382 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 50 m | 56.14 | |
7 | 88 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 56.35 | |
8 | 285 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | AO1701 | 50 m | 56.53 | |
9 | 16 | Koufakis Alexander | 2000 | BOTK-RÖNN | AM8100 | 50 m | 56.65 | |
10 | 59 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 56.72 | |
11 | 318 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 57.58 | |
12 | 453 | Halldén Victor | 2000 | TÄBY SIM | AP7300 | 50 m | 57.61 | |
13 | 315 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 57.75 | |
14 | 517 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | AH6701 | 25 m | 58.65 | |
15 | 91 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 58.80 | |
16 | 617 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | SPIF SF | AS7901 | 50 m | 58.90 | |
17 | 477 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 50 m | 59.20 | |
18 | 364 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 25 m | 59.37 | |
19 | 579 | Dimitriou Alexander | 2000 | SPIF SF | AQ6900 | 50 m | 59.40 | |
20 | 78 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 59.76 | |
21 | 76 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 59.99 | |
22 | 368 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | AQ7100 | 50 m | 1:00.37 | |
23 | 383 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | AG3301 | 50 m | 1:00.46 | |
24 | 146 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 50 m | 1:00.51 | |
25 | 532 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 1:01.10 | |
26 | 665 | Viitanen Teemu | 2000 | TaTU | 50 m | 1:01.19 | ||
27 | 447 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 50 m | 1:01.32 | |
28 | 431 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 50 m | 1:01.34 | |
29 | 667 | Puikkonen Aapo | 2001 | TaTU | 50 m | 1:01.76 | ||
30 | 473 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 50 m | 1:01.82 | |
31 | 44 | Herrmann Niels | 2001 | HUDIKSVALL | AV7901 | 25 m | 1:01.91 | |
32 | 419 | Steinholtz Niklas | 2000 | TYRESÖ SS | AK4100 | 50 m | 1:01.94 | |
33 | 664 | Perkola Pirkka | 2001 | TaTU | 50 m | 1:02.83 | ||
34 | 115 | Stenström Noah | 2000 | LIDINGÖ SK | AX4300 | 25 m | 1:03.31 | |
35 | 333 | Andersson Pelle | 2001 | SÖDERTÖRN | AY2101 | 50 m | 1:04.02 | |
36 | 253 | Sjöqvist Gustav | 2001 | SALTSJÖB | AD2701 | 50 m | 1:05.78 | |
37 | 652 | Wahlin David | 2001 | ÄLVSJÖ | AQ4501 | 25 m | 1:05.86 | |
38 | 637 | Thune Marcus | 2001 | SPIF SF | AJ2101 | 50 m | 1:06.92 | |
39 | 674 | Ahonpää Atte-Mikael | 2001 | TaTU | 50 m | 1:08.12 | ||
40 | 411 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 50 m | 1:08.87 | |
41 | 25 | Serti Robin | 2001 | BOTK-RÖNN | AS4501 | 50 m | 1:10.15 | |
42 | 250 | Moshref Sahel | 2001 | SALTSJÖB | AR1501 | 50 m | 1:10.59 | |
43 | 139 | Brinnen Adrian | 2001 | SK NEPTUN | AX8101 | 50 m | 1:12.24 | |
44 | 611 | Lindström Leo | 2001 | SPIF SF | AY1501 | 50 m | 1:13.42 | |
45 | 103 | Jaupaj Ermir | 2000 | LIDINGÖ SK | BA8500 | 25 m | 1:18.85 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 21 maj 2017 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:22 |